® E-bay - тема 14

  • 42 721
  • 884
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 176
Да бе четох, че е някаква имитация на кожа, но мен не ме интересува. Важното е, че е евтина Simple Smile и ефектна.
Ще се обадя непременНо.
Наде, я дай някой читав търговец на обуЩа.

# 616
  • Мнения: 4 176
Наде,ти се зареди с обувки сега дрябва да ги комплектоваш и с подходящи чанти,нали? Wink
Аз да се оплача,че от една седмица търся ботички за момиченце 25-26 номер и не откривам.Ако някой забележи,да сподели Praynig
Аз същото ама ботички/ботушета за момченце обаче и 30 номер.

# 617
  • Мнения: 5 790
Добре де, всичко хубаво с тези чанти, много ми харесват! Обаче защо всичките са като торба - с едно голямо отделение и 2-3 малки джобчета за мобилни телефони и нещо подобно? Търся си голяма чанта с отделни прегради вътре и не мога да си намеря.
А ботуши и аз издирвам, UK10, зимни и дебели.

# 618
  • Мнения: 3 576
Наде,ти се зареди с обувки сега дрябва да ги комплектоваш и с подходящи чанти,нали? Wink

Амиии, никакви обувки нямам.... Wink
Скоро не съм поръчвала, а си търся боти и др. есенни.
Лошото е, че се наплаших с тия проверки на митницата всеки път, не откривам нищо читаво под $60, а не ми се ще с мита да се занимавам. На англиския ebay или нищо не си харесвам, или така са надули цената, че няма смисъл...
Оф, имам проблем с обувките....   Blush

# 619
  • София
  • Мнения: 4 059
Наде, Наде, тежко е! Всички жени имат проблем с обувките!  Crazy

# 620
  • Русе
  • Мнения: 856
Добро утро момичета и момче Simple Smile имам проблемче. Клаймнах един диспут до пей пал и го спечелих, обаче сега ми искат лични данни. Проблема е, че картата с която плащам е на мъжа ми, а данните в ибей са моите. Какво да правя??? Да им пратя и моите и на мъжа ми ли данни?? Да не ми блокират акаунта като видят че не им пасват данните Rolling Eyes

Кой ти иска данните - ПП или ибей?Ако е ПП трябва да дадеш данните на мъжа ти (нали акаунта е негов). Peace

ПП ми ги искат. Акаунта в ПП е на мъжа ми ама в ибей е с мои данни. Мислиш че няма да има проблем така ли?

Няма да има проблем. Peace
Какви данни по точно ти искат?

# 621
  • София
  • Мнения: 591
Здравейте момичета.
Никъде неможах да намеря таблица за номерата на детски дрешки.
Затова се обръщам към вас,ако някой знае да ми каже.На кой номер в Америка отговарят дрешки за 7-8 годишно момиченце?
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 622
  • София
  • Мнения: 787
Добро утро момичета и момче Simple Smile имам проблемче. Клаймнах един диспут до пей пал и го спечелих, обаче сега ми искат лични данни. Проблема е, че картата с която плащам е на мъжа ми, а данните в ибей са моите. Какво да правя??? Да им пратя и моите и на мъжа ми ли данни?? Да не ми блокират акаунта като видят че не им пасват данните Rolling Eyes

Кой ти иска данните - ПП или ибей?Ако е ПП трябва да дадеш данните на мъжа ти (нали акаунта е негов). Peace

ПП ми ги искат. Акаунта в ПП е на мъжа ми ама в ибей е с мои данни. Мислиш че няма да има проблем така ли?

Няма да има проблем. Peace
Какви данни по точно ти искат?



Ами не пише какви има някакви линкове
обаче като цъкнах на тях и се оказа че им е минала давността Simple Smile 5 дена пише че ще са активни.

Лошото е че нито имам сметка на мое име нито адреса ми съвпада с този от личната карта. Абе дано не ми блокират акаунта Sad

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 12:49 от vanesa

# 623
  • Мнения: 4 176
Здравейте момичета.
Никъде неможах да намеря таблица за номерата на детски дрешки.
Затова се обръщам към вас,ако някой знае да ми каже.На кой номер в Америка отговарят дрешки за 7-8 годишно момиченце?
Благодаря ви предварително.  bouquet
http://pages.ebay.com/sizing/childrenchart.html

# 624
  • Русе
  • Мнения: 856
Добро утро момичета и момче Simple Smile имам проблемче. Клаймнах един диспут до пей пал и го спечелих, обаче сега ми искат лични данни. Проблема е, че картата с която плащам е на мъжа ми, а данните в ибей са моите. Какво да правя??? Да им пратя и моите и на мъжа ми ли данни?? Да не ми блокират акаунта като видят че не им пасват данните Rolling Eyes

Кой ти иска данните - ПП или ибей?Ако е ПП трябва да дадеш данните на мъжа ти (нали акаунта е негов). Peace




ПП ми ги искат. Акаунта в ПП е на мъжа ми ама в ибей е с мои данни. Мислиш че няма да има проблем така ли?

Няма да има проблем. Peace
Какви данни по точно ти искат?



Ами не пише какви има някакви линкове
обаче като цъкнах на тях и се оказа че им е минала давността Simple Smile 5 дена пише че ще са активни.



Според мен никакви данни не ти искат  Peace

# 625
  • Мнения: 2 927
Уна,
аз ползвам тези
http://www.usatourist.com/english/tips/Childrens-Sizes.html
http://about.nordstrom.com/help/find-your-fit/kids.asp

мерките са в инчове и либри
Ето ти конвертор инч-сантиметър
http://www.manuelsweb.com/in_cm.htm
и за либра/паунд/- килограм
http://www.manuelsweb.com/kg_lbs.htm

Измери добре детето си, защото независимо от възрастта може да не е стандартно.
Като моята дъщеря , примерно:))

# 626
  • София
  • Мнения: 787
Добро утро момичета и момче Simple Smile имам проблемче. Клаймнах един диспут до пей пал и го спечелих, обаче сега ми искат лични данни. Проблема е, че картата с която плащам е на мъжа ми, а данните в ибей са моите. Какво да правя??? Да им пратя и моите и на мъжа ми ли данни?? Да не ми блокират акаунта като видят че не им пасват данните Rolling Eyes

Кой ти иска данните - ПП или ибей?Ако е ПП трябва да дадеш данните на мъжа ти (нали акаунта е негов). Peace




ПП ми ги искат. Акаунта в ПП е на мъжа ми ама в ибей е с мои данни. Мислиш че няма да има проблем така ли?

Няма да има проблем. Peace
Какви данни по точно ти искат?



Ами не пише какви има някакви линкове
обаче като цъкнах на тях и се оказа че им е минала давността Simple Smile 5 дена пише че ще са активни.



Според мен никакви данни не ти искат  Peace


Дано че иначе съм го закъсала  Praynig

# 627
# 628
  • Мнения: 414
момичета пак нямам ориентир,има ли плик в този комплект newsm78
One Flat Sheet

66 in. by 96 in.  One Fitted Sheet 39 in. x 75 in.  & One

Standard Pillowcase. 20 X 30 in

# 629
  • Мнения: 2 927
според мен няма.
Има горен чаршаф, долен с ластик и калъфка за възглавница.
Ама може и да греша, не съм купувала все още спално бельо:)

Общи условия

Активация на акаунт