Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 430
Сега по бТВ съобщиха,че Миролюба Бенатова е получила заплашителен SMS,става интересно,и НТВ и бТВ сега се чудят как да привлекат зрители

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Всеки си носи последиците от нарочни или несъзнателни действия.
Мимс, донякъде съм съгласна с теб, но в този случай последиците ще ги носи Мануела. Тя ще има нужда от помощ и за напред, но едва ли ще има желаещи да дават. Това е един много опасен прецедент и не е ясно, колко хора ще си отидат, защото никой няма да иска да им помогне. Горсов ще е като обица на ушите на всички дарители.

Така е, за жалост доста често се случва да не бъдем наказани пряко за действията ни, а да страдат наши близки, от което още повече боли. Вярно е, че се създава прецедент, както и за много други неща в тази държава. Но това е друга тема.

Рибозом, в заключената тема бях сред най-яростните поддръжници на КЛОНКА. И сега, в тази тема продължавам да твърдя, че Горсов е постъпил гнусно и че няма извинение за това. Като казах, че го съжалявам имах точно тава предвид - толкова ми е нищожен, че даже и гневът ми взе да се изпарява. Нещо като отношение към боклук - просто трябва да се изхвърли. Грешно съм била разбрана.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Е, сумата се оказа около 100 000лв - 18 тегления по няколко хиляди за периода март-август.
Миролюба Бенатова наистина е получила заплаха за убийство. БТВ новините.

# 93
  • Мнения: 4 435
Ужас. Confused
Изтървах,ще гледам от 19.30.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 430
Ужас. Confused
Изтървах,ще гледам от 19.30.
влез на www.btv.bg  има го на запис ако не го излъчат пак

# 95
  • София
  • Мнения: 221
А някой беше писал, че Ставийски спокойно си хапвал в Макдоналдс. Интересно ако  горкото момиче беше блъснато от чичо Пешо от Горнонанадолнишще и тези  пари ги няма ше, и въпросното човече Горсов трябваше сам да търси пари за детето  си, вкл и да ги печели / той изобщо има ли професия/ дали щеше да проиграе дори и 5лв.А иначе беше облечен в актуалния за сезона жълт цвят и въпреки  треперещия глас си личеше , че е наглец

# 96
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Рибозом  newsm10 newsm10 newsm10каза всичко което мислех да кажа.Питам се само защо Горсов като е бил толкова стресиран не взе да прекопае една градска градинка, ей тъй на, да му мине стреса.И ако накрая не достигнат 100 000 лв детето окончателно да се възстанови,к'во праи тоз нещастник...На всички които се опитват да го защитават  newsm11

# 97
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Ама че тъпак  кое е по  важно за него живота на детето му или рогативките.Детето ти има ли нужда от теб просто забравяш всичко друго. Whistling

# 98
  • Мнения: 2 099
А някой беше писал, че Ставийски спокойно си хапвал в Макдоналдс. Интересно ако  горкото момиче беше блъснато от чичо Пешо от Горнонанадолнишще и тези  пари ги няма ше, и въпросното човече Горсов трябваше сам да търси пари за детето  си, вкл и да ги печели / той изобщо има ли професия/ дали щеше да проиграе дори и 5лв.А иначе беше облечен в актуалния за сезона жълт цвят и въпреки  треперещия глас си личеше , че е наглец
Точно ,точно така е.Баси мръсника.Писах,че няма да се включвам,да ама така ме е яд.Излъга толкова много хора,излъга и нас. Единия месец преведох всичките детски по сметка.Ей богу моите деца ощетих да има това тъпо лайно за хазарт.Иде ми да го пребия.
Знаете ли какво,досега не съм споменавала никъде на кой дарявам,мразя да се записвам и в темите за помощ с думите ще преведа малка сума.
Давам малко но от сърце,толкова мога,не печеля по хиляди и накрая някой да се изгаври с нас.все си викам може да е тъп слух .Да ама не е.Как може бе ,олее били 100 бона.От това което всеки е заделил за неговото дете,да може да го лекуват.Не е истина...

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 21:11 от Рибозом

# 99
  • Мнения: 2 755
Няма смисъл да коментирам Горсов. Нещастник, откъдето и да го погледнеш. Пък и не съм Господ, за да го съдя.
Обаче, от целият този шум има една полза. Убедена съм, че контрола върху дарителските сметки, ще бъде затегнат.
Що се отнася до Мануела, тя отново е губеща. Дарителите, възмутени от баща й, ще спрат да внасят по нейната сметка. Лечението й е дълго, трудно и скъпо. Парите ще трябват не за дни и месеци, а за години. Дано има късмет.

# 100
  • Мнения: 5 370
От няколко месеца хазарта е болна тема в нашето семейство.По този повод ми се наложи да прочета и изровя колкото може повече информация.Една от тях е , че в наказателният процес наличието на доказана хазартна зависимост (като клинична проява) може да се приеме за смекчаващо вината обстоятелство, при определяне на наказанието, за извършено престъпление.
Shocked Shocked
Това наистина ли е така? Значи, ако убиеш, щото си нямал пари да залагаш, ще има смекчаващи вината обстоятелства?
Че по тая логика и промилите в кръвта трябва да са "смекчаващи". Ама май не са.

# 101
  • Мнения: 2 099
Последно включване,ще гледам да не влизам повече в тази тема,че току вдигна кръвно вече така се ядосвам.

Тоя се изгаври с бедните в Бг.Щото бизнесмена от Горнонадолнище го боли хуя че е дал 20 кинта примерно ама не е така със съучениците на момичето които събираха пари ,или с бабката от входа отделила 1 лв.примерно.Щото за нея 1 лв си е хляба за деня нали.Жълти ризи,бели мокасинки и 5 бона да покажем колко съм пекан и къв съм баро.Нагъл до немайкъде.Болен бил...де гиди тояга.Ако трябваше да си продаде апартамента да осигури лечение щеше ли да харчи за хазарт а?Майкоуу 100 бона.Вие виждали ли сте толко пари накуп?Аз не съм.

# 102
  • Мнения: 148
И двамата са направили нещо изключително опасно за живота на Мануела.
Единя я е блъснал с колата, другия пречи на лечението и. И двамата са изроди и не заслужават светлината и щастието, което са отнели по един или друг начин на момичето.

не съм съгласна, че и двамата са изроди. И двамата са виновни, но всеки може да предизвика катастрофа по дин или друг начин, ясно, че след като си пил можеш да вържеш по-голямата вероятност за подобен инцидент. Такъв обаче може да сте застигне всякога..не дай си Боже. А накой да ми разправя, че не знам какво му е било в главата на тоя мухльо като е харчил подобни суми е все едно да се каже-ех, не знаем какво му е било в душицата на Максим, когато пиян е настъпвал газта...
Хайде, стига! И двамата са ВИНОВНИ, но мога да кажа, че единствения мухльо в пълния смисъл на думата е бащата, направо не мога да си го представя  Sick
Максим поне със собствени сили е постигнал нещо, с което да се гордее, а този човечец-връхлетян от този ужас и да харчи ХИЛЯДИ, които трябват ЖИВОТЕЦА на НЕГОВОТО дете!!

# 103
  • Мнения: 5 370
Майкоуу 100 бона.Вие виждали ли сте толко пари накуп?Аз не съм.
Точно така, а пък това е вторият момент-само като си представих, че хора теглят кредити за толкова пари и си купуват имоти, но и плащат цял живот-чак ме отсече.
Само че аз още в предишната тема НЕ ВЯРВАХ на това да е постановка, инсценировка и т.н.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 21:40 от Пъзел

# 104
  • Мнения: 148
прощавайте, че всичко излезна в цитат Confused

Общи условия

Активация на акаунт