с Рамадан карим и приказки от Шехарезада заповядайте при нас -83

  • 25 992
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 215
Да ви е сладко!!


 

# 271
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
олди, пуснеш ли ме тука, не можеш ме намери, този сладур ще е разорен с бизнеса! аз ще го наредя по-добре! многоооооооооооооза душата!
 добре,4е държа с инат, но то4но замислям какво сладко да правя дове4ера, ако не ми донесат хриса, дали да не я забъркам! Thinking
лили, мерси, викам си опретнала ръкави и правиш 4удеса в кухнята!това прави ли го за домо4адието, оби4ат ли сладко? newsm78

# 272
  • Мнения: 100
 Joy aaaa Maрси, аз мога ли да помагам при подреждането??  Joy Или както ПАК почнах диетата, май по-добре аз да отвлека продавача, пък ти се оправяй там както можеш!!  Wink Mr. Green
(Само да уточня де, иде реч за сладкарския щанд, че оня църния по-горе не ми е по вкуса  Mr. Green )

НадеHug  И на твоята фотографска картинка така се смях... наредил си човека харема и снима чуждата жена...  Joy евала!
Мерси за поздравлението от Ели във фейсбука!! Аз много рядко го отварям. Ама забелязах, че много "известности" имат профили там (е, предполагам дело на организаторите на фен-клубовете..)

Олди, и за тебе  Hug

Лили, нали ти казах, кака - толкова отвличания стават по египетско, че хич не си е работа човек да ходи там!! С право си се притеснила!!  ooooh!

Вчера ходих на гости на една състудентка да и видя бебето, събрахме се малка компанийка от 4-5 души, а аз къде си нямах работа да споделя, че моооже би някой ден ще посетя Египет, лелееее тия момичета вкупом!!! се втурнаха да ме предупреждават да НЕ ходя, щото там мани пирамидите, ами е толкова опасно - такива отвличания стават!!!  Rolling Eyes
Наденце, май няма да яхвам камилата  Wink  Mr. Green

Катя Мароки, Яно душоооооо, къде си???  Hug Днес трябваше да се видим с Абра, ама аз нали съм ЗАКЛЕТ МЪРЗЕЛ, тооолкова усилия ми коства някой да ме изрита от нас...че  "пропадна" срещата... Може би утре.... ако не се заприбирам към Плевен...  Rolling Eyes



Aйде, двама да вземат - кой преварил - той заварил!!   Mr. Green

# 273
  • Мнения: 206
Виж Рали камилата не е толкова важна, камиларя душко, камиларя......
А за файсбоока аз даже си добавих няколко от тях, ако влезеш в профила ми там ще ги видиш. И са реални, не е измислица Wink

# 274
  • Мнения: 100


Наде, тоя камилар май става  Wink
Изрових над 10 страници да си търся камилар, ама на - все църни кат оня готвач от снимката на Спорти.... еее малко вповечко ми идва!!  Stop

Май по-добре да се ориентирам към друг тип driver...  Flutter Party

Еее, сега отивам да добавя Мохамед Нур във фейс бука...  Party

# 275
  • Мнения: 112
искам да попитам ама все забравям...има ли някакво значение,ако мъж-да де то ясно че арабин те целува по очите?какво означава или аз си въобразявам вече? newsm78

# 276
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
секси, не е добре, ако питаш свекито, то за нея какво ли е одбре, неси клати краката, запали лампа като се скрие слънцето, недей си кръстосва ръцете, абе има(е някакво обяснение, и ръката не е добре на дете да целуваш, беше  ми се скарала, 4е линда един ден щяла да ми дава да ям, 4е какво лошо си викам, аз няма да откажа я!

# 277
  • Мнения: 1
Най-после ми дойде настроениетоо  Confused едвам си похапнах за ифтар нещо ми стана лошо...  Confused пуфффффффф
Те май рускините навсякъде ги взимат да забавляват хората..
Рали  Hug
Дина да с на надето дъщеря й се видях вчера..утре ще сложа снимки,че сега немога да си намеря кабела от камерата...
Много ми е интересноо да видя и аз тези къщи в Бахрейн
Малкия оправя ли се вече?
Шехи кактоо винагии срахотни разказии  Peace
И аз разбрах ,за това четене на Корана,днес реших да мина през джамията да си взема 'календарче, и беше написано на врата от 22 до 26 септември,инша'Аллах ще отидаа  Grinning
И пак вътре в двора на джамията се приготвяха за Ифтар,много хубавоо  Party
Лили представям си какви вкусотии готвишш!  Hug
Права си Наде, ако е писано ,че ще стане,то ще стане дори да си чистачка по улиците пак някой принц може да те вземе  Party

  bouquet
 Hug

# 278
  • Мнения: 206
Ох, Нели мен ако ме питаш вече и на баща му съм питимна Wink но истина е, че има много такива истории, как по странен начин се променя понякога живота на хората, особено когато става дума за нещо хубаво.
Тази вечер гледах по новините репортажа за рожденния ден на Мануела и присъствието на баща и там. Не знам, през 10 мин си мисля различни неща, един път си казвам важно е, че тя му се радва, след 10 мин си казвам, а той радва ли се като и харчи парите... Гадория...
Тази вечер направих една укусна супица от пиле със застройка кисело млекце и жълтъче и от останалата част на пиленцето го опекох на фурна с картофки и след това го залях със сметановия сос за пиле на Маги. Чувате ли как пращят ушите на сина ми Wink Wink   chef
Кате ако имаш неканени и нечакани гости пращай ги тук докато има  Joy Тази вечер си тиха сигурно си на печката   chef

# 279
  • Мнения: 112
значи не е хубаво така ли?а какво означава newsm78

# 280
  • Мнения: 3 804
моми4ета на 14 стр.сме-кой ще пуска новата тема  newsm78 newsm78 newsm78
спорти много елегантна двойка сте bowuu
за рускините-познавам доста,и не бързам да обобщавам защото на пове4ето от тях мога да раз4итам много пове4е отколкото на българките в странство/нищо ли4но-просто с малки изкл/4ения е така/,една  от познатите  ми-машинен инжинер,е дошла в Сирия като танцьорка,после се запознава с мъжа си,склю4иха брак и сега имат детенце колкото Даяна-но тя е умна прибра и майка си да живее с тях Grinning
дина,нааира  4акам новите снимки bowuu

# 281
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
секси ,стига бе, ти моето свеки ли ще слушаш, я се кефи на мом4ето на макс, животът е кратък , любовта още пове4е, карай го като сноуборд по наклон! Mr. Green Peace

# 282
  • Мнения: 1
Секси аз не мисля ,че е лошо ...дори си мисля че означава загриженост към теб или уважение...защото те например целуват майките си по челото което е голяма любов и уважение към нея  Simple Smile
  bouquet

# 283
  • Мнения: 3 804
на 15 сме-кой ще пуска новата

# 284
  • Мнения: 112
благодаря за обясненията  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт