Дали всичко се връща?

  • 6 158
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Не. Не всичко, не веднага, не  по същия начин, не в същата степен и не в същото количество.
Самия факт, че се занимаваш с това да правиш "мръсно" на някого и изпитваш удовлетворение от това, вместо да си живееш живота спокойно и щастливо е достатъчен показател за това, че си нещастник. Това е достатъчно като възмездие.

# 16
  • Мнения: 5 622
Ще ми се да се връща, но не вярвам. Познавам хора, които живяха и си умряха без нищо да им се върне. А тези, чиито живот са тровили още си ближат раните.

Има една такава работа...

# 17
  • Мнения: 183
Ще ми се да вярвам, че се връща.

# 18
  • София
  • Мнения: 203
Имам примери около мен , които доказват, че се връща.

# 19
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Връща се. Ама като мине известно време и не можеш да свържеш много ясно причината със следствието. Обикновено е по-лесно да го установим при другите-като гледаш отстрани, е по-лесно да видиш как им се е върнало, за себе си е по-трудно. Не можем да преценим съвсем безпристрастно, когато става въпрос за самите нас.

# 20
  • Мнения: 4 585
Имам примери около мен , които доказват, че се връща.
И как ще докажеш, че има причинно-следствена връзка между двете събития?
Според мен става въпрос за съвсем случайни неща, съвпадения.

# 21
  • Мнения: 419
Имам примери около мен , които доказват, че се връща.
И как ще докажеш, че има причинно-следствена връзка между двете събития?
Според мен става въпрос за съвсем случайни неща, съвпадения.
Причинно-следствената връзка е гузната съвест.

# 22
  • Мнения: 3 423
Само времето не се връща, ценете го.

# 23
  • Мнения: 4 585
Разбрах, значи ако намеря чанта с много пари и лични документи на Танцуваща с вълци, взема парите и захвърля документите, а след две седмици самосвал ми отнеме предимството и ме потроши,
причината за катастрофата ще е гузната ми съвест, която е накарала водача на самосвала да седне пиян зад волана. Звучи убедително.

# 24
  • Мнения: 2 803
Само времето не се връща, ценете го.
Peace

# 25
  • у нас
  • Мнения: 443
Не. Не всичко, не веднага, не  по същия начин, не в същата степен и не в същото количество.
Самия факт, че се занимаваш с това да правиш "мръсно" на някого и изпитваш удовлетворение от това, вместо да си живееш живота спокойно и щастливо е достатъчен показател за това, че си нещастник. Това е достатъчно като възмездие.
[/quote
абсолютно Peace

# 26
  • Мнения: 93
Да,връща се!И доброто и злото!

# 27
  • Мнения: 624
Да, връща се.
Народът си го е казал: "На каквото си постелиш, на това ще легнеш."

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам примери около мен , които доказват, че се връща.
Доказват само, че имаш развинтена фантазия.
Няма справедливост.

# 29
  • Мнения: 9 990
Да, връща се.
Народът си го е казал: "На каквото си постелиш, на това ще легнеш."

Това няма нищо общо с Mr. Green връщането.
Не, не се връща всичко.Може да е само част, може да е нищо, а може и стократно да се случи да е.И няма общо с това, как си постилаш.Има хора, направили ужасни простотии и живеещи прекрасно.Има хора веднъж сгафили леко и поправимо-но до гроб натирени.

Общи условия

Активация на акаунт