как да си сложа грим - видео учител

  • 7 373
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 413
Само не разбрах авторката какво иска -линк с видеоучител за гримиране или просто ей така-тема да има?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Не мога да разбера какъв е смисълът на темата ти? Какво искаш да ни кажеш?

А и показания грим изобщо не ми харесва.

Сега ще излезе, че всички тук пускате само мега- смислени теми  Crazy

Аз изобщо не пускам теми, защото почти всичко си намирам с търсачката.
Пусках само в началото, когато не бях още много наясно с форума. Peace

# 17
  • Мнения: 950
Може би става въпрос за сценичен грим   Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 641
не мога да разбера защо така скачате срещу момичето  Rolling Eyes всеки си има вкус, пък и това е форум все пак  newsm78
окото е доста грозничко, но какво толкова
Никой не скача срещу момичето, просто изкаваме мнения за клипчето. Много несполучлив грим

# 19
  • Мнения: 116
не скачате ,ама я критикувате  !!!!!!!!

# 20
  • Мнения: 364
Момичето просто е споделило линка.Може да има хора на които това да им харесва.Не мога да разбера защо някои потребителки  се дразнят  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 5 622
Абе я вместо да си чешете клавиатурите дайте някои по-хубави видео учители, че и мен хич ме няма в гримирането, а определено клипчето дадено от авторката не ми хареса и на мен.

Дайте видеоучители за опушен грим, ако имате. Много ще ми бъде полезно. Няма по-лява жена от мен в гримирането, честно  Tired

# 22
  • Мнения: 4 916
Абе я вместо да си чешете клавиатурите дайте някои по-хубави видео учители, че и мен хич ме няма в гримирането, а определено клипчето дадено от авторката не ми хареса и на мен.

Дайте видеоучители за опушен грим, ако имате. Много ще ми бъде полезно. Няма по-лява жена от мен в гримирането, честно  Tired

http://www.youtube.com/results?search_query=smoky+eyes&searc … =0&oq=smoky+e

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Гримът е ужасен, техниката непонятна и невиждана за мен, но какво толкова е станало, че чак такава драма и възмущение... ooooh!
Мерси на останалите пуснали линкове  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 277
Ще използвам темата за да задам един въпрос...Уместно ли е според вас да се сложи златист/а молив/очна линия на долния клепач,а на горния кремави и светло прасковени сенки?

# 25
  • Мнения: 5 539
Чак сега гледах клипчето. Мисля, че авторката му би могла да стане гуру на тукашните конкурси за грим.

# 26
  • София
  • Мнения: 901
Ще използвам темата за да задам един въпрос...Уместно ли е според вас да се сложи златист/а молив/очна линия на долния клепач,а на горния кремави и светло прасковени сенки?

На мен ми звучи добре, стига само моливът/очната линия да не е в лъскаво златисто, че...  Sick

# 27
  • Мнения: 4 393
Като гледах клипчето, си мислех че явно съм луда щото хич не ми хареса тоди грим.Като прочетох коментарите се успокоих Mr. Green

# 28
  • Мнения: 14
Синя Морска мерси за линка   bouquet
там намирам мн полезни неща.
За клипчето нямам коментар напълно споделям  вашите мнения Hug

# 29
  • Paris
  • Мнения: 1 727
това клипче ще ни учи как да се гримирваме ли? Rolling Eyes #Crazy
никога не се гримирвам така шарено и никога няма да го направя! Sick
не виждам смисъл от темата... newsm78
Думата е "гримирам", също така и "лакирам" и т.н. Peace

Общи условия

Активация на акаунт