АСЕНОВГРАДските деца огласят весело града !!!

  • 18 151
  • 313
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 398
Честит празник на Били.Пожелавам ти да си много щастлива, обичана и само прекрасни мигове със семейството ти.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Мнения: 681
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БИЛИ!!!
БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!!!

# 47
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Много ви благодаря  Hug, момичета , не мога да качвам картинки  Embarassed, затова почерпете се с нещо по ваш избор.

# 48
  • Мнения: 1 503
Елица,на моя приятелка цяла бртеменност и казваха:"Бебчето ще е момиченце и ще е дребно.Вероятно ще го слагаме в кувьоз".За цялата бременност беше качила едва 9 кг.Накрая роди бебе 3,650 и то момченце.Хич не им вярвай на изчисленията.
А моето бебе се очакваше да е към 4 кг  Shocked.Аз се бях притиснила леко....Накрая се роди 3.080.
Не си натоварвай ежедневието излишно   bouquet

Специални  Hug за Ани и Мими.Малките героини   bouquet

П.П. ЧРД Били  bouquet(малко със закъснение,но като не влизам често Sad )

# 49
  • Мнения: 1 289
Имам си кръщелник-кумицата ми днес роди момченце-3.600кг. и 52 см.  Party Party Party

# 50
  • Мнения: 398
Честито ти кръщелник.Да расте жив и здрав, много щастлив и с късмет.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Мими,честито  Hug Hug

А аз днес  официално си имам кръщелник- кръстихме го днес  Flutter

# 52
  • Мнения: 1 289
Краси,честито и на вас   bouquet   bouquet   bouquet

# 53
  • Мнения: 1 289
Софи,ето ти едно виртуално,дето ти го обещах Simple Smile



# 54
# 55
  • Мнения: 1 503
Големи почерпки,голямо чудо  Mr. Green Много кръстници Hug- Да са ви живи и здрави кръщелничетата
Честито и на Нелито  bouquet

Краси,незнаех ,че твоето име празнува на Кръстовден newsm78.Да си жива и здрава ,макар и със закъснение  bouquet

Мими,Как сте вие?Тошето прави ли бели Simple Smile ?
Весел  следобед,макар и толкова мрачен Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 1 289
Мерси,Цвети,добре сме.Белите вече ги учи нови и по-сложни за мама....Само нерви с него,ама...мое си е,ще си го гледкам.... Mr. Green
Вие как сте?Ицето какво прави?

# 57
  • Мнения: 398
Ми то вече е 29.09. На тази дата преди 24 години се ражда едно изключително грозно бебе ( по думите на майка ми с цвят на патладжан), което днес  е красив лебед. Joy Много съм скромна.Та за мое здраве да ви почерпя.


# 58
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Честит празник миличка, пожелавам ти всичко което си мечтаеш да ти се сбъдне. smile3525

# 59
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Честит рожден ден , Елица   Gift , пожелавам ти много здраве , щастие , любов , най-лекото раждане и едно розово здраво бебе !

Общи условия

Активация на акаунт