До Барселона през октомври?

  • 13 814
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 902
търся си апартамент, но искам да намеря нещо на по-прилична цена. И на мен не ми се пътува много с нискобюджетна компания, но ми дойде идеята за БарЦелона преди 1 седмица #Crazy В самия град ще бъде много шумно и сега си мисля за апартамент в Сабадел на 25мин. от центъра на Барселона newsm78 Поне там ще е спокойно, а има и планина..
Полетите на България Еър колко излизат горе-долу до там?

# 16
Здравейте, с уиз еър полета до барселона в двете посоки 6те ви излезе около 150лв,аз съм пътувала с тях и за сега  съм доста доволна,а най хубавото е ,че вече кацат на барселонското летище ел прат.

# 17
  • на път
  • Мнения: 2 804
Момичета  Hug,
Препоръчайте моля хотел на прилична цена в Барселона. Ще водим баткото през май и ми се иска да намеря оптимален вариант - локация/ качество(чистота и публика), цена.

Ние сме ходили преди години, но спахме някъде в Коста Брава. Беше на много добра цена НВ ... но ми се иска с детето да сме в града и да спестим всекидневно пътуване с влака.

# 18
  • Мнения: 2 175
В този съм спала, хубав е, не  е скъп  и е на много добро място

http://www.pereivhotel.com/Pere_IV_Home.html

# 19
  • на път
  • Мнения: 2 804
В този съм спала, хубав е, не  е скъп  и е на много добро място

 Hug Благодаря много.

# 20
  • Мнения: 902
Момичета  Hug,
Ние сме ходили преди години, но спахме някъде в Коста Брава. Беше на много добра цена НВ ... но ми се иска с детето да сме в града и да спестим всекидневно пътуване с влака.
Много ли е натоварващо това всекидневно пътуване?! колко време горе-долу ви излезе в път до града?

# 21
  • на път
  • Мнения: 2 804
Много ли е натоварващо това всекидневно пътуване?! колко време горе-долу ви излезе в път до града?

Не е много сташно. Ние бяхме в Калея  newsm78 (май така се казваше градчето) - уютно място с мили и усмихнати хора.
С влакчето и ходенето пеша от хотела до гаричката (което ни отнемаше 15 мин) до площад Каталуня беше около 40 минути.

Предимството беше цената и чистотата  на хотела и прекрасното хранене на полупансион, хубавия плаж (бяхме през септември).
Лошото е че трябва да се прибереш преди последното влакче да си отиде, и отдалечеността на хотела ни от гаричката.

Но с дете не мога да си позволя такъв вид туризъм с навиване на празен километраж с крака ....

# 22
  • Мнения: 902
Аз съм се насочила към едно друго градче Ситжес, но наистина номера с последния влак ще го мислим newsm78 всъщност не вървят ли и влакове през нощта? знам, че от ситжес има на всеки половин час влак до центъра на Барса Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 9 979
Тук можеш да провериш http://www.renfe.es/cercanias/barcelona/

# 24
  • на път
  • Мнения: 2 804
Аз съм се насочила към едно друго градче Ситжес, но наистина номера с последния влак ще го мислим newsm78 всъщност не вървят ли и влакове през нощта? знам, че от ситжес има на всеки половин час влак до центъра на Барса Rolling Eyes

Влаковете вървят с добър ритъм и на минутата, но са до около 23:00 доколкото си спомням. Първият е около 5 сутринта и сме се прибирали веднъж с него след купон.

# 25
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
а най хубавото е ,че вече кацат на барселонското летище ел прат.
не, вече това става от жирона

# 26
  • София
  • Мнения: 9 979
а най хубавото е ,че вече кацат на барселонското летище ел прат.
не, вече това става от жирона

Летят до Ел Прат според сайта им.

# 27
  • на път
  • Мнения: 2 804
а най хубавото е ,че вече кацат на барселонското летище ел прат.
не, вече това става от жирона

Летят до Ел Прат според сайта им.

Да така пише и на електронния билет.
 newsm78
А каква е разликата между двете летища. Видях, че до Ел прат се стига с метро ... или влакче, близо е до града. То ли е основното летище?

# 28
  • София
  • Мнения: 9 979
El Prat е летището на Барселона. Да има метро, с което се придвижваш за около 20-30 мин до града. Жирона е друг град на около 100 км мисля, и там също има летище, което се казва Barcelona Girona airport, кодът му е GRO.

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
вече май да, след 16 януари летят пак за и до барселона.
как ме е яд, ние като си купувахме билети нямаше до там Close

Общи условия

Активация на акаунт