дрехи за закръглени дами

  • 18 931
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля,че хоризонталните райета оптически разширяват фигурата,а вертикалните я смаляват,особено пък ако на места са събрани в някаква фигура наистина доста вталяват визуално.

# 16
  • Мнения: 12
http://www.omiru.com/index.php/category/women/women-figure_flattery_guide/

Ето един блог, които следя от доста време - Omiru. Секцията Figure Flattery Guide дава практични съвети за дрехи при различните телосложения, като онагледява с предложения за тоалети. Ясно е, че човек едва ли ще намери точно същите дрехи, но пък може да получи добра представа и да има визуална идея какво би седяло добре, а защо не и да бъде малко по-смел в избора си  Peace

# 17
  • Мнения: 126
neshastieto da si pallna ili debeli4ka  v balgaria niama drehi  niama maje , a samo komentari i zlobni podigravki...edin savet za vsi4ki puhkavi ako pozvolite -imate li vazmojnost izbiagaite ot Balgaria  she se rodite  i s hubavi drehi i s hubavi dobri  maje , kato se pribiram v bg pak  komentirat no sega ve4e kakav hubav maj imam i naglo pred men flirtuvat s nego  Laughing anoreksi4ni zmii niakakvi smile3535

# 18
  • Мнения: 931
Това за дрехите съм по склонна да го приема ама не и другото което казваш.Имам страхотен мъж до себе си , който ме харесва такава каквато съм а относно коментарите не ги чувам не им обръщам внимание ако ги чуя, просто съм над тези неща.Не мисля да допусна мнението на някой си да ми съсипва по някъкав начин деня, настроение и живота.

Общи условия

Активация на акаунт