температура и разтройство

  • 29 959
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 698
Съжалявам, maqiq, неприятна история. Естествено, че ще притесняваш, това е детето ти. SvZ, не знам как ще чакаш до петък. Веднага бих завела детето в "Пирогов". Не искам да те паникьосвам, разбира се, но не ми звучи добре това, което разказваш. По принцип на морето не бива да се пие вода, нито да се консумира нещо направено с водата - таратор, например, сок от машина, сладолед от машина...

# 16
  • Мнения: 469
 newsm44 newsm44 newsm44 слава Богу резултата ни е отрицателен!

# 17
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте, днес ни изписаха от заразна болница в Пловдив.
Това бяха най кошмарните 5 дена в живота ми.
Слава богу резултата е отрицателен и детето се оправи.Диагнозата ни е стомашно чревен вирус.
Мамчета пазете децата си че този вирус просто е някакъв кошмар.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
magig радвам се, че вече сте добре.

# 19
  • Мнения: 469
magig радвам се, че вече сте добре.


Благодаря!Ние бяхме 9дни в болницата, да не говоря каква хигиена имаше точно в заразно отделение! #Crazy

# 20
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
magig радвам се, че вече сте добре.


Благодаря!Ние бяхме 9дни в болницата, да не говоря каква хигиена имаше точно в заразно отделение! #Crazy
Аз също останах изумена.Никога несъм предполагала че съществува такава мизерия.Аз говоря за Пловдив.

# 21
  • Мнения: 469
magig радвам се, че вече сте добре.


Благодаря!Ние бяхме 9дни в болницата, да не говоря каква хигиена имаше точно в заразно отделение! #Crazy
Аз също останах изумена.Никога несъм предполагала че съществува такава мизерия.Аз говоря за Пловдив.

То направо си е за изумление, защото при нас само сутрин забърсваха пода, в банята-тоалетната изобщо не влизаха да почистват, освен да изпразнят коша! Двете хлебарки които убих първата вечер в стаята си стояха докато ни изпишат! Миналата година бяхме в детски отделение, ами там всяка сутрин метяха почистваха пода и отделно детското легло с препарат рамките на моето, чаршафи сменяха когато кажеш, а в заразно чаршафите ги сменят като освободиш стаята, ами глупаци такива нали памперса може да пропусне както при нас три пъти изцапахме чаршафа че го прах и си постилах наши пелени! Нямам думи! За Разград пиша! Важното е, че вече сме на вън! Дано Господ се смили над нас и вече не ни се налага да влизаме в болница, както и всички малки невинни душици!

Общи условия

Активация на акаунт