Септември месец - края на лятото

  • 22 384
  • 564
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 016
                       Нефертити, честит Ви празник! Много здраве и щастливо детство за малкия рожденник!

                     

# 556
  • Мнения: 794
Ох, момичета, заформи се в друга тема много гаден спор за ВМИ в Пловдив. Confused
Искам да се извиня на catnadeen, cher и Каспър, ако нещо съм ги засегнала. Не ми беше това целта. Hug

Нефертити, да ти е жив и здрав рожденника-племенник. И, както ти си си пожелала, да го "снабдиш" през пролетта с най-прекрасната братовчедка! Кво стана с БХС-то? Не трябваше ли да получиш резултата вчера, или нещо бъркам? newsm78

Разгледах снимките от питата и рожденния ден на Рита. Ама, много хубави дечица си имате!!! На Рита пожелавам много щастие, здраве и късмет!

А Бела на бънджито е направо захарче, да я схрускаш, така хубаво се смее. Искам и в моята къща такъв смях! Кики, много се смях, като си представих, каква картинка е бил мъжът ти...

Аничка, сигурно мед ти капе на душата да гледаш, как се обичат твоите мъже! Щастлива жена си ти! А пък ако получиш ново возило за РД-то, направо-о-о... Абе, супер!!!

Анджела, ми много хубаво, че детенце обича да ходи на ДГ. Повечето плачат, пък и майките им с тях. Ти си направо късметлийка!




Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 14:31 от asja

# 557
  • София
  • Мнения: 1 098
Нефи, пу да го на...т кокошките, поправих се.  Embarassed
Аничка, дано подаръка да е наистина на четири колела, за да можете да идвате при нас
и да забирате и други Убавици по пътя си.  Hug

ПС. Ама какъв хубав аватар си имам, а?

# 558
  • Мнения: 1 008
asja, мен не си в никакъв случай. Много съжалявам за това, което си преживяла, наистина  Hug
Всеки има право на мнение. Аз се опитвам да бъда по балансирана в преценките и изказванията си за всичко.
Видяла съм и хубаво и лошо отношение, но преценявам, че нещата не могат да бъдат идеални не само в Пловдив, а навсякъде.
Според мен в конкретния случай има много неясни и недоизказани неща и от двете страни  Peace
Мъчно ми е за родителите.

# 559
  • София
  • Мнения: 3 123
Здравейте от дъждовна Белгия. Hug
Нефертити,да ти е живо и здраво племенничето,да расте щастливо и палаво дете!

Разгледах снимките и клипчетата - ама вие страхотен бебешки купон сте направили.Страхотни сладури са всички!Все едно сте клуб на русото бебе. Joy
Ритка,прекрасна си!Сияеш направо! Heart Eyes

# 560
  • София
  • Мнения: 1 941
РОНИ, може мъника по моята щерка да се загледа, а Аги? Wink
Знае ли човек?! Simple Smile
Но като го взимах казаха, че е плакал и плачеше тичайки към мен. Няма как да е по друг начин. Мацки, мацки, ама мама е най-готината... и дава мляко освен това. Laughing

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 15:34 от Angela

# 561
  • Мнения: 7 122
РОНИ, може мъника по моята щерка да се загледа, а Аги? Wink
Знае ли човек?! Simple Smile
Тя онази подмолна Класна отдавна е уредила нещата в нейна полза. Сега сигурно търси подходяща карловска мома, само и само да прилапа по-наблизо Лъчи. Все пак толкова му беше влязла под кожата, че й казваше бабо.  Mr. Green Но и аз бдя де.  Laughing

# 562
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз обаче съм по-наблизо и сме в една група...само дано щерката не е много бойна, че тогава вече....
Аги, успех с адаптирането...има какво да се желае там за много неща, но не съм недоволна и даже бих казала обратното....дано и децата се разбират, сестрите мисля, че са добри

# 563
  • Мнения: 794
Nefertity, освободи си малко място в кутията!

# 564
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Нов месец, нов късмет, нова тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=334825.new#new

Общи условия

Активация на акаунт