ДЕКЕМВРИЙКИТЕ: "Ура,Елси има дъщеря!"

  • 15 132
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Umiram za san i liagam, che Ivo me plashi sas seks?!? Mislia, che e lud leko haha.

Дали пък не иска да те изплаши с втора Рада?

# 256
  • Мнения: 600
Имам питане към вас мами - вашите деца искат ли да ядат едно и също  Rolling Eyes В последно време Сияна мрънка и иска да яде само макарони, едни кръгчета корнфлейкс, които й правя за закуска с АМ и картофи и разни бисквити. Не признава манджи и супи  Sad Мислех, че е период, но вече продължава доста време и днес след поредния отказ вече избухнах. Вече се чудя кво да правя, не ща да я насилвам, но не мисля, че яденето на едно и също нещо всеки ден е здравословно.

# 257
  • Мнения: 1 666
мацки, някоя от вас да има свободен бебефон и да е склонна да го даде временно назаем или да го продаде? много ще съм благодарна Hug!

пачи, вече е октомври... кога ще е денят х?

надявам се скоро да мога да се включа за повче и по-адекватно. сори, че няма главни букви, но пиша с едната ръка, а в другта ми виси тони.

# 258
  • София
  • Мнения: 528
Здравейте в този полузимен есенен ден!
  cold

Дани, Надето имаше един период, в който всяка вечер казваше, че иска да вечеря нескуик. Но само за вечеря, а и дори не помня как й мина мерака, но сега не се е сещала за нескуик доста отдавна!  Peace Колкото по-малко й се връзваш, толкова по-малко ще те работи. В смисъл - ок. Не се нервирай. Не й показвай, че това те дразни, ядосва или не ти харесва. Тя може просто така да иска да те дразни. А като премахнеш тази възможност, тя ще разбере, че няма смисъл и че дори за нея ще е по-добре и по-приятно да разнообрази малко менюто си. Така мисля аз!  Peace

Да се отчета, момичета, за героинята. Днес бяхме на дългоочаквания контролен преглед. Оревахме квартала!  ooooh! Направо ме е яд на себе си, че не ми е и минало през акъла, че детето ще си умира от страх, когато й махат гипса.  newsm09 Сигурно бих могла да я подготвя, но не би... Милото! Моето обяснение е, че тя направо се е "срастнала" с гипса и го възприема като част от себе си. И всяко посегателство върху него за нея е равносилно на посегателство срещу плътта й. Едвам я удържаше баща й. Аз не бих се справила!  smile3506 Добре, че лекарят (отново) прояви завидно търпение и разбиране.  newsm51 В крайна сметка сега гипсът й е до коляното. Не й слагаха нов, само скъсиха стария. Направиха й снимка. Д-рът каза, че заздравяването върви добре и вече няма никаква опасност от разместване. Позволи да стъпва на крака. На 18ти, живот и здраве, сме пак при него да сваляме гипса окончателно!  newsm10 И сега следва забавното. Надето до такава степен е свикнала кракът й да е изправен, че си го влачи така, все едно си има гипс още.  smile3555 Убедена съм, че ще се отпусне, ама е голяма картинка. Еле па като си го придържа с ръка, защото той се сгъва! Държи си го изправен и си го мести. newsm62   Душичка!  love001

Но навън е страшно! Студено! Леден вятър! Дъжд! Отврат! Мразя студа!  smile3514

Дано прогнозите за подобрение от утре нататък са верни, защото много рано ни отпочва снегът нещо...  newsm12

Поздрави!
  bouquet

П.С. Елс, аз не мога да съм ти от полза.  Hug

# 259
  • Мнения: 2 614
Здравейте,
Май мина доста време преди да успея да пиша, но...
Елси, честито ви прибиране вкъщи!   bouquetДано боледуването на баткото не се повтаря повече! Радвам се, че с красивата Тони, която много прилича на Стени, сте добре. За кърменето, и аз да си кажа, че добавянета към кърмата на АМ не се препоръчва. А как върви сега кърменето при вас, ако искаш, с удоволствие ще отговоря на възникнали въпроси.  Flutter
Мимис, добре, че нещата се развиват добре при Надето, да минава по-бързо времето до 18-ти, зад се отървете вече от ужасния гипс. Браво на Хари, че е решил все пак да учи, дано този път имаме повече късмет на изпитите.
Дани, Калина има доста добър япетит и за моя огромна радост не изпада в  такива крайности. Това, което е повтаряемо при нея е че иска често месо някакво, кашкавал и сирене, а и кисело мляко – всъщност спокойно може да живее с тези храни, но не бих го позволила. Мисля, че при нас ключово е, че никога не се е хранила насила. Никога не съм преследвала с лъжица, против съм да се тъпче в устата на детето, дори когато то започне да се разсейва, за мен това е признак, че яденето вече не е приоритет и гася ТВ (ако е включен) или и казвам, че ако не е гладна може да става от масата вече.... Всъщност писах, писах, път не помогнах със съвет  newsm78....но като нямам опит
Хот, най-накрая се появи, вече се притеснявах за вас. Радвам се, че бързо се е адаптирала Радуна и сега се радва на детската градина. Хех, добра заплаха, май Мими е права, че подтекста е...втора Рада .  Hug Heart Eyes
Марти, за какво беше стискането на палците. И добре че беше Мая да ме подсети, кога се местите в нашия квартал?
Веси, аз пижамите на Калина съм надписала с перманентен маркер, че 2 седмици спа с чужда пижама.
Пачи, още 30-тина дена и ти си наред.
Ланг, а твоя термин кога е?
Ех, че хубаво да е неделя – вана, четене из форума, все такива интересности. След малко отивам да гладя, че понеделник наближава с бързи стъпки
Оттеглям се да гледам снимките от кръщенето на Мая!
Поздрави и хубава вечер   bouquet
П.С. Краси, сега се сещамв че писа, че мъжа ти е заминал за Испания...а вие защо оставате? Повече няма ли да се връщате там?

# 260
  • Мнения: 1 461

Дани мойте моми пък не искат да се хранят с едно и също , ако на обяд има едно за вечеря искат друго и това ме дразни.Тук в БГ ми е по лесно но в Мадрид кой какво прави аз все на печката.Обаче когато се изнервя и се изпусна става по лошо.Затова гледам да съм спокойна.
Пачи вземи се разпиши че се притесняшам за теб
Елс как е вашия батко? Да ти кажа при нас какво се получи всички обръщахме внимание на каката за да не се почувства пренебрегната и резултата е на лице много се разглези.Марти сподели при вас как е
Момичета стискайте палци в очаване съм идната седмица да имаме резултат за прием на Галина в детска градина

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 09:44 от kar4ita

# 261
  • Мнения: 728

Веси, аз пижамите на Калина съм надписала с перманентен маркер, че 2 седмици спа с чужда пижама.


И аз така направих! Peace

Заглавие за нова тема??? newsm78 Rolling Eyes Thinking

# 262
  • Мнения: 2 614
Може би не за тази, но за следващата тема: "Есента дойде и отминава, скоро ДЕКЕМВРИЙЧЕТО на 3 ще става!"

# 263
  • Мнения: 799
Тук съм, жива и кръгла, сортирам играчки и дрешки и се чудя дали ще насмогна с всичко  Sick
Ако до 21-ви бебе Ру само не тръгне да излиза, тогава ще го извадят насила  Mr. Green
Тази седмица приключвам с работата (ура, ура  Mr. Green), остава ми да измия банята, да изпера и изгладя магарешкото наследство, да уредим бебето или Маги с креват и викам вече да мързелувам, че ми писна тази история  Sick
Елс, у нас е като магазин за бебефони - утре ще станат 3  ooooh! Обаче единия (ТСМ) не работи, другият е на заем, а очаквам утре сестра ми да ми изсипе всички Йоскови съкровища, между които да има и бебефон. Ако не го е дала на някого - ще ти го пратя  Peace
Мимис, бедното Наде, дано на 18-ти приключи тази история  Hug
Данидо, не се мъчи с манджата на Сияна, варианта да яде едно и също е по-добър от да не яде нищо, така че просто се зареди с търпение да мине периода  Peace

Оф, и днес не съм в настроение за писане, а и Магарето нещо се пазари, че тази нощ нямало да спи, така че другите ви оставям за утре  Heart Eyes

# 264
  • София
  • Мнения: 528
Стискай, Пачи!!!  Hug Heart Eyes Peace

Предлагам заглавие за новата тема, която чака "зад ъгъла":

ДЕКЕМВРИйките начело с Пачи чакат Бебе Ру да изплаче  bowuu

# 265
  • Мнения: 940
Мимиска...много съжалявам за Надето че така се измъчи а вие покрай нея,ще се оправи къде ще ходи  Heart Eyes

Хот ...добре дошла,браво за романтичната екскурзия,тежко си е без баби/помощ ,няма какво да се лъжем -определено може да нарани брака.Ние пък решихме да водим Елла с нас ,на Карибската ни ваканция - много по добре се чувствам,нали помните миналата година как се бях спекла че я оставам -сега съм щастлива с решението  Mr. Green...ще ви кажа и след това дали е така Laughing

Елла на детска не ходи но като я водя във фитнеса с мен не иска да си тръгва вече , 1 час не и стига и всеки ден ме кара да ходим и аз искам не искам ходя да тренирам хаха.Сигурно нямаше да е така ако я оставях да спи там де-това и е най гадното преживяване през деня,тя не спи на обед от няколко месеца вече и ако някой я накара става страшно. Crazy

# 266
  • София
  • Мнения: 3 826
Здравейте Hug.
Два дни съм абсолютно сама с хлапетата, Ники прави ремонт на апартамента в Люлин, майка ми е заета и аз тотално се побърках ooooh!. За два дни съм изхабила толкова нерви, колкото за два месеца Whistling. Едното като спре да се тръшка и да пищи, че не е станало неговото, започва другото, а като започнат и двете да пищат е тогава ми се разказваше играта. Накрая вече вдигнах ръце и ги оставих да правят каквото искат и резултата беше разхвърляна до неузнаваемост къща ooooh!. Добре, че днес е понеделник и едното замина на градина, че ако си е и днес вкъщи, то със сигурност сега щях да съм в лудницата Mr. Green.
Мерси на всички за палцестискането  bouquet, но за съжаление не винаги става това, което искаме Sad.
Дани, адашчето ти като изключим болкуците които яде (зрънчо, шоколад, солети, бонбони и т.н.), яде 5 манджи само (картофена яхния, ориз, пълнени чушки с кайма, супа и мусака) и аз ги въртя непрекъснато така, че и той си яде все едно и също.
Мая, в "Гоце Делчев" сме още, защото Ники сам прави основен ремонт, само през почивните дни, а и парите са малко и така като гледам и зимата ще сме си тук.
Елс, аз нямам бебефон, но ако имах на драго сърце щях да ти го дам, защото ние спим и 4 - мата в спалнята и нямам нужда от подобно нещо.
Краси, като се роди Ани и ние много внимание обръщахме на Дани, но Ани като направи 6 месеца, започна и тя да иска внимание и постепенно започнахме и на нея да обръщаме внимание. А в момента на Дани не успявам да му осигуря това внимание от което има нужда за което ми е много мъчно Tired, защото госпожижата е "залепена " за мен и изпада в нервни кризи, като гушкам Дани, а пък тя е "пренебрегнатата " в случая ooooh!. Въобще при нас е сложна ситуацията Mr. Green.
Мимис, по - бързо да минава времето на малкото геройче. Като се възстанови напълно ще я пускаш ли на градина или ще си я гледаш? Заглавието много ми харесва и като се има впредвид за колко време изписваме темата, ще е актуално Peace.
Хот, добре дошла отново Hug.
Тези, които съм ги пропуснала да ме извиняват, но след малко излизаме с Аничка и ще ходя да я изпишквам Mr. Green.
Чао и приятен ден  bouquet.

# 267
  • Мнения: 2 614
Само искам да пожелая успена седмица на всички!

Хайде и едно кафенце от мен
И една противоречаща на времет топла кубинска музичка за закуска http://www.youtube.com/watch?v=dY9_Ds38ET8&feature=user
Много харесвам Путумайо, затова обожавам сутрешно кафе в Онда.  Peace

# 268
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
 hbday hbday hbday happy bd happy bd baloni baloni
Който работи по нощите сега ще раздава първи честитки . smile3533
Мимка , честит рожден ден!!!!Да си жива и здрава , обичана и желана !!!!Децата ти да оценят това което правиш за тях ,когато порастнат!!! Желая ти го от сърце!!!

# 269
  • Мнения: 438
МИМИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СИ ЖИВА,ЗДРАВА , ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА МАЙКА И ЖЕНА!!!

 newsm51 newsm51 newsm51
 
И  да не забравиш да ни покажеш прекрасната торта ,която си сътворила.....smile3501

Общи условия

Активация на акаунт