Отговори
# 30
  • Мнения: 290
Здравейте, милички!  Hug Hug
Днес тамъъъъъъъън се наканя да пиша и опааааа - нещо изскача и ... само успявам да попрочета.
Не бях особено режимна вчера, но пък съм много доволна от ровенето в гардероба. Бях си самичка в нас и ... После извадих машинката и между  newsm79 wash 1dishes hang prostor clean успях да си стесня панталоните от костюма, който си купих за бала на детето  needle Лелееее, колко много трябваше да го стесняяяяя  newsm68 newsm44 Направо е страхотно!!!!
Следавщите събота и неделя мисля още да си поиграя. Имам и разни поли (не че се скъсвам от носене на поли  Innocent). С тях ще трябва повечко да си поиграя, че са с подплати и разни цепкиии.., ама... така не стават за носене  Crossing Arms
По коментарите за водата: Аз също пия много вода - като камила  Blush Никога не съм обръщала внимание колко точно, но... със сигурност е повече от 1,5 л. чиста вода и това спасява положението с прегрешенията.
Айде пак ще зачезвам, че имам още малко работа и.... искам да си ходя вече (в офиса съм от ... дори нямаше още 8 часа)
  love001  love001  love001  love001

# 31
  • Мнения: 3 117
Хаясче, а ти за кво искаш да се чуеш с Оги, заради качените килца ли, те не са ти много и без тва /... и евала де!/

Ем тва е Борянче, усилията и постоянството се възнаграждават.... а и ти си си спортно гадже, та ти е по-лесно  Grinning

# 32
  • Мнения: 699
Абе една консултацийка няма да ми дойде зле, пък и искам да видя как стоят нещата с някои храни. Ще разкажа щом се чуя с него, а това трябва да бъде след 10 ина мин.
Борянчеееееее, като ми се наложи да си стеснявам дрешките, ще дойда при теб. Не стига, че всичко скъсявам почти на половина, ми и стесняване, идва ми в повече.

Е, т'ва е върза ме, никой не вдига телефона. Нищо и утре е ден, но се бях наточила да е днес.
Ша взема да го търся на скайпа тая вечер, не мога да го оставя така.
Момичета, аз след малко отивам на шопинг, дано това което харесах го има и ми стои хубаво, че поне с това да се хваля.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 18:02 от hayasy

# 33
  • Мнения: 3 117
тоз Оги беееее, тоз Оги, ма ний си го знаем, че позакъснява за срещи.... онлайн

# 34
  • Мнения: 572
Simple Smile
много сте писали вчера Simple Smile
Питче, аз знам за водата - просто така се случи, но мерси за лекцията Simple Smile
а за филето Елена, ядох го във Варна, и много ми хареса, но тук в София не съм го виждала
Аз вече закусих - и за работа приготвих манджата и мисля да ям вече по много, че ... не е хубава работата иначе Simple Smile

режимен ден!

# 35
  • Мнения: 649
Добро утро момичета,

аз наминавам да ви видя за бързичко. Виждам, че всчики сте добре и влизате във форма  Hug
Аз също съм по-добре вече, но напоседък имам доста работа и не ми остава време да пиша.

Фелинче как си? не те бях мяркала от многооого отдавна. Приятно изкарване на Троянския - много ми допада целия Троянски балкан на мен.

На всички Симеоновки много  Hug и много  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 290
 Hug , момичета!
На мен вече ми е време за обяд  Blush Така казва стомахчето ми.
Днес не сте пили кафенце, ама и аз нямах възможност да предложа. От утре (да не ми мине котка път) ще съм на линия по-редовно. Днес колежката си дойде от отпуск и до сега съм и предавала.
Хаясче, нямаш грижи със стесняването, ама..... целия ден трябва да си ми на разположение, че съм голям бързак  Laughing Има да те обилчам, събличам...
Режимен ден! Аз отивам да си приготвя хапването.
 Hug Hug Hug и   love001  love001  love001

# 37
  • Мнения: 699
Здравейтееее! Ей, от задачи нямам време да драсна 2 реда значи. Добре че сколасах да седна да обядвам, та стигнах до ПС то.
С Оги се чухме и разбрахме, вс е ОК, шунката - НЕ. Чакам си резултата от консултацията. Каза ми да си взема книжката за ТЕС, ама като няма време да прочета 5 реда как ще стане незнам.

Питче, ти откъде я взе?

Борянче, нямаш грижи мила и 3 дни ме дръж ако трябва, аз ще взема и храна.

Ми.... аз........таковата, вчера си купих още 3 неща. Ей, такава терапия си направих супер е.

Желая ви прекрасен следобед.

# 38
  • Мнения: 13
  bouquetЗдравейте мили "симеонки"!! Hug

Прочетох всичко, дето се е изписало докато ме нямаше  - БРАВО на всички ви!! Давате ми голяма вяра и стимул! А и с радост и ентусиазъм бързам да се отчета:
за 3 седмици съм свалила вече 4,5 - 5 кг!!!
Обиколките ми са намаляли с по около 2 см и въобще се чувствам окрилена и доволна! Време е да последвам примера ви и да се пусна по последните разпродажби за някоя по-тесничка дрешка!

Спазвам колкото мога по-стриктно диетата, макар тук-там да се отплесвам, но с малко Party
Моля, кажете ми, за да не звъня на Оги - КАКВО Е ПОЛОЖЕНИЕТО С ЯДЕНЕТО НА БОБ И ЛЕЩА?
Те са протеин и въглехидрат като съдържание, но забравих да го питам, а много обичам Embarassed Нека ако някой се е сетил да го пита да ми каже..Благодаря ви предварително Heart Eyes
Хайде, до скоро! Пожелавам лек и хубав ден на всички! Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 290
 newsm62 Joy Хаясче, нямаш грижи! Щом и храна ще носиш.... - всичко е Ок!!! Може и жужето да доведеш (аз много обичам да си играя с малки деца - тренира се яко с тях) Дай го насам тоя магазин с тия разпродажби, бе жена. Направо ме ошашави! Страхотан терапия!!! Искам и аз нови дрешкииии  Crossing Arms Другия ми проблем са обувките  Sad От толкова години не съм си купувала наистина удобни обувки. В магазина стават, а като ги понося и се оказва, че хич не са удобни, а аз много ходя пеша. За съжаление и скъпите не решават проблема. Купих си сандали за цифра пари и те не са ми удобни. Пратих ги на мама, ама... и тя не ги одобрява и ми три сол, че съм дала толкова пари за тях.  #Cussing out
Аз от една седмица се мъдря на едни 59,6кг., ама..... ще мръднааааат, знам си!
Тая вечер мисля да се разходя до МОЛа и да поразгледам, пък .... ще видим  Whistling Rolling Eyes Може само да обличам, събличам - да си направя кефа  smile3503
  :за 3 седмици съм свалила вече 4,5 - 5 кг!!!
Обиколките ми са намаляли с по около 2 см и въобще се чувствам окрилена и доволна! Време е да последвам примера ви и да се пусна по последните разпродажби за някоя по-тесничка дрешка!

- КАКВО Е ПОЛОЖЕНИЕТО С ЯДЕНЕТО НА БОБ И ЛЕЩА?
Браво за резултатите, миличка! Ама за тия храни забрави, поне докато не стигнеш желаните кг. Те са лош избор! Аз също много обичам бобеца и лещата, но ... първо ще гоня целта, а после ще се угостя!
Мнаго  Hug Hug Hug и   love001  love001  love001 на всички!

# 40
  • Мнения: 13
  bouquetБлагодаря ти, Борянка!
Знаех си аз, че то пълно щастие няма и ще мина без бобена салатка и леща-чорба Tired Но това да ми е кахъра, има какво да се яде достатъчно!
С обувките и аз съм малко така, всичко ми прави пришки, дори стари носени обувки, когато обувам за първи път през сезона. То е защото сме едни фини Пепеляшки вероятно Joy

Весела и диетически приятна вечер на всички! До утрешни минусови резултати!  bouquet

# 41
  • Мнения: 153
Talula, честито за постигнатите резултати! Продължавай в същия дух  Peace

Днес съм +200гр. от вчерашното ядене не по режима.
Сега ме делят 700гр. от целта. Ще да ги боря днес, но ще видим  Thinking

Абе аз си призная не разбрах това за ТЕС-а.
Четох ви отгоре-отгоре когато го коментирахте преди време, но така и не схванах идеята.
А и си спомням, че някой спомена, че от книгата не се разбирало нищо.
Тогава какъв е смисъла да я купуваме?

Поздрави   bouquet

# 42
  • Мнения: 699
Борянче, ако доведа и жужето ще стане старшно, никаква няма да я свършим. Най-много тя да ни зашие. Уф, аз да ти кажа и аз имам проблем с обувките, много трудно си харесвам, а ако са и удобни направо викам УРАААААААААААААААА. И купувам веднага.
А за магазина, ако ви кажа къде е, няма да остане нищо за мен. Всъщност си купих само 2 намалени неща, вчера пазарувах от новата колекция и оставих една стабилна сума, но поне правят отстъпка и за тях. Иначе магазинчето е на красно село. На гърба на пазара точно.

Talula бравоооооооооооо, много добри резултати, продължавай все така.

Аз си получих резултатите от Оги мазнини 26,5%, а в началото са били 36,5 %. Каза, че не ям повече, ами ям колкото трябва.


# 43
  • Мнения: 290
Хехе, Хаясче, май го знам това магазинче. Ама на мен ми е на май... си. Преди време една приятелка ме заведе там и си купих много готин панталон на разпродажба.  Thinking Трябва да го потърся къде ми е, че да не се наложи да го стеснявам и него  Joy
Ели, аз го гледах тоя ТЕС, запаметила съм всички препратки към разни сайтове, ама... нещо сигурно н есъм узряла още  smile3506
Аз тая вечер се очертава да съм на кръчма, а така да не ми се ходииии.... Сигурно е от ЕГН-то - предпочитам да си се прибера, да си хапна, да позяпам ТВ или да почета книжка... , а като си спомня какво беше предииии ooooh! от лекции на купон и сутринта пак на лекции и така по цяла седмица - прибирах се само да мина през банята и да се преоблека и то ако имам лекции, защото от тях можеше да се отсъства.

Приятна вечер! Hug  love001 Hug  love001

# 44
  • Мнения: 699
Борянче, ох, те там са много такива, но в това определено беше мнооооооооого голямо намалението. Само време да имаш да обикаляш и да пробваш. Е, и парички ти трябват. Аз, в събота пак ще ходя по магазините има още  няколко неща, които трябва да допълня към гардероба си и това е, край, после като отслабна ще му мисля за нови неща.
И, отивай на кръчма и се весели, аз не съм фен също, но като знам, че няма да готвя, няма да мия чинии, няма да оправям после и много гот ми става.
За ТЕС-а и аз не съм наясно, но като тръгна на работа май ще имам повече време за четене и ще видя какво ще разбера. Оги ми го препоръчва заради сладкото, което така и не преодолях, само волята ми налага да не го ям. Той смята, че с малко терапия и това ще премине. Е, нищо не ми пречи да пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт