Захарта в детските храни

  • 1 070
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Досега не съм добавяла захар и сол в нищо приготвено от мен. Синът ми е опитвал захар чрез бисквитите и от сладолед /баща му реши, че е станал достатъчно голям и преди седмица му дал/. Няколко пъти бабите са му давали да пробва домашно приготвени десерти със захар.
Захарта от плодовете е напълно достатъчна. Вкусовите възприятия на бебе не са близки до нашите, подкрепям Косе Босе. Няма нужда да ги деформираме, защото после ще си "берем" негативите.

# 16
  • Мнения: 11

  Захраних с домашно приготвени пюрета,като прибавях само кърма.Не съм слагала захар и сол.Вече купувам готови,но стриктно следя за състава.Има ли захар или сол изобщо не ги отразявам.Гледам да съдържат по-традициони  продукти,екзотичните ще ги отложа.Абе тоя пащърнак някой давал ли го е?Уж бил много полезен пък моята Катерина направо го плюе.Иначе не съм имала проблеми с купешките пюрета,ама прекарвам часове пред щанда докато избера.
   Престои обаче да правя попарката.Представете си и там ми казват да слагам захар.Но мисля да не слагам.Купих онзи ден една нерафинирана захар,но ще си я ползвам само аз май.То и за нас е полезно да ограничаваме рафинираните продукти.

# 17
  • Мнения: 1 376

  Захраних с домашно приготвени пюрета,като прибавях само кърма.Не съм слагала захар и сол.Вече купувам готови,но стриктно следя за състава.Има ли захар или сол изобщо не ги отразявам.Гледам да съдържат по-традициони  продукти,екзотичните ще ги отложа.Абе тоя пащърнак някой давал ли го е?Уж бил много полезен пък моята Катерина направо го плюе.Иначе не съм имала проблеми с купешките пюрета,ама прекарвам часове пред щанда докато избера.
   Престои обаче да правя попарката.Представете си и там ми казват да слагам захар.Но мисля да не слагам.Купих онзи ден една нерафинирана захар,но ще си я ползвам само аз май.То и за нас е полезно да ограничаваме рафинираните продукти.
Аз попарката я правя без захар  Peace

# 18
  • Мнения: 543
Пробвах да дам чист пащърнак - малееей, плю, плю... Има едно пюре на Сънвал с моркови, не знам какво си и малко пащърнак, давам от него.

В попарата не слагам захар, хапва я с кеф.

Общи условия

Активация на акаунт