Татковци има ли значение за вас какъв е пола на детето ви?

  • 12 933
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8
оооооо да ,аз съм за втори път татко и имаше голямо значение за мен Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 239
В началото като ме гледаха на видеозон им се стори,че ще е момче, казах на таткото,а той нещо хич не се зарадва,а уж мъжете искали момче? Като напредна бременността показа момиче, като му казах някакси лицето му се озари, каза че повече си е представял едно нежно пиленце, а момчетата му се стрували груби и хората, които предпочитат мъжлета винаги му се стрували смешни и ограничени. За второ вече няма против и да е момче за разнообразие - да има кой да върши и по-черната работа. Като се замисля и аз в днешно време наистина жените са по-силния и привилегирован пол.

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 18:41 от White Magic

# 92
 И двата варианта са достатъчно интересни Simple Smile Няма значение. Blush

# 93
За мен няма значение пола,имам прекрасна дъщеричка и съм най щасливия  баща на света newsm44

# 94
  • София
  • Мнения: 3 581
В началото като ме гледаха на видеозон им се стори,че ще е момче, казах на таткото,а той нещо хич не се зарадва,а уж мъжете искали момче? Като напредна бременността показа момиче, като му казах някакси лицето му се озари, каза че повече си е представял едно нежно пиленце, а момчетата му се стрували груби и хората, които предпочитат мъжлета винаги му се стрували смешни и ограничени. За второ вече няма против и да е момче за разнообразие - да има кой да върши и по-черната работа. Като се замисля и аз в днешно време наистина жените са по-силния и привилегирован пол.
това все едно аз съм го писала  Peace

# 95
  • Мнения: 0
Да си кажа и аз по темата - исках момче, но ни казаха на един от прегледите, че чакаме момиченце. В първия момент малко криво ми стана, но бързо ми мина и се зарадвах (макар и да имах едно на ум- нещо като 6то чувство). След месец се разбра категорично че е мъжага и просто паднах от кеф. Все пак значение няма какво ще е детето, въпреки че всеки се надява на неговото. Мнение на татко.

# 96
  • Мнения: 2 908
Добре де-и ако е момиченце-какво? Второстепенен човек-това ли е първата мисъл на един мъж?
Повтарям,че моят искаше през цялото време само и единствено момиче-не желаеше момче. Знам неговата версия защо,а ми е  чудна другата,която е толкова често срещана...

# 97
  • Мнения: 0
Аз съм от тези които малко повечко искаха момиченце, но не, ще продължим мъжките характери на рода ми  Twisted Evil

# 98
  • Мнения: 190
И аз противно на обичайното исках момиченце,но се роди момче,което обичам безкрайно много и се гордея с него.Но пък второто е момиченце и май вярно е принцесата на тати и бати.

# 99
  • Мнения: 9
и моят искаше да е момче първото и го има, но на момичето се радва повече,тя е на тати гевезето

# 100
  • Мнения: 0
Когато жена ми забременя не знам защо, но исках много момче и разбира се тя ме зарадва с най хубавия мъжага на света  newsm10 Но сега като чели искам малка таткова принцеса  babydust7 Дано пак да ми изпълнят поръчката иххихихи. Иначе най важното е да е живо и здраво детенцето.

# 101
  • Мнения: 2 386
Повечето мъже, които познавам, искат момичета и оборват тази теория.

# 102
  • Мнения: 1 800
И двамата искахме моми4е, но дойде мом4е. За нищо на света не го заменям, за което и да е моми4енце. Страхотен син имаме Heart Eyes. Следващите както и когато дойдат, но се надяваме поне на едно моми4е.

# 103
  • Мнения: 0
Повечето татковци тайно се надяват за момче  Wink. Нашия татко до последно се надява, че ще е момче и се моли доктора да не е познал, нищо че АГ ни потвърди че ще е момиче.  sling sling smile3504 smile3504 Съветвам го да не се прави на МАЙСТОР и второто ще е мъжко luvbed pregnant

# 104
  • София
  • Мнения: 7 972
Ами много добре си спомням, че когато зайчето (съпругата ми) забременя първата ми реакция беше, че каквото и да е е наше дете и дори и не сме коментирали кой какво иска.
Затова пък сигурно Бог ме възнагради и с дъщеря и със син.

Общи условия

Активация на акаунт