Отговори
# 270
  • Мнения: 4 551
Радостина, къде беше изчезнала? Марш в темата за неграмотността, че искам малко свеж сарказъм там.  Mr. Green (Това е положително изказване, уточнявам, че в този форум нещо все не се разбираме какво имаме предвид. Wink)
Иначе на теб пък какво ти пука какво коментират хората тук - всеки има право да изразява състрадание или омраза към героя на темата, а че всичко е една истерия, е повече от ясно. Хубаво ще бъде, ако от цялата истерия някои хора си извлекат поука и ако поне една жертва на катастрофа (аз съм косвена такава) получи шанс за живот. Мисля, че е недопустимо да й се радваме, че е станала жертва на публична личност, а не на бай Пешо с Ладата, както беше писал някой преди.

# 271
  • София
  • Мнения: 62 595
Едно от най-сигурните неща на света е, че хората много рядко си извличат поука от нещо. Ако си извличаха щяха да живеят много по-добре и щастливо, а историята щеше да изглежда по съвсем различен начин.

И по света жертвите на катастрофи са започнали да намаляват НЕ защото хората са станали по-съвестни и са си извлекли поуки от чуждите грешки, а защото са били въведени много сериозни наказателни мерки срещу нарушаването на закона и предизвикана катастрофа и защото им се бърка в джоба при най-малкото нещо. И тук шофьорите започнаха да слагат колани не заради всичките кампании как коланът щял да им спаси живота, а защото започнаха да им налагат солени глоби. За всяко нещо е така. В повечето случаи хората са неспособни да се научат от собствения си опит, да не говорим за чуждия.

Може да си приказвате до утре, ама сигурно поне половината от възмутените нарушават правилника за движение или като шофьори, или като пешеходци.

# 272
  • Мнения: 4 551
Тя темата не е за това обаче. Тези неща, дето си ги написала, са ясни. Тук става въпрос за Красимир Горсов, който получи едни пари да си начеше крастата. Та дано той си е взел поука от цялата драма, това имах предвид. Горката му дъщеря, освен да се молим за нея и от време на време да даряваме, каквото можем, не можем друго да направим.

# 273
  • Мнения: 1 520
Гледах участието му в Здравей България. Наведен надолу поглед, треперещ глас, търсещ съжаление от другите и оправдание от себе си. Жалък човек. Случвало се да харчи по 4-5 000лв. на вечер, но не всяка вечер Whistling
Това не били пари от даренията на хората, а от изплатеното от Ставийски и от помощта на онзи бизнесмен (съжалявам, името му ми се изплъзва). Много съжалявал. Имал нужда от помощ. Не му повярвах Thinking

Петър Христов e бизнесменът. Не стига, че е дарил немалка сума, ами накрая и не е от групата на хората...
Е.аси, тоя Горсов бил много по-нагъл отколкото изглежда на пръв поглед. Sick

# 274
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Дано и ние си вземем поука, това е също много важно. Състраданието и милосърдието трябва да вървят ръка за ръка със здравия разум. Благотворителността трябва да се управлява умно и да се контролира. В обществата където благотворителността е с традиции се осъществява много строг контрол. Лека- полека и ние ще се научим.  

# 275
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Рися, на китайски ми "говорите", нищо не разбрах. Тука не съм, за да ме уважава някой, пиша! 

Бъдете здрава!

Радвам се, че в тази тема освен хора, писаха и човеци! По преди се бях притеснила!

Off-top, ама след подобни поздрави съм длъжна да Ви отговоря - Да ви се връща всичко, което ми пожелахте!

# 276
  • Мнения: 1 520
Аз нито веднъж не чух Горсов някъде да каже, че е получил някакви пари от Ставийски. Hапротив, говореше, че нито лев не е преведен. А се оказа, че е теглил пари от точно тази сметка. Как така?! Оказва се още, че той е стар комарджия. Мисля, че когато отправяш забележка към някого, че не е коректен - ти би трябвало да си безупречен. Безочието и наглостта на тоя търновски тарикат надминаха всякакви граници! Sick

# 277
  • Мнения: 7
СПОРЕД МЕН ГОРСОВ СИ ИСКА ПРЕДИШНИЯ ЖИВОТ ,КОГАТО НЕ СА ИМАЛИ ТОЛКОВА ПАРИ, ДЕТЕНЦЕТО МУ Е БИЛО ЗДРАВО ,ПРАВЕЛИ СА СИ ПЛАНОВЕ ЗА БАЛА И ТАКА НАТАТЪК .ДОКАТО ЕДИН ДЕН ВСИЧКО ТОВА НЕ СЕ Е СГРОМОЛЯСАЛО ЗА ЕДИН МИГ.МИСЛЯ ,ЧЕ Е ИЗПЪЛНЕН С ГНЯВ КЪМ ЦЕЛИЯ СВЯТ.ЗАЩО НА ТЯХ ДА ИМ СЕ СЛУЧИ ТОЗИ УЖАС.АКО МОЖЕШЕ СИГУРНО ЩЕШЕ ДА РЕЖЕ СТАВИСКИ НА ПАРЧЕТА.МОЖЕ БИ Е ХАРЧЕЛ ПАРИТЕ ОТ ОМРАЗА КЪМ СТАВИСКИ,НЕЗНАМ ,НО НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ ,ЧЕ ГИ Е ХАРЧИЛ КАТО СИ Е КАЗВАЛ АБЕ МНОГО МИ ПУКА.МИСЛЯ ,ЧЕ ТАКИВА ХОРА НЯМА.ДАНО СЕ ИЗЛЕКУВА,СТИСКАМ МУ ПАЛЦИ!!!!

# 278
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Станка
Поста ти бие по глупост вс. останали подобни  в тая тема  Crazy



# 279
  • Мнения: 5 370
СПОРЕД МЕН ГОРСОВ СИ ИСКА ПРЕДИШНИЯ ЖИВОТ ,КОГАТО НЕ СА ИМАЛИ ТОЛКОВА ПАРИ, ДЕТЕНЦЕТО МУ Е БИЛО ЗДРАВО ,ПРАВЕЛИ СА СИ ПЛАНОВЕ ЗА БАЛА И ТАКА НАТАТЪК .ДОКАТО ЕДИН ДЕН ВСИЧКО ТОВА НЕ СЕ Е СГРОМОЛЯСАЛО ЗА ЕДИН МИГ.МИСЛЯ ,ЧЕ Е ИЗПЪЛНЕН С ГНЯВ КЪМ ЦЕЛИЯ СВЯТ.ЗАЩО НА ТЯХ ДА ИМ СЕ СЛУЧИ ТОЗИ УЖАС.АКО МОЖЕШЕ СИГУРНО ЩЕШЕ ДА РЕЖЕ СТАВИСКИ НА ПАРЧЕТА.МОЖЕ БИ Е ХАРЧЕЛ ПАРИТЕ ОТ ОМРАЗА КЪМ СТАВИСКИ,НЕЗНАМ ,НО НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ ,ЧЕ ГИ Е ХАРЧИЛ КАТО СИ Е КАЗВАЛ АБЕ МНОГО МИ ПУКА.МИСЛЯ ,ЧЕ ТАКИВА ХОРА НЯМА.ДАНО СЕ ИЗЛЕКУВА,СТИСКАМ МУ ПАЛЦИ!!!!
Абе ти чуваш ли се какво говориш/пишеш??? Светът му се сгромолясал, от сгромолясването му се образувала дупка в главата и решил да я запълни с игра на комар!!! Shocked
Да режел Ставийски на парчета.....тогава на колко парчета, според тебе, трябваше да е нарязана перничанката???? Е, да, ама тя не е Ставийски, и там НЯМА ДРАМА.
Вече почна да ми накъртва от всичките тези постановки. Чак на латинодрама, да ме прощавате, почна да избива.

# 280
  • Мнения: 6 647
СПОРЕД МЕН ГОРСОВ СИ ИСКА ПРЕДИШНИЯ ЖИВОТ ,КОГАТО НЕ СА ИМАЛИ ТОЛКОВА ПАРИ, ДЕТЕНЦЕТО МУ Е БИЛО ЗДРАВО ,ПРАВЕЛИ СА СИ ПЛАНОВЕ ЗА БАЛА И ТАКА НАТАТЪК .ДОКАТО ЕДИН ДЕН ВСИЧКО ТОВА НЕ СЕ Е СГРОМОЛЯСАЛО ЗА ЕДИН МИГ.МИСЛЯ ,ЧЕ Е ИЗПЪЛНЕН С ГНЯВ КЪМ ЦЕЛИЯ СВЯТ.ЗАЩО НА ТЯХ ДА ИМ СЕ СЛУЧИ ТОЗИ УЖАС.АКО МОЖЕШЕ СИГУРНО ЩЕШЕ ДА РЕЖЕ СТАВИСКИ НА ПАРЧЕТА.МОЖЕ БИ Е ХАРЧЕЛ ПАРИТЕ ОТ ОМРАЗА КЪМ СТАВИСКИ,НЕЗНАМ ,НО НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ ,ЧЕ ГИ Е ХАРЧИЛ КАТО СИ Е КАЗВАЛ АБЕ МНОГО МИ ПУКА.МИСЛЯ ,ЧЕ ТАКИВА ХОРА НЯМА.ДАНО СЕ ИЗЛЕКУВА,СТИСКАМ МУ ПАЛЦИ!!!!
На кого стискаш палци ,бе на Горсов да се излекува ли ?

# 281
  • София
  • Мнения: 1 320
Гледал ли е някой новините или по точно за тази фондация дето иска да помогне за запълване на дупката от финанси, дето жалкото същество Горсов е пречинил?

# 282
  • Мнения: 804
Да, гледах.
Един достолепен мъж призова да  се компенсират вредите нанесени от "болния" баща. Признавам, трогна ме и ще продължа да правя каквoтo мога ( със скромните си възможности) за Мануела. Едно дете на 19 не е виновно за това, че баща му е дебил.

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 18:39 от Бабилия

# 283
  • Мнения: 4 892
Гледах по Нова ТВ, Мануела, милото детенце, Боже колко мъка... Не искам да съм на мястото на родителите й, никога. Дано един ден тези хора намерят покой.

# 284
  • София
  • Мнения: 1 320
Да, аз хванах част от репортажа! Горсов не беше ли и той или вече не са му интересни медийните изяви? А кой ще контролира тези средства? Фондацията ли или ....?
Да, хубаво е, че някой отново протегна ръка на това момиче, дано хората имат все още някакво доверие (специално за този случай, че много се раздухаха нещата)!

Общи условия

Активация на акаунт