Ягодка и Саса - всичко за продуктите - м.Септември

  • 39 133
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Дано днес да успея да отида да я видя...а на теб ти харесва като покривност значи  Thinking

# 76
  • Мнения: 1 269
днес си получих колетчето и единия продукт е на кларинс-почистващото дето мирише супер на прасковка,та то е с минал срок ,като го проверявам ми излиза 2006-2,това е кога е произведен нали?на самата опаковка пише,че срока на годност е 12 месеца,какво да правя,да им пиша ли? има ли някой готово писмо?

# 77
  • Мнения: 2 768
Нямам нещо сериозно за прикриване, целя изравняване и освежаване на тена.
Една скорошна снимка, само с пудра съм. Даже е покрила червенина на носа от скоро минал херпес.

# 78
  • София
  • Мнения: 123
От Ягодата я купих: http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=283&goChar= … ;LineId=9435#9435

Цвят може да се пробва в Бюти Зона-та. Рефил също от там, няма в Я.
И аз съм и фен  Peace . Само че от моя цвят в Бютито никога няма рефил Twisted Evil Затова си взех още една резервна кутийка от Ягодката, да не свърши случайно Embarassed

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 15:16 от v1v1

# 79
  • Мнения: 1 270
днес си получих колетчето и единия продукт е на кларинс-почистващото дето мирише супер на прасковка,та то е с минал срок ,като го проверявам ми излиза 2006-2,това е кога е произведен нали?на самата опаковка пише,че срока на годност е 12 месеца,какво да правя,да им пиша ли? има ли някой готово писмо?

Срокът на годност е 12 месеца СЛЕД ОТВАРЯНЕ НА ПРОДУКТА
В срок на годност си е, ползвай го със здраве Peace

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 16:24 от skrita

# 80
  • Мнения: 1 269
мерси,skrita   bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 1 231
Eta, а кой цвят ти е пудрата....чудя се дали да не рискувам с някой от цветовете на сляпо......светла ми е кожата  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 2 768
Моята е #03 Beige Parfait .
Майка ми има #02, но е прекалено светла, стои малко брашняна.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 3 415
eta, страхотна си  Crazy
и аз се чудя дали да не поръчам така...ама ще трябва да пробвам първо...че после няма какво да я правя  Whistling

# 84
  • Мнения: 2 768
Иди ди Бюти Зона-та и кажи, че искаш да я пробваш, защото си алергична към нещо (примерно продукти от роза).
Или пък ми пиши да се срещнем  Grinning

# 85
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Иди ди Бюти Зона-та и кажи, че искаш да я пробваш, защото си алергична към нещо (примерно продукти от роза).
Или пък ми пиши да се срещнем  Grinning

 Laughing ... ще отида утре надявам се...благодаря ти   bouquet

# 86
# 87
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, можете ли да ми препоръчате някакъв мощен, хидратиращ серум...след лятото кожата ми не изглежда добре...
със смесена кожа съм...сега ползвам на EL - Daywear plus дневен и Lancome - Primordiale - нощен...правя си хидратираща маска веднъж седмично... Crazy ... на 24 годинки съм почти Rolling Eyes

# 88
# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 415

И аз за него се сетих преди малко...само добри отзиви съм чела за това...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт