Татковци има ли значение за вас какъв е пола на детето ви?

  • 12 932
  • 117
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Интересно ми е да чуя други мнения.За моя нямаше никакво значение-много се радва и на двете.Но съм чувала че някои татковци не искат момиче? Whistling

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Всички искат момчета, но след като се роди момиче става "на тати принцесата"...

# 2
  • София
  • Мнения: 93
Всички искат момчета, но след като се роди момиче става "на тати принцесата"...
Peace,подкрепям.Ние сме с две щерки,и тати иска и "мажко",ама и още едно момиченце щяло да го зарадва,просто много му харесало да бъде тати(а 4 години не можех да го навия като гаджета да стигнем до тук newsm34 )
Ама няма ли и някой татко да се изкаже по темата?  Rolling Eyes

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 704
И аз това питам нещо се спотайват .Интересно е да се чуе тяхното мнение.

# 4
  • Мнения: 2 448
Моя искаше дъщеря, защото дъщерите гледали на стари години, но не му се сбъдна.  Mr. Green  Аз исках момче и много се радвам, че сполучих. И то не за друго, но мисля, че по принцип на жените живота е по труден и подсъзнателно не съм искала това за детето си. Както и да е - падна се мъжко.  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 447
Първият път казваше,че няма значение,но вторият път определено искаше момче.Първото ни дете е момиче.

# 6
  • Мнения: 161
За първото дете много исках да е момче, без някаква ясна причина за това. Сега имам дъщеря и няма по-хубаво нещо на света от това да се гушне в тати....
Сега второто уж ще е момче, но честно за мен няма никакво значение, някак си веднъж като си минал по пътя вече няма кой знае какво значение, важното е да е живо и здраво....

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Всеки път ги правя такива, каквито пожелая...
Първо исках момиче - момиче се роди...
После исках момче - момче е...
Сега искам момиче - засега е момиче...
Майсторлък се иска в тази работа... Mr. Green

# 8
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Ама който го няма да му мисли Joy JoyИмоя искаше момиче -момиче за второто-момче е.

# 9
  • Мнения: 3 459
Има ествествено, как да няма.
Повечето искат синчета  Peace

# 10
  • Мнения: 1 900
Има ествествено, как да няма.
Повечето искат синчета  Peace
Peace

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
има значение, първото е момиче и няма да го науча как се правят бомбички ... ако второто е момче, ще го науча ...

# 12
  • Мнения: 2 803
Моя искаше момиче, ами родих му момиченце.

# 13
  • Мнения: 118
Не , стига първото да е момче.
Другите каквито си ги направиш.

# 14
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Моя не е имал притенции.Искаше само да са живи и здрави.

# 15
  • Мнения: 4
При нас нямаше значение 9г чакахме и сега.... момче и момиче на 7м.Големи диваци са да са живив и здрави

# 16
  • Мнения: 62
Мисля, че желанието на татковците да се сдобият със син е заложено още открай време, когато мъжете са се стремяли да имат наследник, който да продължи рода. Може би все още има такива татковци. Аз все още не съм станал татко, но за мен най-важното е да ми е живо и здраво, останалото са глупави предрасъдаци, на които доста хора все още робуват. Не си обяснавам, как родител може да обича едното си дете повече от другото, дано и никога да не разбера.

# 17
  • Мнения: 30
За моя нямаше значение Laughing

# 18
  • Мнения: 4 111
Моят мъж искаше момче и като разбра, че ще е момче каза - няма значение какво е, важното е да е живо и здраво   Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 675
Аз искам да имам момиче, а мъжът май няма претенции, въпреки че сигурно тайно иска да е момче, за да си играе с него на любимата военна игра и на футбол.За сега нямаме деца, молим се единствено да си имаме, а какво ще бъде, божа работа, само да е живо и здраво.

# 20
  • София
  • Мнения: 175
има значение, първото е момиче и няма да го науча как се правят бомбички ... ако второто е момче, ще го науча ...


Една дама трябва да има познания за взривоопасните вещества, създаването и употребата им. Все пак поне веднъж в живота си ще има подходяща мишена за тренировка  Flutter

# 21
  • Мнения: 3 886
Всеки мъж искапървото дете да е момче.После обаче ако имат момиче са по привързани към тях HugОбича ги и 2 мата по равно но ТЯ му е слабост

# 22
  • Мнения: 121
При нас този въпрос е много важен.Таткото има две момичета от първата му жена и сега е категоричен че иска момче.Във третия месец съм и незнам още какво ще е но се моля на господ да е момче.Много ми е мъчно,че точно аз трябва да съм черната ако е момиче.

# 23
  • Мнения: 830
За мъжът ми пола беше без значение, аз исках близнаци толкова се надявах да са две, че направо лудвах....резултат-имам едно момиченце бясно за две и с невероятен темперамент Mr. Green

# 24
  • Мнения: 0
Привет, татковци Hug за мен лично не е от значение дали ще е момче или момиче. Аз искам да имам и двете. Сега чакам първото си дете и тайно се надявам да е момче.  stork-boy Пък живот и здраве второто след време, ако е рекъл господ да е момиче. Но както казах това не се знае до последно.  И в двата случая ще е нашето дете и ще го обичаме от цялата си душа. Two Hearts нали е наша плът и кръв.................

# 25
  • Мнения: 24
За мен лично е от огромно значение...само че още не съм решил дали предпочитам момиче или момче.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
При нас този въпрос е много важен.Таткото има две момичета от първата му жена и сега е категоричен че иска момче.Във третия месец съм и незнам още какво ще е но се моля на господ да е момче.Много ми е мъчно,че точно аз трябва да съм черната ако е момиче.
Е хайде сега...и ти пък..черната. Ми каквото е направил такова ще е.
Моят нямаше претенции....каквото измътя такова. Родих му момче.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 552
Моят мъж искаше момичета и двата пъти. Първия път му се сбъдна мечтата-имаме момиче. Втория път-две момчета наведнъж.
На каката той избра името, но за близнаците аз трябваше да му мисля. Дойдоха му така изведнъж и беше доста шастисан.
Много е горд, че е многодетен татко. Жалко, че не може да е постоянно с нас, понеже пътува.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Като бебеправихме каза, че иска момиче.Като забременях и се заговорихме , че за втора ще мислим и спомена момче  #Crazy.Казаха ни , че ще е момиче и искрено се зарадва  Mr. Green

# 29
нашият татко казва ,че за него няма значение какво ще е бебето,но аз знам знам че той тайно се надява да имаме момче,тъй като вече има момиче от първия си  брак.Аз също искам момченце. Rolling Eyes

# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
На моя съм му казала да не предявява претенции, особено пред мен и бебо в корема ми , че ще му скъсам ушите! Коквото е такова все ще го обичаме до безкрай!

# 31
  • София
  • Мнения: 407
За мен няма значение какъв е пола на детето, а само да не е негърче Joy

# 32
С моя макар да нямаме деца, сме говорили по темата. Твърди, че не го интересува, важното е да е живо и здраво, пък какво е - няма значение, нали ще си е нашето гардже. Относно това, че с момчето ще могат да играят компютърни игри (мъжо ми така и не се отучи, няма и да го направи... децата няма да се доредят до компютъра от него) и да ритат топка... до колкото го познавам и момиче да е, хич няма да му пречи...

# 33
  • Мнения: 118
Нашият татко искаше момиче и му се роди момиченце( не че ако се беше родило момче нямаше да го обича по сащият начин), а за второ пак иска момиче, незнам защо е така по принцип съм чувала че момиченцата били по привързани към бащите и при нас  май е така макар че дащеря ни е само на 10 месеца ясно си показва че много обича тати и все го търси да се закачат! Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 1 735
Нашият тати си искаше момиче и си  получи страхотна разбойничка!Ако беше момче,може би щеше да е по-кротко Mr. Green/може би щеше да прилича на мен/

# 35
  • Мнения: 148
Моят искаше момче-е,има го!

# 36
  • Мнения: 37
Нашият тати искаше много момиче,но получи голям юнак .....мисля че въобще не съжалява.

# 37
  • Мнения: 11
Абе няма да си кривя душата че първоначално почти се бях вманиячил от идеята за син. По причини които вече се споменаха тук. Но като се роди малката принцеса мога да кажа че не съжелявам и грам. Особено като поотрасна и се оказа че ми е ама абсолютно копие.А това да бащите, дъщерите и слабостите е на 100% вярно. За съжаление по разни причини напоследък никак не я виждам, но като ми каже "тати", каквото и да поиска трябва да знае че е нейно.
Друга истина е че искам и второ. И дори знам и коя искам да е майка му. Но с нея искам на 100% момче. Не ме питайте защо...просто усещане...че ще стане именно така и ще е най-дивото и лъчезарно момче на земята. Но това е Божа работа преди всичко... Wink

# 38
  • Мнения: 3
за нашия тати нямаше значение какав щте баде пола на детето Grinning

# 39
имам си и такова и онакова. никакво значение няма. не е шоколад да предпочиташ млечен пред ягодов... не исках даже да се знае какво ще е преди да се появи Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 047
Исках момиче и момче, но се родиха две момичета.
Много им се радвам и обичам.

# 41
  • Мнения: 148
За мен няма значение какъв е пола на детето, а само да не е негърче Joy
  Peace

# 42
  • Мнения: 125
Нашият татко нямаше претенции. Аз исках момиче. Е - няма да сплитам плитки - роди се мъжко. Естествено обожаваме сина си!
Предполагам, че за второто, живот и здраве, претенциите пак ще са от моя страна. Ами искам и момиченце, пък Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 047
За мен няма значение какъв е пола на детето, а само да не е негърче Joy
Вие расист ли сте?

# 44
  • Мнения: 3 886
За мен няма значение какъв е пола на детето, а само да не е негърче Joy
Вие расист ли сте?
хехе сигорно не е но ако е бял определено няма да му е приятно да му казват колко много прилича детето на него ако то е негърче hahaha hahaha

# 45
  • Мнения: 641
Нашия татко искаше много бебето да е момче и като казаха,че ще е момиче изглеждаше малко разочарован и каза:"Всичко беше прекалено хубаво за да е истина".
Но след време като ме видя в болницата на системи разбра,че пола не е важен,а здравето на мама и бебе.

# 46
  • Мнения: 75
Ние пък си имаме момче на 6 г., но моя мъж иска и една девойка, ама умира за една девойка.... през ден ми говори, че иска дъщеря. И като види на улицата някоя малка принцеса не може да се отлепи от нея...., чак започвам да си мисля да не го помислят за ... педофил... така де.  Thinking Той по принцип обожава децата и ако може ще ми направи още 5, ама.... то пък бива, бива...  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1
Страшно много бих искал да е момиче...Не знам защо. Има ужасно много време докато получим възможност да разберем пола...
Все пак нищо не е толкова важно от това да са здрави с моето момиче  - пола дори и да не сме майстори ще го докараме все някога с налучкване Grinning

# 48
аз пък исках близнаци...момче и момиче....имаме в рода затова се надявах......
ама сакън...само едно-момченце-вече на 22 дни..........Simple Smile

другия път-близнаци:).....като почна да ги правя ще ви кажа да стискате палци Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 407
За мен няма значение какъв е пола на детето, а само да не е негърче Joy
Вие расист ли сте?

Не не съм расист. Но съм проверявал, че в рода ми няма негри до 10-то коляно и не би трябвало и детето да е такова.  Joy
За другите раси още не съм проверявал и затова не съм ги споменал.  Joy

# 50
  • Мнения: 4 678
Няма значение Peace
..имам момиче..и ако имам второ дете..пак искам да е момиче Peace
...може да ви е странно..но е така  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 110
 Преди време и  двамата  ни бяха отписали за родители. Искахме дете.
Сега години по късно имаме момче и момиче. Борбата ни е за трето !

# 52
  • Мнения: 1 047
...Но съм проверявал, че в рода ми няма негри до 10-то коляно и не би трябвало и детето да е такова.  Joy
За другите раси още не съм проверявал и затова не съм ги споменал.  Joy
Тая работа казват била като фотографията.
Ако си правил бебето на открито и на силно слънце е възможно да проникне светлина и да се освети негатива.
Тогава детето излиза черноооо.

Има и друга вероятност:
Подухне вятър, опраши се цветето от близкия прашец и кво ще се роди само можеш да гадаеш.

# 53
  • Мнения: 1 740
Нашият татко много искаше да си имаме момиче и когато разбра че ще е момче малко се разочарова, но каза нищо ще има поправителен.

# 54
  • Мнения: 1 484
Моя искаше  момче  и  момче  се  роди.Но  за  второто  ще  видим.

# 55
  • Мнения: 113
И моят искаше момче,и момче си имаме.

# 56
  • Мнения: 41
За моя съпруг нямаше значение, имаме си една дъщеричка на четири годинки и март месец чакаме малкия мъж да се появи. Най важное не пола на детето, а всичко да е ОК.

# 57
За мен няма значение пола на детето , да е живо и здраво ! Виж за майката имам претенции!

# 58
  • Мнения: 75
За мен няма значение пола на детето , да е живо и здраво ! Виж за майката имам претенции!

Какъв да е полът й ли?  smile3532 ....... Шегувам се разбира се!!! Надявам се, че не си се разсърдил...  Rolling Eyes Просто така го разбрах веднага след прочита. То е повече от ясно, че не са претенциите ти за пола й, но така звучи.   Simple Smile

# 59
  • Мнения: 13
За мен няма значение...Каквото дойде такова  #Crazy

# 60
  • Мнения: 2 908
Аз отговарям,защото знам много добре какво беше-да,имаше значение и от голямо какъв ще е пола-таткото не искаше момче въобще-искаше само момиче до края-дори ми каза,че не иска момче... CrazyНе че нямаше да го обича и да беше момче,но на два пъти на ехографа уж се виждаше момче,та едни физиономии правеше-заливах се от смях...

# 61
  • Мнения: 1 226
Има значение Йо. Моя не искаше момиче. От години го повтаря. Е не и обръща внимание. Грижите му за нея се свеждат до купуване на пюре и памперс. Не я гушка, не я прегръща. Ако се наложи да имам някаква работа, търся чужди хора да я погледат за час. И ми се къса сърцето, заради нея.  Sad

# 62
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има значение Йо. Моя не искаше момиче. От години го повтаря. Е не и обръща внимание. Грижите му за нея се свеждат до купуване на пюре и памперс. Не я гушка, не я прегръща. Ако се наложи да имам някаква работа, търся чужди хора да я погледат за час. И ми се къса сърцето, заради нея.  Sad

ейгати ...

# 63
  • Мнения: 1 226
Ейгате не ейгате, това е положението. Лаобрадор, това в подписа ти, кой го е казал  newsm78

# 64
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не знам кой, но е вярно.
прочетох го в една малка книжка без да има посочен автор.

# 65
  • Мнения: 1 226
Ок. Мерси. Значи моя мъж нищо не може да направи за  дъщеря си вече. Да ти е живо и здраво лабрадорчето  Hug

# 66
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
винаги може. тя ще порасне , тогава той ще може да си играе с нея ... търпение. жените имат вродени способности да влизат под кожата на мъжете.

# 67
  • Мнения: 2 448
Има значение Йо. Моя не искаше момиче. От години го повтаря. Е не и обръща внимание. Грижите му за нея се свеждат до купуване на пюре и памперс. Не я гушка, не я прегръща. Ако се наложи да имам някаква работа, търся чужди хора да я погледат за час. И ми се къса сърцето, заради нея.  Sad

Със сигурност няма да е така безучастен, когато момчета ще звънят на вратата да я извеждат и да я прибират в късните часове. Жалко, че за тази заинтересованост ще е вече късно.  Confused
Аз винаги съм била на тати момичето, не знам какво е това да не те глези баща ти. Може би за това все не съм доволна от вниманието на мъжете като цяло в живота си след него.  Laughing Сега чакам на синковеца да продължи традицията с глезотиите като порасне да глези майка си.  Flutter

Наистина е тъжно това , Izgubena ....  Sad

# 68
  • Мнения: 1 226
Паси пожелавам ти го. Само да не депресираш снахата нещо  Mr. Green
А за другото, едва ли ще остана, за да види момчетата, които звънят на вратата  Thinking

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Убедена съм, че 90% от мъжете, айде да не кажа 99%, искат момче!!!
Но пък в крайна сметка това не е концерт пожелание, важното бебчето да е живо и здраво! Hug

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тъй както си убедена, така и могат поне петдесет мъже да дойдат и да потвърдят, че от всичко на света най-много искат момиче за първо дете... Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 159
Татковците,които аз познавам,отдават голямо значение на пола,но само докато се роди момиченце и им влезе в сърчицата!Брат ми ще има бебе на лято,уж момче беше правил,но наскоро гледаха пола на видеозон-дадоха им 95 % вероятност за момиче.Е,разплакал се милия от вълнение!После,като ми разказва случката,го питам защо се е разчувствал,той ми отговори:"От радост!"
Нашият татко и дума не дава да се издума за момиче,дори и евентуално второ дете да имаме,пак иска  момче!Но аз го познавам до мозъка на костите му и знам,че ако се роди дъщеричка,яко ще му замотае главата!Неговият брат има момиче,отначало не беше във възторг,ама елате да го видите сега-само да мигне наследницата и той е в краката й!И баща ми е искал момиче-еее,значи 50 на 50 е резултата! Joy

# 72
  • Мнения: 2 908
Убедена съм, че 90% от мъжете, айде да не кажа 99%, искат момче!!!
smile3527
От къде си толкова убедена?От твоят и от двама-трима познати и приятели?Те ли сформират 99% от мъжете?

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никога не е имал желание за момче, честно! За втората девойка даже се зарадва като научихме пола (смята, че за децата е по-добре да са от един пол). Като стане въпрос за трето- пак казва, че полът няма значение.

# 74
  • Мнения: 93
Да. И моя мъж искаше момче.
 Когато разбрахме пола на всички обясняваше, как щял да вгради очилата на доктора не било то момиче  ......е имаме се момиченце  да ни е жива и здрава...Елате да видите сега на тати принцесата. Аз работя от както Гери направи 6 месеца...............Неразделни са! Няма по красива гледка- с поглед се разбират/завиждам му/
И не пропускам до му напомня как само упорстваше момче та момче......е надявам се следващото Grinning

# 75
  • Мнения: 24
Моят приятел заяви,че нямало значение какво бебе ще имаме някой ден,стига да го родя направо на 8г.-не за друго,ами по-бързо да схванело как да разглобява двигател Mr. Green Rolling Eyes

# 76
като раждах момче му се щеше момиче ,за другото вече искаше момче:crazy:,макарче прогнозите бяха за момиче , те се и сбъднаха, де

# 77
  • Мнения: 202
Моят искаше много да е момиче поради една проста причина в техния род няма момичета та той искаше да сложи началото е да ама не аз исках момченце и си имаме момченце . Естествено и той много го обича и му се радва на нашия малък принц.

# 78
  • Мнения: 217
Мога ли да говоря от името на нашия татко!?

Първият път искаше момче - получи си го!

Вторият път пак искаше момче, ама заради мен казваше: "Нямам предпочитания". Е, получи си го  Mr. Green

А аз кога ще си получа девойката? Когато той я поиска явно  Laughing

# 79
  • Мнения: 1 047
Мога ли да говоря от името на нашия татко!?...
НЕ Naughty

...А аз кога ще си получа девойката?
Когато се обърнеш за компетентна помощ към майстор. Peace


-----------------------------------------
Девойки правя без рекламация.

# 80
  • Мнения: 217
Mr Bean, имам си майстор, художник ми трябва на мен smile3549

# 81
  • Мнения: 1 047
Mr Bean, имам си майстор, художник ми трябва на мен smile3549
Grinning
Да, верно, че такава беше приказката.

По една случайност аз съм с две щерки................

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Без спам, моля...!

# 83
  • Мнения: 40
Ние пък и двамата искаме да е момче и макар да е още рано да се разбере, защото съм само във втори месец, аз имам някакво усещане, че ще е момиче, но и за момент не си помислям, че ако е дама ще я обичаме по-малко Rolling Eyes

# 84


А аз кога ще си получа девойката? Когато той я поиска явно  Laughing



Вземи нещата (пардон, иглата) в свои ръце и му боцни презерватива Simple Smile

# 85
  • Мнения: 289
 Ние чакаме второ момче , но май таткото искаше и щерка , не знам ,но защо като имаш еднополови деца и всички еее нищо, може другия път  Rolling Eyes, смешно ми става,приятелки ме убуждават ,че момиче е добре за майката ,само тези които нямат син си спорят, все едно и те искат да се убедят в твърдението си - живи и здрави да са дечицата .

# 86
  • София
  • Мнения: 71
Като забременях знаех, че ще бъде момиче - четвърто поколение раждаме момичета в рода (със сестра ми и братчедката сме третото) Беше въпрос на чест да е и мойто такова Simple Smile Скъпия му беше все едно - важното да е здраво и аз така, че беше много, много тежко. Тогава говорихме, че е може би ще е хубаво второто за разнообразие да е момче. Е, сега върви и проповядва как по-хубаво от дъщеря няма и ме гледа на кръв като спомена момче. Малката само с кутре да мръдне и нашия козирува. Като му каже: Тате, бичам те! му омекват колената. Твърди, че да - обича ме, но е безнадеждно влюбен в дъщеря си. А тя е мое копие... ooooh! А какви слова се редят и все му правя забележка, че като дойде някой ден второто големи ядове ще бере. "На тати най-скъпото, на тати любимото дете, на тати златото...  Crazy

# 87
  • Мнения: 2 153
Ние и двамата искаме момчета, ама и момичета да са......ракламации не се приемат, така че ще се радваме да е здраво, пък пола не е толкова важен!!!

# 88
  • Мнения: 4 965
Когато забременях, половинката искаше да са момичета и твърдеше, че изобщо не си представя да е татко на момчета. Обожава ги, грижи се за тях повече от мен. Връзва им панделки, обожава да ги нагласи като кукли и да ги изведе на разходка. Е, сега много иска да имаме и момченце, че да има с кой да рита топка, да го учи как да ремонтира разни неща и т.н. Още не сме решили кога да имаме още едно дете, но се надява да имаме и син. Аз пък не си представям да съм мъжка майка. Със сигурност, ще имаме още 1-2 деца, пък каквито и да са. Няма да ги върнем...

# 89
  • Русе
  • Мнения: 1 854
Докато бях бременна,бях убедена/а и всички около мен/,че ще имам момче.Единствено съпругът ми твърдеше,че се заблуждавам.Оказа се прав! Grinning Имаме си дъщеря,която обожаваме и двамата!

# 90
  • Мнения: 8
оооооо да ,аз съм за втори път татко и имаше голямо значение за мен Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 239
В началото като ме гледаха на видеозон им се стори,че ще е момче, казах на таткото,а той нещо хич не се зарадва,а уж мъжете искали момче? Като напредна бременността показа момиче, като му казах някакси лицето му се озари, каза че повече си е представял едно нежно пиленце, а момчетата му се стрували груби и хората, които предпочитат мъжлета винаги му се стрували смешни и ограничени. За второ вече няма против и да е момче за разнообразие - да има кой да върши и по-черната работа. Като се замисля и аз в днешно време наистина жените са по-силния и привилегирован пол.

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 18:41 от White Magic

# 92
 И двата варианта са достатъчно интересни Simple Smile Няма значение. Blush

# 93
За мен няма значение пола,имам прекрасна дъщеричка и съм най щасливия  баща на света newsm44

# 94
  • София
  • Мнения: 3 581
В началото като ме гледаха на видеозон им се стори,че ще е момче, казах на таткото,а той нещо хич не се зарадва,а уж мъжете искали момче? Като напредна бременността показа момиче, като му казах някакси лицето му се озари, каза че повече си е представял едно нежно пиленце, а момчетата му се стрували груби и хората, които предпочитат мъжлета винаги му се стрували смешни и ограничени. За второ вече няма против и да е момче за разнообразие - да има кой да върши и по-черната работа. Като се замисля и аз в днешно време наистина жените са по-силния и привилегирован пол.
това все едно аз съм го писала  Peace

# 95
  • Мнения: 0
Да си кажа и аз по темата - исках момче, но ни казаха на един от прегледите, че чакаме момиченце. В първия момент малко криво ми стана, но бързо ми мина и се зарадвах (макар и да имах едно на ум- нещо като 6то чувство). След месец се разбра категорично че е мъжага и просто паднах от кеф. Все пак значение няма какво ще е детето, въпреки че всеки се надява на неговото. Мнение на татко.

# 96
  • Мнения: 2 908
Добре де-и ако е момиченце-какво? Второстепенен човек-това ли е първата мисъл на един мъж?
Повтарям,че моят искаше през цялото време само и единствено момиче-не желаеше момче. Знам неговата версия защо,а ми е  чудна другата,която е толкова често срещана...

# 97
  • Мнения: 0
Аз съм от тези които малко повечко искаха момиченце, но не, ще продължим мъжките характери на рода ми  Twisted Evil

# 98
  • Мнения: 190
И аз противно на обичайното исках момиченце,но се роди момче,което обичам безкрайно много и се гордея с него.Но пък второто е момиченце и май вярно е принцесата на тати и бати.

# 99
  • Мнения: 9
и моят искаше да е момче първото и го има, но на момичето се радва повече,тя е на тати гевезето

# 100
  • Мнения: 0
Когато жена ми забременя не знам защо, но исках много момче и разбира се тя ме зарадва с най хубавия мъжага на света  newsm10 Но сега като чели искам малка таткова принцеса  babydust7 Дано пак да ми изпълнят поръчката иххихихи. Иначе най важното е да е живо и здраво детенцето.

# 101
  • Мнения: 2 386
Повечето мъже, които познавам, искат момичета и оборват тази теория.

# 102
  • Мнения: 1 800
И двамата искахме моми4е, но дойде мом4е. За нищо на света не го заменям, за което и да е моми4енце. Страхотен син имаме Heart Eyes. Следващите както и когато дойдат, но се надяваме поне на едно моми4е.

# 103
  • Мнения: 0
Повечето татковци тайно се надяват за момче  Wink. Нашия татко до последно се надява, че ще е момче и се моли доктора да не е познал, нищо че АГ ни потвърди че ще е момиче.  sling sling smile3504 smile3504 Съветвам го да не се прави на МАЙСТОР и второто ще е мъжко luvbed pregnant

# 104
  • София
  • Мнения: 7 938
Ами много добре си спомням, че когато зайчето (съпругата ми) забременя първата ми реакция беше, че каквото и да е е наше дете и дори и не сме коментирали кой какво иска.
Затова пък сигурно Бог ме възнагради и с дъщеря и със син.

# 105
  • Мнения: 59
Нашият татко мноооооооого държеше да има принцеса! Grinning
Бяхме измислили име само за момиче,подпитвах го да изберем
и за момче,но той бе категоричен-момиче ще е. Crazy
Е,такова му родих! Hug

# 106
  • Мнения: 2
Нашият татко мноооооооого държеше да има принцеса! Grinning
Бяхме измислили име само за момиче,подпитвах го да изберем
и за момче,но той бе категоричен-момиче ще е. Crazy
Е,такова му родих! Hug

Е, такова си му родила.. Глупоти: ТОЙ Такова си е направиЛ !! Simple Smile

# 107
Не разбирам какво значение има.Аз майка не съм.И баща не  newsm62 Но като ви чета мнениqта и се чуда..абе нали е ваше.И е живо и здраво.Пола няма никакво значение  newsm30 smile3504 1swing family

# 108
  • Мнения: 3 048
Аз пък не разбирам защо да не мога когато вече имам момиче да искам и момче или обратното. Вие когато поръчвате в ресторанта да не би да казвате на келнера просто да донесе някаква храна и нямате никакви предпочитания  newsm78

# 109
  • Мнения: 189
Моя мъж все казваше, че за него няма значение какъв ще е полът на бебето, но като му казах, че ще е момиче и че гинеколожката ми рядко греши, той каза: "Ами време е вече да сгреши", т.е. тайно се е надявал да е момче.

# 110
  • Мнения: 372
 Ние си имаме близнаци, от както разбрахме, до раждането, и аз и той тайно се надявахме да са момче и момиче , дет се вика с един куршум .... Laughing   Е имаме си две момченца, а сега тати иска и дама , ама не знам защо е почнал да мисли двойно  Wink  и заразява и мен...

# 111
  • Мнения: 17
Нашият тати искаше момченце, аз момиченце -родих му момченце.Последните няколко месеца  постоянно говори че иска да имаме малка принцеска ама аз нещо не мога да се реша.

# 112
  • Мнения: 73
нашият искаше момиченце-сега си има Grinning

# 113
  • TX
  • Мнения: 590
Ще си позволя от името на нашия тате да отговоря. Когато бях бремена първия път , детето се криеше на ехо графа и не знаехме какво ще е, а аз много исках момче и сънувах "кошмари" че е момиче Тогава нашият тате каза "е к`во ако е момиче няма да го обичаш ли, стига и ти" Та така а втория път с близначките си искаше поне едното да е момиче Нейсе и двете са  Grinning

# 114
  • Мнения: 88
наш тати иска момче и то не едно ами 4 #Crazyаз го питам:"ами ако е момиче?" а той;"е,бъди с нагласата,че ще е момче!"хаха,и накрая като се появи една госпожица ще се чуди;"какво става?аз си поръчах момче!" Grinning

# 115
  • Мнения: 0
наш тати иска момче и то не едно ами 4 #Crazyаз го питам:"ами ако е момиче?" а той;"е,бъди с нагласата,че ще е момче!"хаха,и накрая като се появи една госпожица ще се чуди;"какво става?аз си поръчах момче!" Grinning
И нашия тати искаше момче, но сега чакаме второ момиче preggo newsm62

# 116
  • Мнения: 88
той сега доста се е вманиачил и почва да търси някакви белези от тия бабешките-как нося бебето,дали сияя,дали рита много...абе,накрая ми се струва че ще е момиче и ще му секне фантазиите Joy

# 117
  • Мнения: 304
Моя си каза,че е работил за момче и ще бъде "на тати юнака".На ФМ ни казаха,че ще е ...  момче.Да ви кажа ли каква беше неговата реакция или сами ще се сетите.Добре,че не припадна от радост! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт