Септември месец - края на лятото

  • 22 396
  • 564
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 1 003


Желая ти цялото семейно щастие на света с вашето слънчице Лора! Бъди здрава и обичана и изживявай пълноценно всички мигове със сладкото си момиченце!

# 511
  • София
  • Мнения: 1 941
Честит Рожден Ден, Ритка! Здраве, щастие, любов!

Херич, евала на дядото! Слави с гордост ще му носи името. Heart Eyes

# 512
  • Мнения: 1 008
Ритко, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и с късмет! И все така усмихната и лъчезарна  Hug

# 513
  • Мнения: 3 016
                           
                              Честит Рожден Ден, Рита !!!Желая ти  много здраве,  много щастие и любов !!!

# 514
  • Мнения: 1 008
Сега разгледах снимките на Дари! Сладко бебе  Heart Eyes
Сладка мама, много симпатично семейство сте   bouquet
Язовира да не е на Кавал тепе? Разкошно е там...

# 515
  • Мнения: 1 409
Ритка,честит рожден ден!Пожелавам ти живот изпълнен с много любов и щастливи мигове.
Бъди здрава и все така усмихната.
Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 16:23 от Benii

# 516
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честит ПЪРВИ пълен рожден ден, Рита! Много щастие, много любов и всичко най-хубаво!

# 517
  • Мнения: 245


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, РИТКЕ!

ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ, КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ НА ВСИЧКИ У ВАС
И МЕЧЕШКИ ПРЕГРЪДКИ ОТ НАС!

# 518
  • София
  • Мнения: 3 123
Честит празник Ритка,да си здрава,обичана,щастлива и все така красива и лъчезарна! Hug Heart Eyes  bouquet






                         

# 519
  • Мнения: 167
Ритка,честит РД и от мен.Много щастие,радости и всичкото здраве на света за теб и цялото ти семейство.  bouquet

Благодаря на всички за пожеланията за Дари. Hug Hug Hug
Тя наистина е прекрасна и е много добро и усмихнато бебе, истинско слънчице.
Колкото до това,че не е слаба,не е.Всъщност за нейните см. е добре.Само дето натдава по 300 гр.вече 4-ти месец и не расте и на височина по 1 см.месечно.И неможем да си наваксаме.

cher всъщност язовира е Широка поляна,на около 25-30 км.от Доспат -много е красиво там.

Съжалявам за съкращенията и евентуалните грешки в правописа,но нямам време за проверки.

ЧАО И ПРИЯТНА ВЕЧЕР

# 520
  • Мнения: 3 166
Честит Рожден Ден, Раленце! Живичка, здравичка, безумно щастлива и обичана да си ни! И тук да ти пожелая следващия или по-следващия рожден ден да посрещнеш с едно мъжко попълнение към щастливата ви тройка!

# 521
  • Мнения: 1 369
 Хайде и тук да ти честитя рождения ден, Ритко, и да се присъединя към пожеланията за мъжко попълнение към отбора. Ама не за другия рожден ден- порадвай се първо на Лорка- Бонбонка и после друго бебе:) Да си много щастлива и все така сияеща, мъжо на ръце да те носи, Лора да те слушка, всички да сте здравички  bouquet  bouquet  bouquet

 Злати, аз си мислех за Дари, че все пак тя тръгна да расте от 35 см и до 63 си е порасло доста детето- това са си цели 28 см- почти е удвоила рожденните си см, да не говорим колко пъти е увеличила рожденното си тегло. Не изглежда пухкава, но не изглежда и кльощава. И аз като видя гънки по крачетата на бебоци и все гледам да ги нащипя, щото и у мойто дете таквоз чудо няма. През какво не премина милата Дари, важно да е жива и здрава Heart Eyes

 Днес вързахме бънджито. Такова скачане и цвърчене падна, такава радост... Ама не знам дали не й е още рано и колко мога да я държа, щото имам чувство, че е неуморна Crazy

# 522
  • Мнения: 1 210
Както беше суша през седмицата и колко много сте писали последните 2 дни.
Още веднъж, Ритенце - Честит рожден ден! Желая ти много здраве, любов, разбирателство и пълна къща с детски смях.
Дари е пораснала много и каква чаровна усмивка има - кокетна дама.

Успешна седмица на всички ви.

# 523
  • Мнения: 651
Е хайде и аз :
Ритко, да си ми живичка и здравичка, много щастлива, обичана и обичаща. Нека животът ти е все така пълен и динамичен, с преобладаващи положителни емоции   love001.

# 524
  • Мнения: 827
Sladka Mama, много е хубава Дари Heart Eyes Да я нацелуваш от мен Heart Eyes
Ритка Честит рожден ден с пожелание за много здраве, щастие и прекрасни мигове с малката Лора [/color] Hug

Общи условия

Активация на акаунт