LaRedoute - кодове - 10

  • 42 579
  • 676
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 3 787
А за новата оферта с приборите и салфетките - най-сетне да пуснат цветове, които ще ми отиват на чиниите  Joy Много ми допадна и чаршафа към офертата: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324153713&a … documentid=500608
Чаршафите са супер,наистина.
На мен нещо кода не ми дава БД Rolling Eyes
Слагах и намалени,и и ненамалени над 60 евро и нищо-подаръка го дава иначе.
Ама за единия подарък не си струва newsm78

# 421
  • Мнения: 368
Спешно ми трябва червената торбичка от комлекта червени чанти ако има някой излишна може да ми пише на лична веднага я купувам  ooooh!

# 422
  • Мнения: 11
Момичета, толкова много се мъчих да поръчам прахосмукачката и фотоапарата, най - накрая успях. Трябваше да си направя нов акаунт и се намалят с всеки артикул. Просто с другите ми два акаунта нищо не подейства.

# 423
  • Мнения: 22 499
При мен работи без проблем, даже ми даде БД и при сума от 45евро за 2големи хавлии. Ама сега няма да пускам с него. )))

# 424
  • Мнения: 646
Момичета......?....искам да Ви попитам следното,като слагам кода за фотоапарата ми излиза че струва 69 евро..... #Crazy..........знам че бъркам нещо,но незнам какво.. Thinking.......моля да ми кажете как го получавате,като подарък ли?  или има някакво условие?Благодаря и се извинявам ако е обсъждано.... Hug

# 425
  • Мнения: 326
След като си го сложила в кошницата си сложи код 22551 и става за 25 евро,но трябва да имаш поне още 1 артикул и акаунта ти да е нов    Пише го в 1 пост

# 426
  • Мнения: 646
След като си го сложила в кошницата си сложи код 22551 и става за 25 евро,но трябва да имаш поне още 1 артикул и акаунта ти да е нов    Пише го в 1 пост

Благодаря ти мила.... smile3525

# 427
1 код за БД не става Sad(

# 428
  • Мнения: 777

Пробва ли вси4ки от 1ва страница? Опитай с 64125  Peace

# 429
Пробвах и този.. не стават. Поръчвам си Nike SHox

# 430
  • Мнения: 375
Какво стана с Nike  Промоцията- 50% Някой поръча ли си.На мен ми дава  дата 21 септември.
36 размер на кои наш отговаря?

# 431
Каква е тази промоция -50 %?

# 432
Някой може ли да ми помогне да намаля тези маратоки или тези Praynig
Сега сигурно ще се окаже, че тези колекции не се намалят #Cussing out
Търси кодове за Талисим.И с други може да стане,но пак си иска ровене.
Стана, стана, намалих с около 35 евро, което си е направо супер Simple Smile
A, с кой код?
С 32875 намалих по-скъпите маратонки от 89.90 на 53 и нещо си и май ми даде и сосиерките

Защо аз не мога да намаля това http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5994292& … ue&ksource=-1 с този код и дали въобще ще мога? Пробвах и всички кодове за БД, пак не стават.

# 433
# 434
  • Мнения: 473
Здравейте, искам да попитам - като си направих нов акаунт и все още нямам никакви оферти пратени на мейла, дали ще ми анулират поръчката ако я пусна с кода за дюшека (защото го приема) ?

Общи условия

Активация на акаунт