Fragrancex.com - размисли и страсти...аромати и доставки

  • 31 917
  • 595
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Лоши жени, лоши  Rolling Eyes
Тъкмо се успокоих, че ще пощадя кредитната си карта, и пак започнахте с тези безплатни доставки  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 4 202
Пращат писма, пък не им работят кодовете  Crossing Arms
Не че съм се засилила да поръчвам, ама за спорта си проверявам  Joy

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ga_aMa_He, и аз си напръсках косата с Caleche  и определено аромата е дълготраен...благодаря за споделения опит... Heart Eyes ето къде ще го изпръскам  Crazy
 

# 48
  • на пистата
  • Мнения: 5 841

Не че съм се засилила да поръчвам, ама за спорта си проверявам  Joy
говори си говори,ние ще се правим,че ти вьрваме.
кажете неща за парфюмите на creed по точно за този http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_2-am-pid_ … 9W__products.html

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Пращат писма, пък не им работят кодовете  Crossing Arms
Не че съм се засилила да поръчвам, ама за спорта си проверявам  Joy
ами някак странно ми звучи надписа отдолу на офертата
"Hurry, coupon expires Monday, June 27th." - изтича на 27 юни  newsm78 /коя година обаче/

а иначе за ориентир: 30 мл+50 мл + 3 миниатюри тежаха 577 гр. т.е. допускам вероятността пет/шест 50-тици да минат без проблем

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Пращат писма, пък не им работят кодовете  Crossing Arms
Не че съм се засилила да поръчвам, ама за спорта си проверявам  Joy
ами някак странно ми звучи надписа отдолу на офертата
"Hurry, coupon expires Monday, June 27th." - изтича на 27 юни  newsm78 /коя година обаче/

В моето пише 15 септември, със сигурност

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
В моето писмо също пише 15 септември  Peace А колкото до това, дали пратките над 2 кг се взимат от митницата в Бургас, си мисля, че НЕ. Съдя за това по пратките от ларедут, които без значение от килограмите винаги идват в пощата  Thinking

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
В моето писмо също пише 15 септември  Peace А колкото до това, дали пратките над 2 кг се взимат от митницата в Бургас, си мисля, че НЕ. Съдя за това по пратките от ларедут, които без значение от килограмите винаги идват в пощата  Thinking
да, но Бургас е по-скоро изключение от правилото  Peace

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Пробвах кода FREE  - само за САЩ работи!
на международните излиза надпис, че е невалиден  Confused

# 54
  • Мнения: 4 202
Пробвах кода FREE  - само за САЩ работи!
на международните излиза надпис, че е невалиден  Confused

И при мен така, а в рекламния мейл пише worldwide  newsm78

# 55
  • Мнения: 3 342
Хм, и при мен кодът не действа - да не би още да не са го активирали  Thinking
Със сигурност важи за всички дестинации - поне така пише в имейла.

# 56
  • Мнения: 423
Вчера вечерта направих една поръчка. Днес вече не работи кода, много  жалко  Sad. От друга страна поне , ще се възпра от поръчки, че все нещо си харесвам.

# 57
  • Мнения: 31 206
Тъкмо да си взема Lovely на SJP и гадно. Sick Дано продължат безплатната доставка, нищо, че и аз вече съм не само разорена, но и затрупана с парфюми. Ще ги пия ли, ще ги пръскам ли? Embarassed
Сега ми дойде Карл Лагерфелд "Слънцето, звездите, луната" и се опознаваме. Mr. Green

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Сега ми дойде Карл Лагерфелд "Слънцето, звездите, луната" и се опознаваме. Mr. Green

Какво усещаш в него? Аз само цветя за мое съжаление. И ми е един студен, сух и остър.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 231
Поръчките на стойност над 45 евро би трябвало да минават през митница.....друг е въпроса дали ще ти напишат реалната сума  Peace


P.S. Ако може да се добави линк към предната тема в първия пост на тази  Wink

Общи условия

Активация на акаунт