Спестявате ли???

  • 6 332
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 183
Ми според зависи.Нито аз, нито човекът до мен сме на твърда заплата. Има кофти месеци и други, които компенсират въпросните. През имащите месеци винаги къширам нещо, така куците ги минавам по-лесно.

# 31
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Опитвам се ама нещо не ми се отдава...

# 32
  • Мнения: 274
Спестяванията ви ще се топят като ледовете в Северният ледовит океан. Така че няма смисъл. По-добре инвестирайте всичко в удоволствия. Смело и безотговорно!

# 33
  • Мнения: 2 759
Спестяванията ви ще се топят като ледовете в Северният ледовит океан. Така че няма смисъл. По-добре инвестирайте всичко в удоволствия. Смело и безотговорно!
                    Стига де, повечето банки (предполагам за броя) съобразиха лихвите по сметките ни така, че да покриват инфлацията. Даже сигурно и на далавера ще излезем... Само още не съм си сметнала невероятната далавера още - нали белите не могат да смятат  Blush... С това май трябваше да започна  Twisted Evil.

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 01:19 от Програмата

# 34
  • Мнения: 274
Коя инфлация? Официалната или реалната?

# 35
  • Мнения: 2 386
Да, но не се лишавам от нищо. Просто избягвам неразумните разходи и си ги приоритизирам. Сега на дневен ред са пътуванията и солидна сума отива там, но .. веднъж се живее.

Сел да каже, но съм почти убедена, че 15% е разумна сума за спестяване от всеки бюджет. Хайде, 10 да са.

# 36
  • Мнения: 2 759
Сел да каже, но съм почти убедена, че 15% е разумна сума за спестяване от всеки бюджет. Хайде, 10 да са.
                     Сел тъкмо каза да не спестяваме. Или поне на мен така ми се стори  Whistling.

# 37
  • Мнения: 274
Да! Казах го. Но все пак зависи от бюджета. Ако ви видя пейслиповете, мога да бъда по-конкретен. Оставете спестяването на съпрузите ви. И е хубаво да имате достъп до спестовната сметка. Винаги може да се оправдаете с "изяждащата инфлация" или " неква грешка в системат"

# 38
  • Мнения: 2 013
Аз сега се чудя как да инвестирам спестяванията...

# 39
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Да, но не се лишавам от нищо. Просто избягвам неразумните разходи и си ги приоритизирам. Сега на дневен ред са пътуванията и солидна сума отива там, но .. веднъж се живее.
newsm10

# 40
  • Мнения: 4 585
Опитвам се ама нещо не ми се отдава...
Каките ми се отдават, ама все по-рядко.
 Да спастря някой лев ми се удава, но все по-рядко.

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мога още да стигна дотам. Все нещо има да се купува за къщата, децата, колите...Но скоро смятам да се взема в ръце Laughing

Това го разправям поне от 2 години Whistling

# 42
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Много трудно се спестява все нещо изниква.

# 43
  • Сопот
  • Мнения: 165
Аз спестявам,но съпруга-не!И  познайте какъв е крайния резултат? Mr. Green

# 44
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
В последно време се научих да спестявам. По-спокойна съм като имам заделени пари. Тези, които държа вкъщи, си ги знам само аз. Останалите са в банка, на влог.
Laughing и аз така ...даже наскоро бях забравила къде съм ги мушнала  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт