ДЕКЕМВРИЙКИТЕ: "Ура,Елси има дъщеря!"

  • 15 131
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9 481
Веси, аз ги надписах с лак за нокти на етикетчетата Mr. Green Има едни, които се водят "декоратор"-демек са с мн тънка четчица за рисуване на орнаменти в/у вече нанесен лак...но можеш да резнеш на някой лак четката-пак ще стане Peace
Идеята е, че не се изпира и е лесно..вместо да си играеш да шиеш примерно Wink

# 241
  • Мнения: 799
Веси, маркер за надписване на СД-та е чудесно решение - не се изпира, не се разтича при пране и лесно се работи с него. Има във всяка книжарница и не е скъп.

Дами още съм зла, ама му се вижда края - другата седмица мисля да ми мине предродилната депресия и да почна да се подготвям за следродилната  Mr. Green

# 242
  • Мнения: 1 461
Пачи пращам ти положителна енергия  newsm10
снимки от кръщенето на Мая http://kar4ita.multiply.com/photos/album/50/Ve4e_hristiqn4e#1

# 243
  • Мнения: 728
Добро утро  Grinning


Добе,ще взема аз маркер,ама къде ще пиша,като режа етикетите??? newsm78
И друг е въпроса,че не искам да мацам дрешките на детенцето...  Tired

Отивам да чистя,прибирам,готвя и всички останали екстри,че ще имаме гости довечера.

Приятен ден,макар и дъждовен.  bouquet

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 08:33 от vesenceto_85

# 244
  • Мнения: 9 481
Еми тогава ще требе да пришиеш нещо...няма как. Харесай нещо по "мъжко" в някоя кинкалерия ..да речем синьо манисто или пък само син конец..не ми иде др на още спящия мозък Tired

# 245
  • Мнения: 1 666
Понеже темата е детски градини (няма как, това ни е дневен ред на всички), да ви кажа какво ме притеснява и мен...
Стени сега направи цяла седмица вкъщи, за да изчистим до край кашлици и сополи. Вчера се заговорихме за градината и той заяви, че не искал да ходи и искал да е при мама! Направо ми се дорева! Дали това означава, че сега всичко ще почне отначало?! Ужас! А той така добре си беше свикнал. Само се моля да е било моментно състояние и в понеделник да няма проблеми. И без това ми е толкова гузно пред детенцето, ако в понеделник тръгне с ревове и нежелание, не знам как ще издържа....
Е, наоплаквах се...

# 246
  • Мнения: 9 481
Дано да е наистина момент.... да не реши че го пращате на градина заради Тони Confused
И нашия покрай бронхита /за който аз си мисля че не е такъв, а само вирус..щото тръшна и мен и баща му Thinking/ се е лепнал за мен като гербова марка и не знам и аз в понеделник какви ревове ще са ooooh!
Елси, освен да наблягате на факта че е вече голям батко и на градината ще научи нови игри с които да играят с Тони и от този род неща..

# 247
  • Мнения: 438
Хайде и аз да се включа в неволите с ДГ.
И Анна Мария от вчера си е у дома. Като стана беше с Т,която спадна сама ,но има секрети от носа,които се стичат в гърлото и я дразнят. До вчера и давах Бронхо ваксом с цел да избегнем подобни проблеми,но уви. Тази сутрин ми каза,че не иска да ходи вече при децата,а да си седим у дома двете. В понеделник пак ще са ревове и тръшкания,не че до сега не бяха...
Пачи - хайде да идва и при теб щъркелчето скоро!

# 248
  • Мнения: 600
Понеже се оплаквате, може ли и аз  Embarassed Дори без детска градина все още Сияна е лепната за мен. Иска всичко да правим заедно, т.е. казва че иска да гледаме филмчета заедно, защото я било страх, от какво - не е ясно. Като почне да рисува иска да й помагам, пак да сме заедно. ВСе да правим заедно нещата. Дори в тоалетната пак иска да съм с нея, за голямата работа иска да я прегръщам. Не мога да си свърша домашната работа - това готвене, пране, чистене все ми изостава, не смея да поканя никого на гости, защото ще умра от срам. Срам ме е и мен че ще го кажа, но вече се задушавам. Вероятно е грешка в моето възпитание, явно все съм я вардела от всичко. Аз от тоя тип, че се жертвам, глезя и обграждам с внимание сума време, но в един момент всичко дето съм си го сдържала изригва и тогава ставам зла докато не ми излезе всичко насъбрано. После чувствам вина и се гърча в собствената си опаковка и пак почвам да глезя, да жертвам своите желания и т.н, докато чувството на вина отмине и после пак и пак до безкрай. Не че не го осъзнавам, но някак не мога да спра, мисля че това има касателство с моето детсво. Ако имате идея как да изляза от омагьосания кръг давайте съвети. Не ща да продалжавам така, а не знам как да спра.

# 249
  • София
  • Мнения: 3 826
Здравейте Hug.
Аз да кажа как Ники научи Дани да ходи с желание, че нали няколко дни след като премина еуфорията плачеше, че трябва да ходи на градина. Не знам Елс дали ще ти помогне, но аз да си кажа. Сутрин след като стигнат до детската градина Ники му дава да "кара" колата и той е страшно щастлив и заради това, че ще му се предостави тази възможност всеки ден тръгва с желание Grinning.
Той много бързо свикна, че трябва да посещава градината, но голяма роля изигра и персонала, защото той явно е станал всеобщ любимец. Поне ние така смятаме, защото всички много му се радват и гушкат, а той си умира от кеф, че така се отнасят с него  Party.
Дани, ще кажа как беше при нас, но първо да доуточня, че Дани беше залепен за мен преди година, година и половина. След това се оправи, но идея нямам дали, защото това съвпадна с раждането на Ани или просто порастна изведнъж, но много бързо (малко грубо ще прозвучи) се отдръпна от мен и сега може цял час да си играе или да се занимава сам с нещо без да се сети за мен или за някой друг от семейството и на мен ми е много добре, защото пък Аничка е на дневен ред със залепването Mr. Green и щях да се чудя какво да правя с две хлапета, които не могат без мен Thinking
Ох, малко се чувствам като ударена от бързия влак, че днес беше един ужасно натоварен за мен ден и мисля да приключвам.
Чао и приятен следобед    bouquet.

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 15:30 от Марти

# 250
  • Мнения: 438
Марти - нищо не казваш за резултата от палцестискането.....дано всичко да е наред!

# 251
  • Мнения: 992
здравейте на всички
Елси първо да ти кажа добре дошла, че не съм се включвала от както си се върнала. И второ Тони е една малка оформена бонбонка пу пу .
Flash Dance и мойта мома имаше такъв период , беше пришита за мен ама навсякъде. Точно както описваш същата картинка бяхме и ние. Но и аз в един момент избуших , не можех повече и реших , че е време нещата да се променят. Като имах за готвене тя съответно идваше при мен и едва ли не трябваше да я гушкам и заедно да готвим , което е невъзможно. Почнах да разказвам как двете не можем да направим манджичка , супичка и как трябва тя да си играе , за да папкаме после вкусно . Но тя почваше да плаче, да се тръшка абе големи драме. Аз се въоръжих с търпение и я оставях да плаче да прави квото иска и не й обръщах внимание и така . Два три пъти и почна детето само да си се забавлява мама като каже че има работа. Може и да не ми е добър подхода , но друго не можах да измисля . А и този начин много бързо проработи, всимъсъл само два дена примерно имаше драми и нещата след това се оправиха. Сега е задължително с мен в тоалетната и в банята , като тръгна да пера тя задължително трябва да се включи да помага, но това вече си е нормално , а и повечето дечица го правят така. Дано скоро и при вас нещата се нормализират
Марти вие преместихте ли се вече в новото жилище, извинявай ако си казвала вече, но аз не съм разбрала. И кажи за палцестискането
Иначе Мирела е от 01.10 на градина , най после, първите две сутрини плачеше , но вчера не плака. Иначе госпожите са много доволни от нея. Само ми я хвалят колко слушкала , как добре сама си се хранела, много била кротка и имала ред и дисциплина. Питаха ме дали е ходила на ясла и като казах , че да ми казаха , че веднага си личели децата дето са били на ясла . Имали ред и дисциплина и били по организирани каквото и да означава това
Пачи излезна ли вече от предродилната депресия, айде вече е време да се ориентира към следродилна  Mr. Green не остана много време
айде стига съм, писала приятен уикенд на всички и слушкащи дечица и бебоци

п.с. Кари честито християнче , много са сладки и двете моми  Hug

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 09:37 от mamamaya

# 252
  • Мнения: 195
zdraveite ot edna neserioznitza i zaplesnata maika:) uvi, ne stana da povtorim sreshta v sofia, tolkova beshe priatno da se zapoznaem i vidim s vsichki nakup. pravdeto ni lipsvashe i posle uj se vidiahme za 15 minuti, ama ne povtorihme i s neia. neshto me hvana edna vialost i s tova gadno vreme savsem ne si sabrah energiata i vnimanieto na edno miasto. sofia po studeno i dajdovno vreme hich ne mi e priatna za razlika ot toplite esenni dni, kogato e hubava. hubava moje bi ne e tochnata duma veche za stolitzata, no kak da e.

rada se izkefi mnogo na cialoto izjiviavane, radva se i na detzata i na baba si kato stoia tam 10 dni. v italia izkarahme chudesno bez neia. izvednaj stana iasno kato bial den, che poradi totalnata lipsa na babi v shtatite sme si zanemarili vrazkata. namerihme ia porastnala, mrusna i nahilena kato si ya vzehme. beshe zapochnala da pita koga shte se pribirame u nas haha. Ustanovi se sushto, che shte imame bratovchedche prez january, ta ima i bebeshki valnenia.

idvaneto nasam beshe ok, veche pochti se nagodihme kam 7te chasa nazad, super shtastliva e da hodi na gradina. bulgarskia opredeleno i se podobri, no i angliiskia e po-strukturinan, makar i da shushka zaradi smucheneto na prusta:(

ELSI< CHESTITA TONI BONBONI!!!! Mnogo radost da imate s neia i dano Steni sushto e dobre. Ti kak se chuvstvash?

Pachi, koga e tvoia red??

Umiram za san i liagam, che Ivo me plashi sas seks?!? Mislia, che e lud leko haha.

# 253
  • Мнения: 600
Марти, mamamaya, благодаря за съветите милички  Hug На мен явно ми се беше насъбрално много и след като избълвах насъбралото ми поолекна, така че вече не съм така черногледа и се извинявам за предния си черноглед постинг.  Embarassed Embarassed Embarassed Не съм ви казала, но от около два месеца лекувам нервите с хомеопатия и не смея да се похваля, но има подобрение. Сиси също пие хомеопатични, като видя по-големи промени ще пиша пак.
Хотмаме - радвам се, че сте изкарали добре в БГ и Италия, пак да дойдете и се надявам тогава да се видим  Hug

# 254
  • Мнения: 1 461
Umiram za san i liagam, che Ivo me plashi sas seks?!? Mislia, che e lud leko haha.
 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт