Усещане за лято, морски рай - сърцето варненско не трай!

  • 16 203
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 554
добрутру Grinning

# 226
  • Мнения: 1 167

Добро да е , ама с това време и настроението пада.. Sick
Днес моя калзпазан за добро утро ми спретна една голяма "акина изненада".Слагам го аз в проходилката  и започвам да вършея из къщи.След 10 мин поглеждам към земята и кво да видя : акини дири като от птиче по цялата дължина на хола и кунята , проходилката цялата омазана а анцунга му и чорапите пълни с акита. Не мога да ви опиша какво ми стана. Последва едночасова къпане,чистене и пране.
Дано да съм ви разсмяла с нашите патила за по-добро настроение днес Laughing Laughing

# 227
  • Мнения: 1 554

Добро да е , ама с това време и настроението пада.. Sick
Днес моя калзпазан за добро утро ми спретна една голяма "акина изненада".Слагам го аз в проходилката  и започвам да вършея из къщи.След 10 мин поглеждам към земята и кво да видя : акини дири като от птиче по цялата дължина на хола и кунята , проходилката цялата омазана а анцунга му и чорапите пълни с акита. Не мога да ви опиша какво ми стана. Последва едночасова къпане,чистене и пране.
Дано да съм ви разсмяла с нашите патила за по-добро настроение днес Laughing Laughing

 Laughing браво на младежа,и моя се беше посрал,но само до пижамата успяло да стигне Crazy

# 228
  • Варна
  • Мнения: 893
 Joy Лора преди няколко дена се изака на плочките в кухнята вместо в гърнето  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 1 554
Joy Лора преди няколко дена се изака на плочките в кухнята вместо в гърнето  Mr. Green

 Joy
ама че акана тема подхванах ме hahaha

голям бахър на вън,хората са с якета cold

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 12:09 от Морска

# 230
  • Мнения: 3 743
Добро утро, ние още не сме се оакали Mr. Green

Честито на всички именици  bouquet

# 231
  • Мнения: 2 960
Joy Лора преди няколко дена се изака на плочките в кухнята вместо в гърнето  Mr. Green

 Joy
ама че акана тема подхванах ме hahaha





Днес моя калзпазан за добро утро ми спретна една голяма "акина изненада".Слагам го аз в проходилката  и започвам да вършея из къщи.След 10 мин поглеждам към земята и кво да видя : акини дири като от птиче по цялата дължина на хола и кунята , проходилката цялата омазана а анцунга му и чорапите пълни с акита. Не мога да ви опиша какво ми стана. Последва едночасова къпане,чистене и пране.

Rolling Eyesче вие памперси не слагате ли  newsm78

# 232
  • Мнения: 3 998
голям бахър на вън,хората са с якета cold

Къде го видя тоз бъхър бе човек -топло си беше Peace

Има някакво изложение в спортна зала -Всичко за бебето  /нещо такова/ .Общо взето нищо няма тръгнах си инъче с 4 списания подарък.1 -9Месеца и 3- Моето дете /ако не се бъркам/

Очаквах многооо повече ама  Rolling Eyes

# 233
  • Мнения: 1 554



Очаквах многооо повече ама  Rolling Eyes

списания ли Laughing

знам за изложението една френдка ми каза ,4е било пълно с боклуци Peace

# 234
  • Мнения: 3 998
Не, очаквах да е пълно с различни марки дрехи.а не само една маса  Rolling Eyes
Ако под боклуци разбира Rolling Eyes HIPP , KidsKit  ,Nestle сп.9-Месеца сп. Моето дете  . Колички имаше също /небяха чиполино и бертони/
Определенно не беше пълно с боклуци -просто имаше само това  Rolling Eyes

# 235
  • Мнения: 1 554
Не, очаквах да е пълно с различни марки дрехи.а не само една маса  Rolling Eyes
Ако под боклуци разбира Rolling Eyes HIPP , KidsKit  ,Nestle сп.9-Месеца сп. Моето дете  . Колички имаше също /небяха чиполино и бертони/
Определенно не беше пълно с боклуци -просто имаше само това  Rolling Eyes

не, визираше дрехите Peace

# 236
  • Мнения: 3 998
 Crazy А дрехите си бяха боклуци -бях се настроила да накупя есенни дрешки но уви Rolling Eyes

# 237
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте майки от Варна, мога ли да ви помоля за една услуга?
Ако някоя от вас живее близо до делфинариума ще се съгласи ли да ми прати с куриер, разбира се за моя сметка едно плюшено делфинче?Става въпрос за това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=286650, само че със сиво гръбче.. Някъде около 20см е дължината му, цената не знам със сигурност(9лв.). Много ще съм благодарна, ако някой се наеме със задачата.
Искам го за едно детенце, което си го е изгубило, а е било любимата му играчка и сега е неспокойно и си го търси непрекъснато.
Благодаря предварително на всички. На лични ще дам точен адрес за курера.

Честит празник на всички празнуващи!

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 07:11 от nineto_boy

# 238
  • Мнения: 3 998
Цената е 9лв на делфинчето.Но ми е далеч -щото съм бъзла и не съм си подкарала още колата ooooh!
Дано някои които му е близо се отзове Hug

# 239
  • Варна
  • Мнения: 893
яяяя че те били готини тея делфинчета, аз все някакви грозни и скъпи срещам на книжния пазар  Sick
а днес следобед си беше баш бая бахър навънка cold Лора няма обувки  Confused в петък ще се обикаля Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт