Татковци има ли значение за вас какъв е пола на детето ви?

  • 12 920
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
При нас нямаше значение 9г чакахме и сега.... момче и момиче на 7м.Големи диваци са да са живив и здрави

# 16
  • Мнения: 62
Мисля, че желанието на татковците да се сдобият със син е заложено още открай време, когато мъжете са се стремяли да имат наследник, който да продължи рода. Може би все още има такива татковци. Аз все още не съм станал татко, но за мен най-важното е да ми е живо и здраво, останалото са глупави предрасъдаци, на които доста хора все още робуват. Не си обяснавам, как родител може да обича едното си дете повече от другото, дано и никога да не разбера.

# 17
  • Мнения: 30
За моя нямаше значение Laughing

# 18
  • Мнения: 4 111
Моят мъж искаше момче и като разбра, че ще е момче каза - няма значение какво е, важното е да е живо и здраво   Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 675
Аз искам да имам момиче, а мъжът май няма претенции, въпреки че сигурно тайно иска да е момче, за да си играе с него на любимата военна игра и на футбол.За сега нямаме деца, молим се единствено да си имаме, а какво ще бъде, божа работа, само да е живо и здраво.

# 20
  • София
  • Мнения: 175
има значение, първото е момиче и няма да го науча как се правят бомбички ... ако второто е момче, ще го науча ...


Една дама трябва да има познания за взривоопасните вещества, създаването и употребата им. Все пак поне веднъж в живота си ще има подходяща мишена за тренировка  Flutter

# 21
  • Мнения: 3 886
Всеки мъж искапървото дете да е момче.После обаче ако имат момиче са по привързани към тях HugОбича ги и 2 мата по равно но ТЯ му е слабост

# 22
  • Мнения: 121
При нас този въпрос е много важен.Таткото има две момичета от първата му жена и сега е категоричен че иска момче.Във третия месец съм и незнам още какво ще е но се моля на господ да е момче.Много ми е мъчно,че точно аз трябва да съм черната ако е момиче.

# 23
  • Мнения: 830
За мъжът ми пола беше без значение, аз исках близнаци толкова се надявах да са две, че направо лудвах....резултат-имам едно момиченце бясно за две и с невероятен темперамент Mr. Green

# 24
  • Мнения: 0
Привет, татковци Hug за мен лично не е от значение дали ще е момче или момиче. Аз искам да имам и двете. Сега чакам първото си дете и тайно се надявам да е момче.  stork-boy Пък живот и здраве второто след време, ако е рекъл господ да е момиче. Но както казах това не се знае до последно.  И в двата случая ще е нашето дете и ще го обичаме от цялата си душа. Two Hearts нали е наша плът и кръв.................

# 25
  • Мнения: 24
За мен лично е от огромно значение...само че още не съм решил дали предпочитам момиче или момче.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
При нас този въпрос е много важен.Таткото има две момичета от първата му жена и сега е категоричен че иска момче.Във третия месец съм и незнам още какво ще е но се моля на господ да е момче.Много ми е мъчно,че точно аз трябва да съм черната ако е момиче.
Е хайде сега...и ти пък..черната. Ми каквото е направил такова ще е.
Моят нямаше претенции....каквото измътя такова. Родих му момче.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 552
Моят мъж искаше момичета и двата пъти. Първия път му се сбъдна мечтата-имаме момиче. Втория път-две момчета наведнъж.
На каката той избра името, но за близнаците аз трябваше да му мисля. Дойдоха му така изведнъж и беше доста шастисан.
Много е горд, че е многодетен татко. Жалко, че не може да е постоянно с нас, понеже пътува.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Като бебеправихме каза, че иска момиче.Като забременях и се заговорихме , че за втора ще мислим и спомена момче  #Crazy.Казаха ни , че ще е момиче и искрено се зарадва  Mr. Green

# 29
нашият татко казва ,че за него няма значение какво ще е бебето,но аз знам знам че той тайно се надява да имаме момче,тъй като вече има момиче от първия си  брак.Аз също искам момченце. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт