БГ-Мамма и мъжете

  • 5 608
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
Моят не желае да чете и пише тук,за това гласувах с последната опция.Той почива само в неделя,но и тогава понякога изкарва някой лев.След работа предпочита да си говори за деца с другите родители на вьн.

# 16
  • Мнения: 2 448
Гугъл винаги или почти винаги препраща към форома. Може би четат само и решават, че няма смисъл да пишат....

Мда ...., а може би директно на кюто на някоя мама, която им е допаднала с писанките си.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 17 407
Можеее, те сигурно първо аватарите гледат, знам ли ги... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 448
Можеее, те сигурно първо аватарите гледат, знам ли ги... Mr. Green

Аватарите и подписите.  Mr. Green

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
И пак и отново.
Борис, оправдание ли си търсиш? Няма!
Анкета с фундаментални пропуски и тенденциозно формулирана тема.
Липса на връзка между анкета и тема... спирам до тук.
bg-mamma е сайт, форумите са към него.
Влизат, не значи обезателно, че пишат. Много, много хора влизат тук не за да пишат, а за да четат. Мъжете правят основно това.
Когато ги интересува конкретен въпрос, намират дискусиите и публикациите по темата и се ориентират. Получават търсената информация и толкова. Ако я няма - питат. Така би постъпила и жена, на която по някаква причина и се наложи да разбере ролята на компенсатора в карбуратора или правилата на засадата в хокея. Търси, намира, прочита. Или поне така би трябвало. Винаги има изключения.
Мъжете в женски форум, нямат нужда от персонализиране на отговорите. С жените не е така, или е така до време Simple Smile.
Клюкарника е друга работа. Дом и семейство, също. Задоволява потребността на хората "да пишат" (четенето е екстра).
Да обобщя: това, че мъжете във форума не се натрапват с присъствието си (с десетина изключения), не значи, че ги няма, че не се интересуват или нямат мнение по темите.
Ако някой мъж има нужда от изявено мъжко присъствие, надали ще дойде в bg-mamma, по-скоро ще посети shtangi.org/mnogosumiak/index.php или нещо подобно. Последното да се приеме, като отговор на апела за приобщаване на повече мъже тук.
Който е имал нужда, ни е посетил. Това, че не е писал ЛС на Борис за "отчет" е довело до пускането на тази тема.
Стават грешки.

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 16:57 от Tatti

# 20
  • София
  • Мнения: 23 096
А трябва ли да има връзка между посещението на мъжа ми на този сайт и това дали е добър баща?! Както казва той - един запален почитател на сайта е напълно достатъчен вкъщи  Peace Предпочитам мъжът ми да отделя повече време на бебето, вместо да виси тук и да пише по разни теми относно изневери, какви пюрета предпочитат децата ви и тем подобни ... Е, той пише по форуми, но най-вече по футболни теми  Mr. Green Иначе се радвам, че има мъже, които пребивават тук, макар и броящи се на пръсти  Hug

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Мъжът ми няма време да влиза във форума, прекалено зает е по цял ден. Аз го уведомявам за нещата, които смятам,че го вълнуват и са коментирани тук.

# 22
  • Мнения: 12 665
Ам, знаеш ли, казва се БГ - мамма , а не тати, въпреки страхотното, точно и винаги с чувство за хумор огромно участие на Татти. Подмазвам се за бъдещи прегрешения.

# 23
  • Мнения: 22 433
Tatti, с този си пост защитаваш честа на мъжете, или на сайта?
Да, сайта е наистина много посещаван, но аудиторията му предимно са жени. Не виждам в това нищо лошо.
Аз не видях нищо тенденциозно в темата, пита си човека, какъв е проблема? Или на някого не му харесва анкетата?

Моят мъж рядко чете тук, почти 99% съм сигурна и че няма да седне да пише.

# 24
  • Мнения: 5 622
Моят чете от време на време. Или по-скоро чете мен. Рядко, но се е случвало  Laughing

# 25
  • Мнения: 5 940
На мен повече ме вълнува въпросът защо мъжете, които посещават форума въобще ги няма в подфорумите за отглеждане на деца, хранене и т.н. Обикновено стоят тук. Значи "персонализирането на отговорите" в Клюкарника има някакъв смисъл, а във форумите за захранване никакъв. Защо?
За тези, които не са във форума е ясно. Малко време за губене. Съпругът ми, горкият,  е  изслушал доста прочетено от  написаното в бг мама. Затова пък и аз слушам изчетени коментари за поредния мач на един кой си, които незнайно защо не намирам за забавни Laughing.
А колкото до отглеждането -той в момента храни синът ни, аз пиша глупости.

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 18:18 от valerie

# 26
  • Мнения: 2 136
Моят мъж е много зает. Понякога чете нещо което го интересува в сайта. Във форума се е зачитал в няколко теми, и каза че няма да чете повече, защото тема от 10 страници е запълнена 80% със "запис" и "и аз така". За да намери някое смислено мнение трябва да върти с мишката като луд.

# 27
  • Мнения: 1 168
Интересно ми е що за мъже влизат в този форум?   newsm78  Моят въобще няма такива изблици.  Thinking  Мисля, че повечето от вас влизат, заради жените.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 940
За да им опознаят психологията, че да гледат по-лесно децата Laughing

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
И двете нямат нужда от защита.
Просто съобщавам информация и посочвам недомислици.
Не твърдя, че аудиторията не е предимно женска, просто обяснявам липсата на нужда при мъжете, непремено да си развяват достойнствата пред аудиторията в случаите, когато ползват услугите на сайта.
Темата разбира се е тенденциозна и Борис на драго сърце ще ти обясни на ЛС защо е така, и да, не ми харесва анкета в която се пита за формата на чайниците отговорите да са: 1/ зелен 2/студен и 3/пълен.
Нищо лично, който го радва, да си отговаря.

Общи условия

Активация на акаунт