® E-bay - тема 14

  • 42 675
  • 884
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 594
МерСедес , и аз миналата седмица напазарувах от този продавач една купчина момичешки дрешки. Дано да са и качествени!

# 16
  • Мнения: 1 668
Здравейте! Все още съм "боса" относно Ибей, та затова моля за помощ - поръчах си нещо от американския сайт и получих мейл, че е шипнато. Изпратено е чрез USPS и имам тракинг номер - къде мога да го проследявам и за колко време гроре-долу пристигат нещата? Благодаря предварително!  bouquet

Ето тука http://www.usps.com/ ,вдясно е за проследяването, а като влезне в Бг и на сайта на нашите пощи можеш да го видиш вече! Ако е обикновена услуга идва за 1-2 седмици,експресните идват за 3-4дни !  Peace

# 17
  • Мнения: 346
тоя пей пал нещо ми върти номера,опитвам да платя една рокля два дни днес спечелих втора и нея опитах да платя даде ми ерор,върнах се на първата платих от раз newsm78.Незнам на какво се дължи това,сега се чудя кога ли ще ме пусне да я платя

# 18
  • Мнения: 1 030
Може ли някой да ме ориентира в детските размери в американския - 2Т, 3Т - на кой ръст или възраст отговарят?

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте и от нас. Аз повече ви чета, но много неща научих от вас за онлайн пазаруването. Пожелавам на всички ви изгодни покупки!

# 20
  • Мнения: 346
това са годините мисля,ако греша да ме поправи някой

# 21
  • Мнения: 3 219
МерСедес , и аз миналата седмица напазарувах от този продавач една купчина момичешки дрешки. Дано да са и качествени!

Хубави са, аз за втори път пазарувам от него, предния път пристигнаха бързо, бяха на Джамбуре. Виж при над 11 хиляди оценки е сто процента положителен. Шипинга му отговаря на реалното заплатено, изобщо не го раздува.

# 22
  • Мнения: 3 576
Дайте линк за този продавач моля.

# 23
  • Мнения: 3 219
http://myworld.ebay.co.uk/tons-of-great-deals

Ето го, но моля ви днес не ме надбидвайте за детски слипове размер 4Т Praynig, че взех за баткото и чакам сега за малкия, че да ползвам комбиниран шипинг.

# 24
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
И аз взех такива слипове и боксери-само трябваше да им разшия етикетчетата,че много драскат. Crazy
Дуранго,моят мъж е на такава вълна
Търсим му и ризи с дълъг ръкав.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз основно есенни дрешки за Симона пазарувам. Търся готино зимно яке в тъмно розово или червено за ръст 116 см.

Миналата седмица пристигнаха за нея дънково сакенце, дънкова поличка, ризка с къс ръкав и трикотажно панталонче от Черешовата серия на Джъмборе, страхотни са!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 041
Хайде и аз съм тук вече. След 3 седмици на море пак подхващам пазаруването.  Hug

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 240
yaya, благодаря!  bouquet

# 28
  • Мнения: 221
харесала съм си яке, но няма доставка до тук, та .... преди време ми беше попаднала една брошура на фирма, която ти създава пощенска кутия в Англия (за доставка до нея) и те оттам ти препращат ... ама го обясних и аз ... някой знае ли нещо, че хвърлих тъпата брошура

# 29
  • Мнения: 1 269
някой купувал ли си е очила? харесах си няколко чифта и се чудя дали ще пристигнат цели  newsm78
а тези са сьс сьмнителна цена Thinking

Общи условия

Активация на акаунт