Спукано гърне или хванати в изневяра.

  • 13 494
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
И аз познавам, които са прощавали, но после са си удряли главата в стената защото не са си дали сметка, че веднъж да простиш, означава да дадеш карт бланш на половинката си за подобни авантюри  Peace

Бих простила ако не ми пука емоционално за половинката ми или сме се разбрали взаимно да си "разнообразяваме" по подобен начин сексуалния живот, като това не би било проблем нито за него, нито за мен  Wink

# 46
  • Мнения: 824

От тук споделените мнения, никой никога не е простил...за мен е странно  Rolling Eyes. В реалния живот познавам много хора, които са прощавали  newsm78.

Aaaa,прощавала съм,в предишната ми връзка. bowuu

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 12:05 от Esscape

# 47
  • Мнения: 7 723
Аз пък съвсем случайно познавам този,
който ще го пуснат в първия епизод... Whistling
...и да, всичко е нагласено Whistling

# 48
  • Мнения: 2 448
Аз пък съвсем случайно познавам този,
който ще го пуснат в първия епизод... Whistling
...и да, всичко е нагласено Whistling

А случайно да знаеш дали не набират кандидати за новите епизоди, доброволци така да се каже?  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 7 723
Аз пък съвсем случайно познавам този,
който ще го пуснат в първия епизод... Whistling
...и да, всичко е нагласено Whistling

А случайно да знаеш дали не набират кандидати за новите епизоди, доброволци така да се каже?  Mr. Green
Мани, тия доброволци отнасят голем брой тупаници ooooh!
....не те трябва, ама хич Mr. Green Whistling

# 50
  • Мнения: 759
И на мен преди година ми казаха, че няма да ми простят; край; точка и напълно разбирах защо е това му крайно решение, в случай, че аз нещо кривна в страни... Изневерих (макар че не е точно това, което повечето биха си помислили), но му казах по собствено желание. Няколко дена сълзи и сополи от моя страна и молби естествено, защото той щеше наистина да удържи да думата си и...  сега година по-късно сме още заедно и по наше общо виждане се разбираме и се чувстваме мн по-задружни, и по-влюбени от преди Simple Smile

# 51
  • Мнения: 824
М даа,едно е да го кажеш/напишеш/,друго е да го преживееш... .

# 52
  • Мнения: 1 952
БУБА, искаш да ми кажеш, че ако мъжът ти кръшне за единия секс с някоя, ти ще се разведеш и ще развалиш семейството си???

# 53
  • София
  • Мнения: 358
Не съм изневерявала и не са ми изневерявали  Naughty. От 10 години сме заедно ...... и мисля че ще простя, ако той ми изневери. Обичам го твърде много за да загубим всичко заради едно ч...е 
Ако обаче има паралелна връзка с друга .... тогава вече не знам .. става сложно ....  Thinking

# 54
  • Мнения: 4 300
Не съм хващала, но не съм и търсила. Ако ми се случи случайно да го срещна с друга не знам какво бих направила, наистина. Сега си мисля, че бих опитала да простя, но не знам какво ще се случи реално.
Иначе в телефони, мейли, сайтове и прочие не ровя, не питам къде и с кой обядва, пие кафе и т.н.

# 55
  • Мнения: 122

От тук споделените мнения, никой никога не е простил...за мен е странно  Rolling Eyes. В реалния живот познавам много хора, които са прощавали  newsm78.

Aaaa,прощавала съм. bowuu

Ши замоля за малко подробности...  Whistling

п.п. Аз не съм хващал, не съм участвал в дебнене, не съм ревнив (за сега де), не съм попадал на случайна ситуация...  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 824


Ши замоля за малко подробности...  Whistling

п.п. Аз не съм хващал, не съм участвал в дебнене, не съм ревнив (за сега де), не съм попадал на случайна ситуация...  Rolling Eyes

Подробностите ги знаеш от преди 10 години,но явно си забравил.
Публично заявявам/ако от това се притесняваш/, че на теб нищо не съм ти прощавала,защото не се е налагало.

# 57
  • Мнения: 4 195
Esscape и  Нали Мъжете Не Плачат вкарахте ме в размисли Crossing Arms
Изневярата такава, каквато аз я приемам - не съм прощавала и няма да простя.
Но за мен има разлика между секс за една вечер и заради самия секс, и разни истории от сорта на - скрита връзка дълго време, липса от вкъщи - духовно и физически, лишаване на семейството материално и духовно заради друга жена и тн и тн. Второто не бих простила никога, за нищо на света - категорична съм...........За мен това е не само изневяра, но и висша форма на предателство.......
Аз не бих го причинила на съпруга си, докато ми е такъв, няма да позволя и на мен да ми го причинят Naughty

# 58
  • Мнения: 824
Esscape и  Нали Мъжете Не Плачат вкарахте ме в размисли Crossing Arms

Чут Чут,какво не си чула/разбрала/? Whistling

# 59
  • Мнения: 3 268
Ако хвана няма да простя. Ако ме хванат, няма да ми простят.

просто и ясно.....
Не винаги става,както го мислиш.Повярвай,ще простиш...и на теб ще простят,ако наистина обичаш и си обичана.

Общи условия

Активация на акаунт