Отговори
# 75
  • Мнения: 699
Аз също си избирам месо и искам да ми го смелят. И то в точно определен магазин ходя, защото виждам машинката. А и имат много клиенти и няма опасност да ми дадат нещо старо. Нищо готово не купувам, а след последния път, в който се наложи да купя кайма в опаковка и то уж на тандем, дето била хубава, знам, че никога вече няма да купя такова нещо. Такава смрад на дреболлии и гадости, че  Sick Sick Sick Sick Sick.Трябваше спагети да правя, пък в магазина мелели месо до 20 ч.  и мъж ми грабнал една опаковка и после ми идваше да го бия с нея от нас до  магазина. Да беше купил 2 пържоли.
Момичета,  къде сте?
Аз папкам сега, изчистих къщата и стана време да се яде. Айде после по едно кафе.

# 76
  • Мнения: 290
Я да сервирам по едно следобедно кафе


Някой иска ли чайче? Аз ще пийна и чайче с кеф.


Нещо ме е хванал саклета и не ми се работи, пък и няма началници в момента  Wink
Нещо ви няма?!?! Питчето бърза да работи, че спокойно да почива от другата седмица... Ама другите "симеоновки", де сте? Thinking newsm12

# 77
  • Мнения: 699
Аааааааааааааааа, тук съм, тук съм.
С чаша в ръка и си сипвам кафе веднага, аз го надуших, но малкото си искаше папуто и малко се забавих. Аз даже май ще му хапна една следобедна преди да излезем на разходка, че не е ясно кога ще се приберем.

# 78
  • Мнения: 699
Хайде на кафетоооооооооооо!
Добро утро, прекрасни.



и чайче, за тези, които не пият кафе.

Желая ви прекрасен ден и да знаете, че днес е петък.

# 79
  • Мнения: 699
Бреййййййййй, днес е петък, а няма никой, що така?   newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Къде изчезнахте? Кафето изстина.

# 80
  • Мнения: 572
Спокойно, Хаяси, аз го притоплям сега ... ще си пийна с теб ...
аз съм в цикъл и все ми се спи, едно такова ми е умряло ... всичко ми се яде, кантаря се качва и става много интересно ... и си викам "е, па за какво да пиша"

krisi99, виждам, че ни четеш ама къде зачезна бе, душицо ?  newsm78

# 81
  • Мнения: 422
iletovp тук съм мила  Hug
вярно е, че чета - следя Ви с интерес. Скоро ще се включа, за да разказвам. Не съм отслабнала, да не си помислиш, че съм се стопила и за това не пиша  Joy
До скоро и целувки на всички! newsm51

# 82
  • Мнения: 572
krisi99, не ми казвай, че и ти си бременна... че май не съм те засичала отдавна и почваш и ти да ме съмняваш ...

айде събирай сили, и се включвай пак към нас ...

# 83
  • Мнения: 422
Така е мила.
И направо ми  идва да се обеся на първото дърво. Толкова ми е лошо - едва гледам. По цял ден ми се вие свят и повръщам. Като знам, че и първия път ми беше така и колко дълго беше - отчаяла съм се вече.

# 84
  • Мнения: 572
 Crossing Arms аз мисля, че ще спирам да пиша в темата ...
тука по въздуха се прихваща ...  Thinking
 ooooh! някои от нас не искаме още бебета

 newsm51 честито!
все пак е хубаво нещо, и дано се роди здраво и много хубаво бебче Simple Smile
лошото ще мине!

# 85
# 86
  • Мнения: 649
krisi99 честито миличка,

пожелавам ти и на теб една лека и безпроблемна бремеността. И когато очаквате бубата да се роди жива и здрава  stork-girl или жив и здрав  stork-boy

ile споко то от въздуха няма как да стане  Wink Все пак си трябва и желание, а и един здрав, прав и ....  Joy
Това ми напомня за една случка. Отивам предния месец на консултация и трябва да си пусна изследвания. Чакам аз пред лаборатория да влезна, но съм с братовчедка ми, която в момента е в 7-ми месец и с огромен корем. И бебка почва да я посритва. при което аз веднага си слагам ръката да я усетя. Ами да пусто любопитвство. И минава един по-възрастен мъж покрай нас и ми казва - Моето момиче така няма да прихванеш  Joy Joy Joy И ние и двете смях и <Ама аз вече съм прихванала>

Много ви  Hug момичета и се радвам на резултатите, които постигате   bouquet

# 87
  • Мнения: 699
Малееееееее, още едно бебе, то ако всички са момчета, цял футболен отбор ще стане.
Криси, честито миличка, да си жива и здрава, пожелавам ти бързо да преминат неразположенята и да си спокойна до края, а после едно сладко и здраво бебче. Я кажи ти за кога си?

 Hug Hug Hug  love001  love001  love001  love001  love001  love001 на всички.

# 88
  • Мнения: 422
Благодаря момичета   bouquet, много сте мили.
Хаясче аз съм за края на март - ама ми казаха живот и здраве със секцио - така че някъде към средата.

# 89
  • Мнения: 699
Ох,  много кофти така, това секцио, ама като се налага няма начин. Гледай да родиш при някой хирург, че е по-добре. На мен белега не ми се вижда вече и е толкова тънък, че скоро съвсем ще изчезне. Ако имаш нужда от инфо пиши на лични. Пък и от каквото и да било.

Общи условия

Активация на акаунт