Madonna Sticky & Sweet Tour

  • 3 582
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 407
и нашите доста се забавиха но дойдоха и си кореспондирах с тях на и-мейл - бавно но отговарят..сега се разправяме защото платихме 5 билета а пристигнаха само 3 и така....дано до датата всичко е наред.
Има ли още билети или всичко е свършило?

# 31
  • Мнения: 937
ми не знам честно да ти кажа влез в сайта на мадона от там на турне и виж датите която си харесаш натискаш и ти дава предпратка от къде да си купиш билети....

# 32
  • Мнения: 459
Концерта е направо нечовешки, уникален, а Мадонна не спря и за секунда, няма такова преживяване! Страхотно шоу!

Бях само на 3 метра от сцената, Мадонна беше буквално пред мен!

Ето малко снимки от концерта (не са много качествени, но толкова успях на снимам)

http://zoryto.multiply.com/photos/album/7/Madonna_Sticky_Sweet_T … nkfurt_9_Sep_08#1


# 33
  • Мнения: 27 524
Точно влязох да видя някой не е ли писал впечатления от вече ходилите. Мерси за снимките, Зори. Как се поддържа тази жена, фигурата й е уникална, особено за годините й.
Можеш ли да ми кажеш колко време продължи концерта и навреме ли започна? Ние сме сега в неделя в Париж, после ще пиша и аз   Simple Smile Казват, че може и Джъстин да дойде, но не знам коя от двете вечери.

# 34
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен! Да ви споделя и аз Grinning На 27.09  съм в Атина. Вече нямам търпение. Радвам се за всички, които вече са гледали и за тези, които ще гледат концертите на Мадона. И аз като се върна ще разкажа. Искам само да питам Зори, снимките които е пратила от golden circle ли са правени. Ние за голямо мое съжаление не успяхме да си вземе за там билети, а сме в зоната зад златния кръг. Как става влизането, дали имаме шанс да сме на по-предна линия. Споделете малки тайни за заемане на добри позиции. Предварително мерси :love

# 35
  • Мнения: 459
Блонди, концерта продължи точно 2 часа, започна в 9:15 и завърши точно в 11:15. Иначе беше обявен за 7:30 с подгряваща група.

Уау ако дойде Джъстин шоуто ще е невероятно!
Неговото "присъствие" на концерта много интересно беше поставено Simple Smile

Ще чакаме да разказваш за Париж! Очаквате жестоко изживяване ! Hug

Ренне, да от там са правени снимките. Нашите билети бяха съвсем обикновени, отидохме около 2 часа преди концерта, и чакахме да отворят вратите, след като отвориха всички входове  тогава настъпи лудницата, с яко тичане успяхме да се добереме най-отпред, след това затвориха с преградите golden cyrcle-а и пускаха там само с определените билети. Това общо взето беше награда за тези които чакаха с часове пред стадиона Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 407
Ако някой се откаже да ми пише веднага!
Направо ще умра ,че не си нямерих билети.

# 37
  • Мнения: 222
Kamij, за къде искаш билети? В съседна тема едно момиче предлагаше билет за Будва - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=319963.20
Сега виждам, че има и отделна тема за това - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=331568.0

Късмет!  Hug

# 38
  • Мнения: 7
Зори, много благодаря за инфото, имам някакава надежда да се вмъкнем напред. Аз не знаех, че  golden cyrcle-а го заграждат после. Чета по форуми за някакви hot ticket-и и си мислех, че нямам никакъв шанс. Осве това Атина не е посещавана дрг път от Мадона и май истерията била пълна. Ще отлепя от  нисък старт щом трябва да се тича  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning.  Снимките, които  си направила са супер , страхотни са. Още веднъж благодаря!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 541
Аз също съм за Будва и чакам с нетърпение. Благодаря за темата за пътуването с кола, не бях я видяла Peace

# 40
  • Мнения: 124
Не се сдържам да споделя....
Бях на концерта й в Рим /06 септември/. Това е сбъднатата ми детска мечта. Размазващо преживяване.
Сега като чета преживяванията на по-големите й фенове, които са спали там предната нощ, за да са най-близо до нея, малко съжалявам че срещу 150 евро билети бяхме на толкова далечния 65-ти ред. Но нищо, ако даде Господ и ако Мадона се реши на още поне едно грандиозно турне пак ще отида и този път се заричам....ще съм по-близо до Богинята.

П.С. Пригответе се за уникална "La Isla Bonita".

# 41
  • София
  • Мнения: 5 828
Концерта е направо нечовешки, уникален, а Мадонна не спря и за секунда, няма такова преживяване! Страхотно шоу!

Бях само на 3 метра от сцената, Мадонна беше буквално пред мен!

Ето малко снимки от концерта (не са много качествени, но толкова успях на снимам)

http://zoryto.multiply.com/photos/album/7/Madonna_Sticky_Sweet_T … nkfurt_9_Sep_08#1

Зори, благодаря за снимките, а как ти завиждам само ...   ooooh!

П.П. Много ми харесва с бретонче  Grinning

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 15:26 от Amidala

# 42
  • Мнения: 2 147
Страхотна е ............. и Ви завиждам Hug, очакваме още снимки Hug Laughing Laughing

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не е много по темата, но ми е интересно...ходихте ли на концерта на Лили Иванова?  Rolling Eyes

# 44
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз не съм ходила, но ето в тази тема можеш да попиташ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278976.0

Общи условия

Активация на акаунт