LaRedoute - кодове - 10

  • 42 510
  • 676
  •   1
Отговори
# 645
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
...Ако сте сейвгарднали, без да им пратите мейл с кой код и при какви условия искате да ви бъде пусната поръчката, просто няма да ви я валидират - почти съм сигурна в това  Peace
сме, сме, даже ви бях пуснала и текста на мейла който им сьтворих.  Blush

# 646
ZA6TO NEMI DAVA PRI 4 STAVKA DANNITE ZA DECATA DA POPALNA VE4E 100 PATI SE MA4IH I NEMOGA DA Q PYSNA newsm78

# 647
  • Мнения: 230
15792-38/40
15806-42/44
15814-46/48
Но аз не успявам да поръчам- ще са налични след 3 седмици, а кода е до 02.10



http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9821198& … ue&ksource=-1 
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4151364& … ue&ksource=-1 
     моля някои да помогне сложила съм тези 2 не6та за да ползвам въпросната оферта за трен4а, но ми дажа 4е не6то от тея 2те  Article indisponible ne peut être livré à l'international
но пред нито едно от 2те нямам въпросителния и пак 4е трен4а е валиден след 3седмици 
и ако пусна сега дали след 3седмици 6те ми го пратят като е нали4ен  newsm78
мерси

# 648
  • Мнения: 5 790
ZA6TO NEMI DAVA PRI 4 STAVKA DANNITE ZA DECATA DA POPALNA VE4E 100 PATI SE MA4IH I NEMOGA DA Q PYSNA newsm78

Подозирам, че след като си стигнала до данните на децата, си пуснала вече 100 пъти поръчка.
Пиши на кирилица!

и ако пусна сега дали след 3седмици 6те ми го пратят като е нали4ен  newsm78
мерси

Ако не е наличен, няма въобще да ти даде да пуснеш поръчка!

# 649
...Ако сте сейвгарднали, без да им пратите мейл с кой код и при какви условия искате да ви бъде пусната поръчката, просто няма да ви я валидират - почти съм сигурна в това  Peace
сме, сме, даже ви бях пуснала и текста на мейла който им сьтворих.  Blush



Ето ви същият текст и на френски за всеки случай!

Hello, thank you for answer. Yes, I know that I can benefit only once
of the offer 74136, but I don't know how to replace incorect orders.
So, I savegarded my order for THIRD time, but this time I
indicated the coordinates of my banker's card.
Please, valid it by this e-mail, only on condition that I can
benefit of the offer 74136/-15E and free shipment/. Оtherwise ignore this e-mail
and do NOT valid my order.
Once again, thank you.

Bonjour, je vous remerci pour la réponse. Oui, je sais que je peux profiter seulement une fois
de l'offre 74136, mais je ne sais pas comment remplacer les ordres incorects.
En plus, j'ai "savegard" mon ordre pour la TROISIÈME fois, mais cette fois j'ai indiqué les chifres de ma carte bancaire.
Valide cela par cet e-mail, s'il vous plaît, seulement à condition que je puisse
beneficier de l'offre 74136/-15E et de la livrasion gratuite. En autre cas, ignorez cet e-mail
et ne validez pas mon ordre.
Je vous remerci.

Ох, позабравила съм го френския! Дано ви бъде полезно. Wink

# 650
  • Мнения: 2 641
И на мен са ми пратили кода с тренча Sad

Я кажете от коя дата получавате поръчки?

А някой да има идея как да намаля кухенски неща? Ножове, вилици?

# 651
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Ето една оферта за комплект прибори и покривки + БД при над 60Е при фактуриране

http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=em … urecode=001RP0028

(ако я знаете вече, извинете ме, но не съм чела към 20 стр. от темата  Embarassed)

# 652
  • София
  • Мнения: 891
Хайде и тук да си кажа болката. Ако постът ми не е за тази тема - моля да ме извините. http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9759298& … ue&ksource=-1 - луда съм по тези обувчици за малкия. Гледам ги от 2 месеца и само им се точа. Намерила съм код, който ги намаля, но трябва да поръчам 2 чивта, за да ми се активира кода. Ако има някоя мама, която е навита - можем да направим комбина - намалението е с по 10 евро на чифт - нека да ми пише на лични.

# 653
  • Мнения: 234
Оп оправи се и трия кода, че го има вече   bouquet

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 14:56 от anninca

# 654
  • Мнения: 259
Аз вече поръчах треча с 11606 - 42/44 да видим кво ще дойде Thinking

# 655
  • в реалността
  • Мнения: 191
Моми4ета дали има надежда да успеем с поръчките за Дора и Спайдърмен?Аз днес писах поредния и-мейл,но от петък освен входящ номер друго не получавам. newsm78

# 656
  • Мнения: 5 598
Моми4ета дали има надежда да успеем с поръчките за Дора и Спайдърмен?Аз днес писах поредния и-мейл,но от петък освен входящ номер друго не получавам. newsm78


Почивните дни няма кой да ти отговори,другата седмица ще стане ясно-ще се радваме ли,ще псуваме ли ...

# 657
  • Мнения: 1 178
Аз вече поръчах треча с 11606 - 42/44 да видим кво ще дойде Thinking

На мен ми дава, че не е наличен, как успя?  newsm78

# 658
  • Мнения: 1 263
.

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 16:29 от ByTheWay

# 659
  • Мнения: 13
извинявям се за въпроса но да питам какво да правя не ме пуска да влязя да си видя кошницата от единия акаунт на другия нямям пробллем като кликна да отвори кошницата се появява учудената  девдйка с въпросителните  възможно ли е да са ми блокирали  анаунта

Общи условия

Активация на акаунт