Вкуса на нашите деца

  • 1 235
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 238
Ха ха ха Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ама и аз много се посмях с вашите! Така е, нека папат щом им е вкусно, да са ни живички и здравички само.
Змей, ти ме уби направо с вашата комбинация! Ееееййй тези деца бе...Викам да вземем да спректнем една нова кулинарна книга ли? Ще се казва "Автентични рецепти за деца от 1 го 3 години" Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
моята пакостница е още малка ..но ве4е и тя проявява такива мераци към странното хранене
..яде ягоди като невидяла ..оба4е ..винаги когато обядва ..предполагам са нещо като "зелен4ук" за нея
 4есто виждаики на масата някакъв плод по4ва да вика неистово и да отказва всякаква храна докато не и го дам в ръката и така ..ядем манджа и ръбаме плод4ета .било то банаи ,ягоди ,4ереши ....само да е сладко .
а забравих също и за киселото мляко (подсладеното)- държи киселото мляко и  аз давам лъжица нормална храна ..тя замезва с кисело мялко
пробвала съм и с обикновено Simple Smile но ефекта не е същия  Wink
и вместо плод хлеб4е или зелен4ук в ръката ..но не ..детето знае какво то4но иска Simple Smile

Представям си я каква  е сладуранка... Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 390
хехехе
ние нямаме все още такива вкусове  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 611
Не се сещам моят синковец да е правил такива хранителни комбинации, обаче малката ми братовчедка като беше малка (сега е на 20) ядеше кисели краставички с шоколад.  Grinning

# 18
  • Мнения: 1 214
Снощи крихме киселите краставички , докато не си изяде вечерята.после метна  4 и искаше още та се и разправяхме.След това се събужда 4-5 пъти да пие вода и да пиша  Rolling Eyes Други любими -лютеница , синьо сирене , луканка , майонеза ....

# 19
  • Мнения: 8 505
Значи да не се чудя на подобни изпълнения...  Joy

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Георги вчера яде бисквитена торта с месо.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Големия яде филии със сладко и сирене и разни подобни, но това с банан и кетчуп ме разсмя  Joy Joy Joy
Имах една колежка която ядеше обикновени вафли с лютеница  Sick

# 22
  • Мнения: 1 613
Хихихи... Супер тема  Mr. Green
Корема ме заболя да се смея  Joy
И мен това ме чака Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт