Мъжа ми не разбира отпадналото ми състояние!!!

  • 2 863
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Миличка не се отчайвай а си почивай и си мисли хубави неща/ Мъжете са такива.

 Твоят мъж е от малкото лоши изключения.Извини ме, но не ги слагай всички под един знаменател.Отиди пред някоя ЖК и виж за какво става въпрос.Има адски много мъже, придружаващи жените си.

 
И бременната е център на вселената - това за тези които твърдят, че не е! Crossing Arms

 Ей за това ви е трудно  Laughing 9 месеца един такъв "център" на Вселената до мен би ме побъркал.Всяко нещо си има граници.

# 46
  • Мнения: 4 784
Че аз докато бях бременна, моят мъж сама го подтиквах да излиза или да прави каквото му е приятно. Не че той го е правил, но не е нужно да е винаги залепен за мен като пощенска марка.

# 47
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Нормално е от "бременните" хормони да си по-чувствителна от обичайното и да обръщаш внимание на детайли, които иначе не би забелязала. От друга страна мъжът ти също може да е леко стресиран от новата ситуация, новото място и всичко, което ви очаква и да не реагира съвсем адекватно. Приеми го като период, през който трябва да преминете и който скоро ще свърши. След това ви очакват още много съвършено нови и много хубави изживявания с появата на бебето.

Ето това е и моето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт