Септември месец - края на лятото

  • 22 397
  • 564
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 210
Дари, честити ви зъбки. Да са бели и здрави и да не те хапе малчо, докато цоцка.

# 541
  • София
  • Мнения: 1 098
Дари, честити ви зъбки. Да вземете нещо бяло и здраво на детенце.  Heart Eyes
Абе, Светле къде се губиш миличка, да не би да имаш много работа?  Mr. Green

# 542
  • Мнения: 502
Лелееее, имали сме си рожденичка....

Ритке, да си ми жива и здрава!Все така красива и щастлива!Извинявай, че малко късно ти честитя, но чак сега разбрах.

Ама сте много хубави на снимките, пу пу.Ники много сте пораснали и сте все по хубавки Hug.

# 543
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аги, не се видяхме...не пишеш, въобще какво става, да няма проблеми с малчо?

иначе простете ми
имаме рожденници и много снимки на прекрасни бебета...
много ви се радвам и чакам и още и нови попълнения
желая щастие и хубава спокойна нощ на всички ви

# 544
  • Мнения: 3 621
Добро утро на всички, днес аз черпя , любимия ми и единствен племенник днес става на 2 годинки
                                             
Пожелавам хубав ден на всички

# 545
  • Мнения: 1 210
Нефертити, честит празник. Скоро да обзаведеш племенника с братовчедче. Малка ще им е разликата и ще си играят след време заедно.
Между другото много обичам да съм леля - първо развалям дисциплината с глезотии и после оставям родителите да ми сърбат попарата.
След като мъжете 2 дни изкараха по 3-4 часа самички заедно наблюдавам положителна промяна и в тримата. Първо Борето се радва повече и на татко си и батко си и ги търси по-често от преди. Петър се разтапя от усмивката на брат си и много се кефи, когато Борето го сбори на пода. Пази го от чекмеджетата и големите играчки и т.н. С една дума радост за очите.
Тошко се чуства по-в час с Борис. Преди с Петър и памперси сменяше и хранеше с мляко и някак си беше по-ангажиран. Сега с това кърмене някак си го изолирахме от процеса на гледане и гушкане. Но след тези два дни нещата изглеждат различно.....

Нали ви похвалих мъжо как за 1 час ми оправи колата и на технически преглед прекара, за да може при Ритата да идем с малката, а не с голямата кола..... Оказа се, че всичко си е имало задна умисъл - вчера говори с един младеж да дойде да я погледне и да я продава......
И аз сега съм в небрано лозе - от една страна си искам количката, от друга знам че РД ми е скоро и бих се радвала на нещо по-новичко... обаче, като се сетя каква е разправия в КАТ, пък и разходите не са малко...... Ми е едно такова - ЛИЛАВО.

Ама стига съм ви занимавала с глупости. Весел ден на всички. Някои хора е време да престанат да се карат на тоалетната чиния и да им видим сияйните очи.

# 546
  • София
  • Мнения: 1 941
Nefertity, ЧРД на племенничето! Да е жив и здрав!
Днес съм по-добре, макар че пак не спах, но поне Лъчи отиде с желание. Викаше - Ади мамо еее там Mr. Green И още като го свалях от колата ми казваше чао. Laughing
Наде, просто си го преживявам...това е...

# 547
  • Мнения: 3 621
но поне Лъчи отиде с желание. Викаше - Ади мамо еее там Mr. Green И още като го свалях от колата ми казваше чао. Laughing
Важното е че на детенце му харесва новата обстановка, ти ще свикнеш малко по малко ...  Hug Hug Hug

# 548
  • Мнения: 7 128
Аги, ще трябва да разузнаеш какви мацки в яслата са привлекли вниманието на моя любимец  Лъчи. Grinning А теб те гушкам много.  Hug Досега не се бяхте разделяли, но той вече е голямо момченце и ще му бъде добре да бъде и сред повече други дечица - ще си играят, ще си бранят териториите, ще си градят и характерите.  Heart Eyes
Нефертити, да ти е жив и здрав племеника! Да заформят хубава банда с братовчедчетата (твоите живи и здрави дечица) и братчета/сестиричета.  bouquet

# 549
  • Мнения: 1 369
 Нефертити, да ти е жив и здрав племенника! Да има щастливо детство с много весели белички:))

  Аги,  Hug Расте човека, все по-самостоятелен ще става. Heart Eyes

 Аничка, може пък да получиш возило с готови документи... /дай боже/. А и аз си мисля, че не е зле понякога да остават татковците самички да се гледат с бебоците. При нас първия опит беше много смешно- отчайващ, хем ги оставих само за да ида до поликлинката- трябваше да се нахранят и Бела си беше обърнала манджата безвъзвратно Mr. Green Ники изглеждаше ужасно тъжен от факта и набързо ме прибра обратно.

 Това за тоалетната чиния и сияйните очи го подкрепям отвсякъде:)

 Да видите едно подскачащо и цвърчащо от щастие дребосъче:
 http://kikiniki.multiply.com/video/item/17
 Много е кофти качеството, явно плачем и за нов апарат...

# 550
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Нефертити да е живо и здраво племенничето ти, присъединявам се към пожеланието на Аничка
Нефертити, честит празник. Скоро да обзаведеш племенника с братовчедче. Малка ще им е разликата и ще си играят след време заедно.
Аничка, а на теб ти пожелавам нова кола за рождения ден, ако беше във Варна щях да ти я регистрирам за 1 час  Grinning
Аги  Hug Heart Eyes
Ники хареса ми как Бела се кефи в бънджито, цунки от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 551
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аги, разбирам те...представям си страховете ти и ...спирам да го правя, не знам за теб....
страха бил голямо шубе, но ...ще кажа глупава тривиалност, но няма как - трябва да си силан и да наделееш
малкия ще му е трудничко все пак - първите 3 дни не се осъзнават, после е рева вече...ще бъдеш силан и за него, за да му дадеш нужното спокойствие да се бори със стреса
и ще видиш как бързо ще дръпне и как ще стане отраз голям...и самостоятелен....
всичко ще се нареди, сама ще видиш...

РОНИ, може мъника по моята щерка да се загледа, а Аги? Wink

# 552
  • София
  • Мнения: 1 098
Нефи, да ти е жива и здрава племенника, да расте хубав и палав за да не ви е скучно.
Ники, Белата е бясна бънджистка, радва ме много.  Heart Eyes А относно апарата, по-добре да си вземете камера
отделно, има едни мънички, които са много симпатични и са с карта. Аз сега се сещам че беше хубаво на погачата
да поснимаме и с камерата, ама кърмачески акъл.
Рени , добре сте завърнали в Австрийско. Яд ме е, че не се видяхме за повече, но при  следващата ви визита
ми обещай поне една целодневна среща. А Филип е уникален красавец, всичките ни силни дечица са повече от прекрасни.
А мама Ралица от утре е на английски, и понеже като бременях с Лора бях разсеяна сега ще си повторя второто ниво
за да го затвърдя, че Лора учеше английски език в корема на мама,и за мен не остана ... . Mr. Green
Целуваме ви.
Рони, как ми е детето в тумбака? Да кажеш на Милото да цунка пупата от нас с Лора.  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 15:04 от rita_zita

# 553
  • Мнения: 3 621
Нефи, да ти е жива и здрава племенничката, да расте хубавица и палавница за да не ви е скучно.
Ритка, мерси само че е племенник

# 554
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Нефертит, да ти е жив и здрав момъка тогаа
да расте и да щурее
нека е щаслив

Общи условия

Активация на акаунт