Fragrancex.com - размисли и страсти...аромати и доставки

  • 31 916
  • 595
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Worldwide Standard Shipping (We ship to over 120 countries, click here for details) 
Ships via USPS International Express for $14.95 + $0.99 per item
Arrives in 7 - 12 business days and will likely not have tracking.
Please note, you may be subject to import duties and taxes once a shipment reaches your country. We are not responsible and have no control over these fees. International orders must be shipped to the cardholders address.
 
Нищо не се е променило при платената доставка. Така си беше и преди. Защо се плашите толкова?
Да, сега е момента да се използват насъбраните кодове, които действат още де.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
м/у другото сега се сетих, че едва ли е много удачен варианта да се поръчват по много неща в една поръчка за да се спести доставка защото така пък е много вероятно да отидат на митница и да ги обмитят. В Бургас не съм получавала никога пакет на митница пък ако ще да е 100 кг /нито от Ла редут, нито от Фрагранс/, но пък поръчвам на фирмен адрес и .... всъщност не зная на какво се дължи

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 172
ga_aMa_He, писа ли им за Самсара?
А като аромат допадна ли ти?

# 33
  • Мнения: 4 202
А също може да използвате код SAVEWFX, маха $5 от доставката  Peace
Дет се вика, малко но от сърце  Mr. Green

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
ga_aMa_He, писа ли им за Самсара?
А като аромат допадна ли ти?
писах, но нямам отговор /пък и дали са ме разбрали за какво им говоря  Blush споделих им огорчението си, не съм  търсила компенсация/ За аромата, ми дори не се напръсках  ooooh! толкова бях разочарована, а днес е у дома и не мога нищо да ти кажа. Довечера ще го тествам след душ, че сега съм се поляла с Кристобал и ще споделя  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 650
Да ви кажа - по добре, че я махнаха безплатната доставка- разорих се с тоя сайт. Те пак ще я пуснат... ще ги следим Laughing

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 423
м/у другото сега се сетих, че едва ли е много удачен варианта да се поръчват по много неща в една поръчка за да се спести доставка защото така пък е много вероятно да отидат на митница и да ги обмитят. В Бургас не съм получавала никога пакет на митница пък ако ще да е 100 кг /нито от Ла редут, нито от Фрагранс/, но пък поръчвам на фирмен адрес и .... всъщност не зная на какво се дължи

Поръчвала съм и само един, и 3 парфюма в една поръчка. И в двата случая на кашона пишеше 15 $.  И други момичета споменаха, че все им пишат по толкова. Но за по-голямо количество не знам  newsm78

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Мимс, истина е че така пише, но когато поръчката е над 2 кг. отива на митница, а там отварят и проверяват съдържанието  newsm78 а там е фактурата с истинската стойност. Може да не съм права, както казах в Бургас не е практика пакетите да се вземат от митница, но просто ръзсъждавам на глас. Нека някой с по-голям пакет /над 2 кг да сподели  Praynig/

# 38
  • Мнения: 4 202
Мимс, истина е че така пише, но когато поръчката е над 2 кг. отива на митница, а там отварят и проверяват съдържанието  newsm78 а там е фактурата с истинската стойност. Може да не съм права, както казах в Бургас не е практика пакетите да се вземат от митница, но просто ръзсъждавам на глас. Нека някой с по-голям пакет /над 2 кг да сподели  Praynig/

Аз не бих рискувала с пакет над 2 кг., но все си мисля, че 3 парфюма няма как да тежат толкова.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не отиваха ли на митница, когато обявената сума на пакета е над около 100 долара ли беше  newsm78 (бяга ми точната сума)? И от килограмите ли зависи?

# 40
  • Мнения: 4 202
Това получих току що, но кода не действа при мен, може би след малко ще проработи.

Не отиваха ли на митница, когато обявената сума на пакета е над около 100 долара ли беше  newsm78 (бяга ми точната сума)? И от килограмите ли зависи?

Над 2 кг. също отиват на митницата, поне в София и Варна е така, независимо каква е обявената стойност, за справка - ларедутската тема  Sunglasses

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Получих писмо за удължаване на Free shipping worldwide до 15 септември  Grinning

аа red shoe вече го е написала  Blush

# 42
  • Мнения: 1 178
 Crazy Е, сега вече шЪ нарЪчвам и аззззз.... Joy

# 43
# 44
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
разорена съм newsm45

Общи условия

Активация на акаунт