Домашни рецепти за разкрасяване.

  • 368 114
  • 1 069
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 875
Балсам за сваляне на грим:равни части спирт,глицерин и лимонов сок

Тук има някаква грешка, как така спирт на лицето за премахване на грим  Naughty

# 481
  • Мнения: 1 197
Балсам за сваляне на грим:равни части спирт,глицерин и лимонов сок

Тук има някаква грешка, как така спирт на лицето за премахване на грим  Naughty
Няма грешка Naughty

# 482
  • Мнения: 1 365
Аз пробвах маската с мед и шампоан, но с шампоан оцветител. Накрая полях измитата коса с оцетена вода. Определено косата ми е много по-бляскава. Следващото миене ще пробвам с обикновен шампоан...
Благодаря за идеята   bouquet

# 483
  • Мнения: 154
И аз я пробвах маската с меда и шампоана , много хубава и тежка става косата.  Flutter

# 484
  • Мнения: 682
В една купичка се слага мед/в зависимост от дължината на косата,моята е почти до кръста и слагам 1 кафяна чашка/,прибавя се малко шампоан,така че да може да се разпени на главата .........

Един въпрос имам  - на мокра или суха коса се нанася маската?

# 485
  • Мнения: 1 237
В една купичка се слага мед/в зависимост от дължината на косата,моята е почти до кръста и слагам 1 кафяна чашка/,прибавя се малко шампоан,така че да може да се разпени на главата/,по желание можеш да сложиш 1-2 жълтъка, кисело мляко, ракия, някакво масло/напр.бадемово/,а може и само мед и шампоан  Hug на мокра коса се разпенва маската, слагаш каска и стоиш 20-30 мин. След това се изплаква само с вода! Косата става бляскава и мн здрава !
Ще останеш мн доволна от мигновения ефект! Peace

# 486
  • Мнения: 224
Ето една маска за лице с лимонов сок:/много е лесна/

1ч.л.хума,1ч.л.кис. млеко,1ч.л. лим. сок,1ч.л. сода бикарбонат

Разбъркват се добре и се нанасят на измито лице.След 15 мин. се измива с хладка вода.
аз я пробвах тази маска но след като си измих лицето беше цялото в червени петна и пламтеше  ,сякаш съм си изгорила лицето  това ще е от сода бикарбоната ,според мен не трябва да се слага сода бикарбонат но не знам пак де казвам според мен сега се чудя с какво да се намажа измих си лицето с детски сапун ,но никакъв резултат сърби и пламти  Sad

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 16:35 от petya-81

# 487
  • Мнения: 1 365
Ето една маска за лице с лимонов сок:/много е лесна/

1ч.л.хума,1ч.л.кис. млеко,1ч.л. лим. сок,1ч.л. сода бикарбонат

Разбъркват се добре и се нанасят на измито лице.След 15 мин. се измива с хладка вода.
аз я пробвах тази маска но след като си измих лицето беше цялото в червени петна и пламтеше  ,сякаш съм си изгорила лицето  това ще е от сода бикарбоната ,според мен не трябва да се слага сода бикарбонат но не знам пак де казвам според мен сега се чудя с какво да се намажа измих си лицето с детски сапун ,но никакъв резултат сърби и пламти  Sad

Ако имаш  бебешки крем или против подсичане, може и с някакво масло - бадемово, кокосово и т.н. Най-добре според мен е с крем Медико идеал или Здраве от тази серия да се намажеш...  bouquet

Пробвах тази маска с шампоан и мед... определено ми е много мека косичката, но не мога да кажа дали съм доволна все още...  newsm78

# 488
  • Мнения: 224
Ето една маска за лице с лимонов сок:/много е лесна/

1ч.л.хума,1ч.л.кис. млеко,1ч.л. лим. сок,1ч.л. сода бикарбонат

Разбъркват се добре и се нанасят на измито лице.След 15 мин. се измива с хладка вода.
аз я пробвах тази маска но след като си измих лицето беше цялото в червени петна и пламтеше  ,сякаш съм си изгорила лицето  това ще е от сода бикарбоната ,според мен не трябва да се слага сода бикарбонат но не знам пак де казвам според мен сега се чудя с какво да се намажа измих си лицето с детски сапун ,но никакъв резултат сърби и пламти  Sad

Ако имаш  бебешки крем или против подсичане, може и с някакво масло - бадемово, кокосово и т.н. Най-добре според мен е с крем Медико идеал или Здраве от тази серия да се намажеш...  bouquet

Пробвах тази маска с шампоан и мед... определено ми е много мека косичката, но не мога да кажа дали съм доволна все още...  newsm78
  bouquetблагодаря ти  dessy_gтака и направех намазах си лицето с крем здраве и веднага ми успокой кожата малко стоеше червена 1-2 часа но се оправи чесно казано малко се и поуплашех Sad

# 489
  • Мнения: 1 365
Не знам защо, но напоследък имам някакви пъпчици по лицето. Даже имам една огромна на бузата, която вече минава, но ми стана на рана, защото я стисках. Сега ще разгледам маските и ще си правя на лицето, че наистина е нещо  Sick

# 490
  • Мнения: 701
petya-81 мисля че това е било алергична реакция, не знам дали е от содата, аз преди време си правих маска с лимонов сок и мед и така почувствах дискомфорт на 1-рата минута още и веднага я отмих, пак ми се получиха червени петънца, но бързо отминаха след измиването. Друг път може би преди да си нанесеш някаква маска на цялото лице, опитай да мацнеш едно петънце някъде на шията, за да провериш за алергична реакция, както при боите за коси.

# 491
  • Мнения: 1 365
Пробвах маската за лице с крем за бръснене и утайка от кафе. Миришеше ужасно на гадно... ефекта беше - мека и розова кожа на лицето. Като я направя пак, ще докладвам...  Hug

# 492
  • Мнения: 224
petya-81 мисля че това е било алергична реакция, не знам дали е от содата, аз преди време си правих маска с лимонов сок и мед и така почувствах дискомфорт на 1-рата минута още и веднага я отмих, пак ми се получиха червени петънца, но бързо отминаха след измиването. Друг път може би преди да си нанесеш някаква маска на цялото лице, опитай да мацнеш едно петънце някъде на шията, за да провериш за алергична реакция, както при боите за коси.
благодаря ти за съвета tsveta_pile но тази специално няма да я пробвам повече със сигурност  bouquet

# 493
  • Мнения: 224
момичета аз пробвах вече  3 пъти тази маска с мед и шампоан  и съм много доволна вътре добавям и един жълтък косата ми придоби блясък и ми стой малко по  обемна  Peace

# 494
  • Мнения: 224
3 жълтъка, 1.с.л. зехтин и 1 кафяна лъжичка ром. Разбъркайте добре, нанесете сместа кичур по кичур и оставете да подейства около 20 минути. Добре е главата да се покрие с кърпа.
**

*************************************************************************************
1 ампула витамин А (на капки)
1 ампула витамин В
1 супена лъжица зехтин
1 супена лъжица счукан чесън (може и на прах,не е мн ефикасно)
1 жалтък
Всичко се разбърква,нанася се в корените на косата и се престоява 2 часа.Ако може косата да е обвита с шапка за баня или някаква кърпа.След което се изплаква с хладка вода и се измива добре с шампоан.
************************************************************************************

Общи условия

Активация на акаунт