® E-bay - тема 14

  • 42 786
  • 884
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 934
МерСедес,
най-вече се губя в ибей:)
Уж купувах летни и ми трябваше време , за да намеря нещо да ми хареса, ато станало време за зимни. Та така - пак пазаруване- чак досадно ми става как времето ми само за ибей стига.
Ама покупките си струват:)
Интересното е, че и моята банка взема 5 евро на всяка трансакция, ако съм я направила в самата банка. Ако си я правя сама - само 30 цента както казах.
Ако някой има проблем с плащането- т.е е купил нещо дето много му е харесало и не е видял ,че не се приема ПП мога да помогна. Поне да се опитам.
Само да не са големи суми, че ще започнат да ме разследват данъчните:))

# 601
  • Мнения: 320
Формулярът за изпращане на пари от paypal така ли се попълва:
To:e-mail на продавача
Amount:цената на продукта
Send money for ebay items
Ebay user id:моето потребителско име в ибей
Ebay item #:номера на продукта
 smile3521

# 602
  • Мнения: 4 176
http://cgi.ebay.de/Adidas-Originals-Arosa-Stiefel-geil-creme-Gr- … ksid=p3286.c0.m14
Здравейте,това някаква измама  ли е ?или да наддавам спокойно.
благодаря

Плюс това не приема Пей Пал, как смяташ да му платиш.

с банков трансфер е най-добре.
Аз на германци и италианци така плащам.
Имам интернет банкиране и мога да го правя без да има нужда да ходя до банката.
От моята банка таксата е само 30 цента.
Преди не знаех ,че мога и пропуснах много изгодни покупки само защото продавача не приемаше плащане с ПП.

А ако продавача реши да не ти изпрати продукта? Какво правимс  банковия трансфер?
Мен ме е страх.
А за интернет банкирането и а зплащам 60 ст. на превод. Не знам за какво иде реч, че е скъпо.

# 603
  • Мнения: 4 426
таси -честито,а колко ти излезе  Peace

# 604
  • Мнения: 4 120
Извинявам се, сигурно е споменавано вече, но немога да се оправя с този четирицифрен код на Paypal.На извлечението ми пише, че са дръпнати 1.5 евро, но код не виждам никъде. На извлечението ли трябва да го пише, или да се обадя в банката ? Ще ми пуснат диспут заради това...

# 605
  • Мнения: 1 270
Извинявам се, сигурно е споменавано вече, но немога да се оправя с този четирицифрен код на Paypal.На извлечението ми пише, че са дръпнати 1.5 евро, но код не виждам никъде. На извлечението ли трябва да го пише, или да се обадя в банката ? Ще ми пуснат диспут заради това...
Кода изглежда така 1234PAYPAL-*EXPUSE        където първите четири цифри са кода за потвърждение
Пише го на извлечението

# 606
  • Мнения: 3 219
http://cgi.ebay.de/Adidas-Originals-Arosa-Stiefel-geil-creme-Gr- … ksid=p3286.c0.m14
Здравейте,това някаква измама  ли е ?или да наддавам спокойно.
благодаря

Плюс това не приема Пей Пал, как смяташ да му платиш.

с банков трансфер е най-добре.
Аз на германци и италианци така плащам.
Имам интернет банкиране и мога да го правя без да има нужда да ходя до банката.
От моята банка таксата е само 30 цента.
Преди не знаех ,че мога и пропуснах много изгодни покупки само защото продавача не приемаше плащане с ПП.

А ако продавача реши да не ти изпрати продукта? Какво правимс  банковия трансфер?
Мен ме е страх.
А за интернет банкирането и а зплащам 60 ст. на превод. Не знам за какво иде реч, че е скъпо.

Говоря за международни банкови преводи, не тук в Бг. Не е 60 стотинки със сигурност.

# 607
  • Мнения: 2 934

А ако продавача реши да не ти изпрати продукта? Какво правимс  банковия трансфер?
Мен ме е страх.
А за интернет банкирането и а зплащам 60 ст. на превод. Не знам за какво иде реч, че е скъпо.
ще пия една студена вода вероятно:)
Но пък няма и гаранция, че ако платя чрез ПП стоката , която ще получа ще е в добро състояние.
Случвало ми се е да получавам нови дрехи, обувки с видими дефекти. Не са ми възстановявали парите, защото преди това трябва да ги върна. Кой ще се занимава с пощи.

# 608
  • София
  • Мнения: 787
Добро утро момичета и момче Simple Smile имам проблемче. Клаймнах един диспут до пей пал и го спечелих, обаче сега ми искат лични данни. Проблема е, че картата с която плащам е на мъжа ми, а данните в ибей са моите. Какво да правя??? Да им пратя и моите и на мъжа ми ли данни?? Да не ми блокират акаунта като видят че не им пасват данните Rolling Eyes

# 609
  • Русе
  • Мнения: 856
Добро утро момичета и момче Simple Smile имам проблемче. Клаймнах един диспут до пей пал и го спечелих, обаче сега ми искат лични данни. Проблема е, че картата с която плащам е на мъжа ми, а данните в ибей са моите. Какво да правя??? Да им пратя и моите и на мъжа ми ли данни?? Да не ми блокират акаунта като видят че не им пасват данните Rolling Eyes

Кой ти иска данните - ПП или ибей?Ако е ПП трябва да дадеш данните на мъжа ти (нали акаунта е негов). Peace

# 610
  • София
  • Мнения: 787
Добро утро момичета и момче Simple Smile имам проблемче. Клаймнах един диспут до пей пал и го спечелих, обаче сега ми искат лични данни. Проблема е, че картата с която плащам е на мъжа ми, а данните в ибей са моите. Какво да правя??? Да им пратя и моите и на мъжа ми ли данни?? Да не ми блокират акаунта като видят че не им пасват данните Rolling Eyes

Кой ти иска данните - ПП или ибей?Ако е ПП трябва да дадеш данните на мъжа ти (нали акаунта е негов). Peace

ПП ми ги искат. Акаунта в ПП е на мъжа ми ама в ибей е с мои данни. Мислиш че няма да има проблем така ли?

# 611
  • Мнения: 4 176
Добро утро,
Купих една чанта от интересен търговец. Струват ми се хубави чантите му. Тъй като не нося нормални чанти като повечето жени, а в моята трябва да има място за всякакви боклуци плюс малко лаптопче.
Струва ми се добра цена за 50 лв. кожена чанта. Сега ми пратил мейл човека, че и подарък сложил. А да видим дали, ще е хубава.
Та въпроса ми е дали някой е купувал?

http://cgi.ebay.com/NEW-Brown-Womens-Tote-Shoulder-Handbag-Bag-P … otoQQcmdZViewItem

# 612
  • София
  • Мнения: 4 077
Ако е хубава си късметлийка.  Grinning Все пак е изкуствена кожа, но и парите и не са много.

# 613
  • Мнения: 3 576
Под снимката подробно е обяснено каква е материята - изкуствена.
Но пък имитират много известни модели на Chloe и Chanel разпознах дотук  Peace
Ооо, и Gucci виждам!
Като получиш непременно кажи дали е добро качеството.

Търся си менте на Louis Vuitton, ако забележите - свиркайте Wink

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 10:40 от Nadia79

# 614
  • някъде
  • Мнения: 979
Наде,ти се зареди с обувки сега дрябва да ги комплектоваш и с подходящи чанти,нали? Wink
Аз да се оплача,че от една седмица търся ботички за момиченце 25-26 номер и не откривам.Ако някой забележи,да сподели Praynig

Общи условия

Активация на акаунт