Татковци има ли значение за вас какъв е пола на детето ви?

  • 12 934
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 908
Аз отговарям,защото знам много добре какво беше-да,имаше значение и от голямо какъв ще е пола-таткото не искаше момче въобще-искаше само момиче до края-дори ми каза,че не иска момче... CrazyНе че нямаше да го обича и да беше момче,но на два пъти на ехографа уж се виждаше момче,та едни физиономии правеше-заливах се от смях...

# 61
  • Мнения: 1 226
Има значение Йо. Моя не искаше момиче. От години го повтаря. Е не и обръща внимание. Грижите му за нея се свеждат до купуване на пюре и памперс. Не я гушка, не я прегръща. Ако се наложи да имам някаква работа, търся чужди хора да я погледат за час. И ми се къса сърцето, заради нея.  Sad

# 62
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има значение Йо. Моя не искаше момиче. От години го повтаря. Е не и обръща внимание. Грижите му за нея се свеждат до купуване на пюре и памперс. Не я гушка, не я прегръща. Ако се наложи да имам някаква работа, търся чужди хора да я погледат за час. И ми се къса сърцето, заради нея.  Sad

ейгати ...

# 63
  • Мнения: 1 226
Ейгате не ейгате, това е положението. Лаобрадор, това в подписа ти, кой го е казал  newsm78

# 64
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не знам кой, но е вярно.
прочетох го в една малка книжка без да има посочен автор.

# 65
  • Мнения: 1 226
Ок. Мерси. Значи моя мъж нищо не може да направи за  дъщеря си вече. Да ти е живо и здраво лабрадорчето  Hug

# 66
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
винаги може. тя ще порасне , тогава той ще може да си играе с нея ... търпение. жените имат вродени способности да влизат под кожата на мъжете.

# 67
  • Мнения: 2 448
Има значение Йо. Моя не искаше момиче. От години го повтаря. Е не и обръща внимание. Грижите му за нея се свеждат до купуване на пюре и памперс. Не я гушка, не я прегръща. Ако се наложи да имам някаква работа, търся чужди хора да я погледат за час. И ми се къса сърцето, заради нея.  Sad

Със сигурност няма да е така безучастен, когато момчета ще звънят на вратата да я извеждат и да я прибират в късните часове. Жалко, че за тази заинтересованост ще е вече късно.  Confused
Аз винаги съм била на тати момичето, не знам какво е това да не те глези баща ти. Може би за това все не съм доволна от вниманието на мъжете като цяло в живота си след него.  Laughing Сега чакам на синковеца да продължи традицията с глезотиите като порасне да глези майка си.  Flutter

Наистина е тъжно това , Izgubena ....  Sad

# 68
  • Мнения: 1 226
Паси пожелавам ти го. Само да не депресираш снахата нещо  Mr. Green
А за другото, едва ли ще остана, за да види момчетата, които звънят на вратата  Thinking

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Убедена съм, че 90% от мъжете, айде да не кажа 99%, искат момче!!!
Но пък в крайна сметка това не е концерт пожелание, важното бебчето да е живо и здраво! Hug

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тъй както си убедена, така и могат поне петдесет мъже да дойдат и да потвърдят, че от всичко на света най-много искат момиче за първо дете... Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 159
Татковците,които аз познавам,отдават голямо значение на пола,но само докато се роди момиченце и им влезе в сърчицата!Брат ми ще има бебе на лято,уж момче беше правил,но наскоро гледаха пола на видеозон-дадоха им 95 % вероятност за момиче.Е,разплакал се милия от вълнение!После,като ми разказва случката,го питам защо се е разчувствал,той ми отговори:"От радост!"
Нашият татко и дума не дава да се издума за момиче,дори и евентуално второ дете да имаме,пак иска  момче!Но аз го познавам до мозъка на костите му и знам,че ако се роди дъщеричка,яко ще му замотае главата!Неговият брат има момиче,отначало не беше във възторг,ама елате да го видите сега-само да мигне наследницата и той е в краката й!И баща ми е искал момиче-еее,значи 50 на 50 е резултата! Joy

# 72
  • Мнения: 2 908
Убедена съм, че 90% от мъжете, айде да не кажа 99%, искат момче!!!
smile3527
От къде си толкова убедена?От твоят и от двама-трима познати и приятели?Те ли сформират 99% от мъжете?

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никога не е имал желание за момче, честно! За втората девойка даже се зарадва като научихме пола (смята, че за децата е по-добре да са от един пол). Като стане въпрос за трето- пак казва, че полът няма значение.

# 74
  • Мнения: 93
Да. И моя мъж искаше момче.
 Когато разбрахме пола на всички обясняваше, как щял да вгради очилата на доктора не било то момиче  ......е имаме се момиченце  да ни е жива и здрава...Елате да видите сега на тати принцесата. Аз работя от както Гери направи 6 месеца...............Неразделни са! Няма по красива гледка- с поглед се разбират/завиждам му/
И не пропускам до му напомня как само упорстваше момче та момче......е надявам се следващото Grinning

Общи условия

Активация на акаунт