Татковци има ли значение за вас какъв е пола на детето ви?

  • 12 938
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
На моя съм му казала да не предявява претенции, особено пред мен и бебо в корема ми , че ще му скъсам ушите! Коквото е такова все ще го обичаме до безкрай!

# 31
  • София
  • Мнения: 407
За мен няма значение какъв е пола на детето, а само да не е негърче Joy

# 32
С моя макар да нямаме деца, сме говорили по темата. Твърди, че не го интересува, важното е да е живо и здраво, пък какво е - няма значение, нали ще си е нашето гардже. Относно това, че с момчето ще могат да играят компютърни игри (мъжо ми така и не се отучи, няма и да го направи... децата няма да се доредят до компютъра от него) и да ритат топка... до колкото го познавам и момиче да е, хич няма да му пречи...

# 33
  • Мнения: 118
Нашият татко искаше момиче и му се роди момиченце( не че ако се беше родило момче нямаше да го обича по сащият начин), а за второ пак иска момиче, незнам защо е така по принцип съм чувала че момиченцата били по привързани към бащите и при нас  май е така макар че дащеря ни е само на 10 месеца ясно си показва че много обича тати и все го търси да се закачат! Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 1 735
Нашият тати си искаше момиче и си  получи страхотна разбойничка!Ако беше момче,може би щеше да е по-кротко Mr. Green/може би щеше да прилича на мен/

# 35
  • Мнения: 148
Моят искаше момче-е,има го!

# 36
  • Мнения: 37
Нашият тати искаше много момиче,но получи голям юнак .....мисля че въобще не съжалява.

# 37
  • Мнения: 11
Абе няма да си кривя душата че първоначално почти се бях вманиячил от идеята за син. По причини които вече се споменаха тук. Но като се роди малката принцеса мога да кажа че не съжелявам и грам. Особено като поотрасна и се оказа че ми е ама абсолютно копие.А това да бащите, дъщерите и слабостите е на 100% вярно. За съжаление по разни причини напоследък никак не я виждам, но като ми каже "тати", каквото и да поиска трябва да знае че е нейно.
Друга истина е че искам и второ. И дори знам и коя искам да е майка му. Но с нея искам на 100% момче. Не ме питайте защо...просто усещане...че ще стане именно така и ще е най-дивото и лъчезарно момче на земята. Но това е Божа работа преди всичко... Wink

# 38
  • Мнения: 3
за нашия тати нямаше значение какав щте баде пола на детето Grinning

# 39
имам си и такова и онакова. никакво значение няма. не е шоколад да предпочиташ млечен пред ягодов... не исках даже да се знае какво ще е преди да се появи Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 047
Исках момиче и момче, но се родиха две момичета.
Много им се радвам и обичам.

# 41
  • Мнения: 148
За мен няма значение какъв е пола на детето, а само да не е негърче Joy
  Peace

# 42
  • Мнения: 125
Нашият татко нямаше претенции. Аз исках момиче. Е - няма да сплитам плитки - роди се мъжко. Естествено обожаваме сина си!
Предполагам, че за второто, живот и здраве, претенциите пак ще са от моя страна. Ами искам и момиченце, пък Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 047
За мен няма значение какъв е пола на детето, а само да не е негърче Joy
Вие расист ли сте?

# 44
  • Мнения: 3 886
За мен няма значение какъв е пола на детето, а само да не е негърче Joy
Вие расист ли сте?
хехе сигорно не е но ако е бял определено няма да му е приятно да му казват колко много прилича детето на него ако то е негърче hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт