Септември месец - края на лятото

  • 22 373
  • 564
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 409
Хоп и аз да се включа,че нещо вчера врече не остана да мина да ви почерпя за годишнината ни от сватбата-цели 6 год. ooooh!
На всички пожелавам много хубав месец.
На Светлето,този месец ще ти донесе най-хубавия подарък.Имаш моите стиснати палци. Hug
Рени,имаш и моятя положителна енергия и силно стисноти палци
Рони,за теб специална щи ги стисна от днес
Херка,стискам палци и за теб,ще стане сигурна съм. Hug

# 16
  • Мнения: 3 016
И аз да се включа в новата тема:
На всички бременни пожелавам да бременеят на спокойствие и леко раждане на тези които им  наближава времето.

- за дъщеричката на Алина. Да расте здраво и умно детенце!
 

# 17
  • Мнения: 7 112
Да ти е жива и здрава Марийчето, Алинка! Усмихнато и безгрижно детство й желая!    bouquet
Нацелувай я много от мен.

Херка, моренцето да е успяло да стимулира каквото е трябвало и много скоро да се похвалите с очаквано ново семейно попълнение.  Hug

Светле, писна ми да те виждам тук бременна вече. Марш да мътиш. Не стига, че си глътнала на Вики братчето, ами и Лъчи ми изяде.  Crossing Arms

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честита годишнина, Бени! Още много по толкова да изкарате в любов и  разбирателство!

Честит рожден ден и на малката Мария!

Светле, от тази седмица почваме да примъкваме по малко багаж в София. Към момента съм приготвила готварски принадлежности от първа необходимост, спални комплекти и кърпи. Човекът няма търпение вече да ми каже чао и да се отдаде на свободата.  Mr. Green Ако някоя от вас е била студентка в друг град, кога усетихте, че присъствието на мама и татко е имало някои плюсове?

Рони, като казваш, че Светлето е глътнала на Вики братчето си я представям като един Зевс... и не смея да гадая какво ще измъти. Simple Smile Светле, ти да не си помислиш, че те припираме, съвсем не!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 112
Светле, от тази седмица почваме да примъкваме по малко багаж в София. Към момента съм приготвила готварски принадлежности от първа необходимост, спални комплекти и кърпи. Човекът няма търпение вече да ми каже чао и да се отдаде на свободата.  Mr. Green Ако някоя от вас е била студентка в друг град, кога усетихте, че присъствието на мама и татко е имало някои плюсове?
Не съм била далече от мама и тате, но имам наблюдения върху един пресен студент. Девер ми докато се настани в София, за няколко дни ни беше на гости. Брат му от първата вечер му скръцна със зъби за вечерен час и да си идва на време, че да не го чакаме за вечеря.  Mr. Green Познай мама и тате колко добрички бяха на фона на големия строг брат. А то даже е много добро и безпроблемно момче.  hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 3 621
Ако някоя от вас е била студентка в друг град, кога усетихте, че присъствието на мама и татко е имало някои плюсове?
Лилибон, може при момчетата да е по-различно, обаче аз поисках да се върна обратно в къщи 24 часа след като нашите ме оставиха във Варна, нищо че в началото бях при роднини и бях обгрижвана отвсякъде. Много скоро порасналото момче на мама, ще разбере, че няма по-хубаво от при мама и татко  Hug

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
еХ млади години...ех студентски живот Mr. Green Като ме приеха във Варна си умирах от кеф, че сама вече ще решавам къде, кога и как...да ама не. Първата седмица се скъсах от рев...и още в петък хванах първия влак за при мама Mr. Green Последните години си ходех вече по-рядко но с времето посвикнах Mr. Green

# 22
  • Мнения: 656
Специални поздравления за Рони  bouquet,малко със закъснение,но от сърце.
Рони,страхотна новина.Желая ти лека и безпроблемна,и най-прекрасния бебок на финала. HugСтискам силно палци за сряда. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Светлеее,още ли си тук?Нямаше ме известно време,но всеки ден те мислех и днес първо тук влизам да те видя.

Бени,честита годишнина!Да сте живи и здрави,и още много,много годишнини.  bouquet

Честит рожден ден на малката Марийка.Да е жива и здрава и много усмивки.

Аз си починах добре две седмици и днес с нова сила започвам да се трудя.Сега отивам да ви прочета,че много сте изписали.
Много  Hug на всички и успешна седмица.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 305
мерси, момичета! като ви чета, май да съм готова с любимите манджи за следващия уикенд.  Mr. Green

мерри, добре завърнала се от почивка!

# 24
  • Мнения: 3 166
Честит Рожден Ден на порасналата малка Мария!   bouquet Да е жива, здрава и мноого палава!

Лилибон, аз още на 14 години заминах в друг град, за да уча. На тази възраст, разбира се, още като си тръгваха мама и татко след като оставиха багажа ми, ми се насълзиха очите. А по-късничко се и и наревах едно хубаво. По-интересното е, че след пет години, когато заминах за София се оказа, че престоят ми в Габрово не ме е калил. Новото място си е ново място - привлекателно,но и непознато все пак. Стана ми мъчно още първия ден и аз бързо-бързо цъфнах в Карлово в края на седмицата. Така беше в началото, после така ме увлече студентският живот, че не изпитвах нужда да се прибирам особено честичко. Embarassed

Мери, няма да казвам нищо, ама ти си знаеш...  Grinning и бременна съм пак Класна, че и по-строга даже.  Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 003
За малката Мария, да расте здраво и усмихнато дете

# 26
  • Мнения: 1 008
Пожелания за хубав месец и от мен!
Бени, честито! Много любов и дълги години щастие   bouquet
Честит рожден ден на малката Мария! Да расте здрава и щастлива!

И аз имам нужда от стиснати палци и положителна енергия  Sad Случи ми се нещо много неприятно днес наобяд. Вики ми пукна мембраната на ухото с клечка за уши. Разбира се тя не е виновна... Но станалото, станало. Преди малко си дойдох от лекар и нещата са доста сериозни. Направиха ми пластика на мембраната и ми я залепиха. След 1 седмица трябва да отида да се види дали е зараснало. Ако не, става много сложно. Операции,упойки, болници...  Sad Докторът каза че 90% от случаите се оправят така нещата, още повече че аз отидох 2 часа след случката. Сега много трябва да се пазя. Неприятно ми е да говоря защото си чувам странно гласа, но как ще стане с детенце не знам... Най тъпото е че от няколко дни имам натрапчивото чувство че нещо лошо  ще се случи... А вчера баба ми ми каза ,че ме сънувала, но не каза какво точно, бил лош съня... Дано се  оправя, че само това ми липсваше... Стискайте ми палци  Praynig

# 27
  • Мнения: 3 166
Шер, моля се всичко да мине по най-безболезнения за теб начин. Вярвам, че няма да се стигне до операция, и че само с пластиката ще се разминат нещата. Стискам палци тази седмица и за теб.

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
весел месец и пълен с изненади

РОни, чакам...знаеш от кога ама сряда едвам ще дочакам. вярвам че ще мачкам един бебок аз....

Светле, дъщеря си родих на 8-ми - малка Богородица....дай боже и при теб леко и бързо и да видим това толкова чакано бебче...

Херче, помня че имаше проблеми и с първата....сега също трудно но ще стане - щом веднъж се е получило! успех и вярвам, че ще си има дружка малкия серж....

# 29
  • Мнения: 3 621
Шер направо ти забранявам да си мислиш лоши работи.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed дано всичко да се оправи   Praynig и да се разминеш с операцията

Общи условия

Активация на акаунт