Татковци има ли значение за вас какъв е пола на детето ви?

  • 12 934
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 24
Моят приятел заяви,че нямало значение какво бебе ще имаме някой ден,стига да го родя направо на 8г.-не за друго,ами по-бързо да схванело как да разглобява двигател Mr. Green Rolling Eyes

# 76
като раждах момче му се щеше момиче ,за другото вече искаше момче:crazy:,макарче прогнозите бяха за момиче , те се и сбъднаха, де

# 77
  • Мнения: 202
Моят искаше много да е момиче поради една проста причина в техния род няма момичета та той искаше да сложи началото е да ама не аз исках момченце и си имаме момченце . Естествено и той много го обича и му се радва на нашия малък принц.

# 78
  • Мнения: 217
Мога ли да говоря от името на нашия татко!?

Първият път искаше момче - получи си го!

Вторият път пак искаше момче, ама заради мен казваше: "Нямам предпочитания". Е, получи си го  Mr. Green

А аз кога ще си получа девойката? Когато той я поиска явно  Laughing

# 79
  • Мнения: 1 047
Мога ли да говоря от името на нашия татко!?...
НЕ Naughty

...А аз кога ще си получа девойката?
Когато се обърнеш за компетентна помощ към майстор. Peace


-----------------------------------------
Девойки правя без рекламация.

# 80
  • Мнения: 217
Mr Bean, имам си майстор, художник ми трябва на мен smile3549

# 81
  • Мнения: 1 047
Mr Bean, имам си майстор, художник ми трябва на мен smile3549
Grinning
Да, верно, че такава беше приказката.

По една случайност аз съм с две щерки................

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Без спам, моля...!

# 83
  • Мнения: 40
Ние пък и двамата искаме да е момче и макар да е още рано да се разбере, защото съм само във втори месец, аз имам някакво усещане, че ще е момиче, но и за момент не си помислям, че ако е дама ще я обичаме по-малко Rolling Eyes

# 84


А аз кога ще си получа девойката? Когато той я поиска явно  Laughing



Вземи нещата (пардон, иглата) в свои ръце и му боцни презерватива Simple Smile

# 85
  • Мнения: 289
 Ние чакаме второ момче , но май таткото искаше и щерка , не знам ,но защо като имаш еднополови деца и всички еее нищо, може другия път  Rolling Eyes, смешно ми става,приятелки ме убуждават ,че момиче е добре за майката ,само тези които нямат син си спорят, все едно и те искат да се убедят в твърдението си - живи и здрави да са дечицата .

# 86
  • София
  • Мнения: 71
Като забременях знаех, че ще бъде момиче - четвърто поколение раждаме момичета в рода (със сестра ми и братчедката сме третото) Беше въпрос на чест да е и мойто такова Simple Smile Скъпия му беше все едно - важното да е здраво и аз така, че беше много, много тежко. Тогава говорихме, че е може би ще е хубаво второто за разнообразие да е момче. Е, сега върви и проповядва как по-хубаво от дъщеря няма и ме гледа на кръв като спомена момче. Малката само с кутре да мръдне и нашия козирува. Като му каже: Тате, бичам те! му омекват колената. Твърди, че да - обича ме, но е безнадеждно влюбен в дъщеря си. А тя е мое копие... ooooh! А какви слова се редят и все му правя забележка, че като дойде някой ден второто големи ядове ще бере. "На тати най-скъпото, на тати любимото дете, на тати златото...  Crazy

# 87
  • Мнения: 2 153
Ние и двамата искаме момчета, ама и момичета да са......ракламации не се приемат, така че ще се радваме да е здраво, пък пола не е толкова важен!!!

# 88
  • Мнения: 4 965
Когато забременях, половинката искаше да са момичета и твърдеше, че изобщо не си представя да е татко на момчета. Обожава ги, грижи се за тях повече от мен. Връзва им панделки, обожава да ги нагласи като кукли и да ги изведе на разходка. Е, сега много иска да имаме и момченце, че да има с кой да рита топка, да го учи как да ремонтира разни неща и т.н. Още не сме решили кога да имаме още едно дете, но се надява да имаме и син. Аз пък не си представям да съм мъжка майка. Със сигурност, ще имаме още 1-2 деца, пък каквито и да са. Няма да ги върнем...

# 89
  • Русе
  • Мнения: 1 876
Докато бях бременна,бях убедена/а и всички около мен/,че ще имам момче.Единствено съпругът ми твърдеше,че се заблуждавам.Оказа се прав! Grinning Имаме си дъщеря,която обожаваме и двамата!

Общи условия

Активация на акаунт