www.t-a-o.com - Момичета, ето още един страхотен френски сайт за детски дрешки

  • 56 916
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14
Ей сега пуснах запитване дали поръчката ми от 4 май е вече изпратена.После ще ви пиша какво са ми отговорили.Че нещо много се замотаха този път,а няма намаления сега.Те по намаленията ми я доставиха за 10 дни.

# 721
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Хари почисти си кутията с ЛС че немога да ти изпртя съобщение Peace

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 862
Току-що видях , че са ми пратили мейл.Поръчката ми от 5.05 е изпратена.Някой получил ли е потвърдителен мейл като мен?Mama_Na_Andrea , отговориха ли ти на запитването? Peace

# 723
  • Мнения: 14
Да,изпратиха ми майл,че изпращат поръчката днес.И веднага промениха статуса в сайта.Simple Smile

# 724
  • Мнения: 81
И на мен ми пратиха днес късно мейл, че ми е пратена поръчката от 06.05.

# 725
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Писах на франсетата, ето какво ми отговориха:
Dear Mrs Kolev,
I have contacted Coliposte in order to get more information, regarding your package.
For the moment we haven’t get any recent information, is the reason why the Post Office decided to open an investigation in order to deliver your products.
If you have any other questions, feel free to ask.
Best regards,
Kelly

т.е. пощите им ще разследват какво се е случило с нашата пратка.... Чакаме, с 2 думи....

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 862
Аз днес получих поръчката си.От пощата взех пакета цял и непокътнат.Вкъщи го отворих и като гледам липсва ми една блузка.На фактурата е отбелязана.Сега се чудя какво да правя, направо ми убиха удоволствието от пазаруването в този сайт.Какво да им пиша?Ако някой има идея, моля помагайте. Praynig

# 727
  • Мнения: 14
Аз днес получих поръчката си.От пощата взех пакета цял и непокътнат.Вкъщи го отворих и като гледам липсва ми една блузка.На фактурата е отбелязана.Сега се чудя какво да правя, направо ми убиха удоволствието от пазаруването в този сайт.Какво да им пиша?Ако някой има идея, моля помагайте. Praynig

Как какво-ще им пишеш,че един артикул ти липсва и да те усведомят как ще го получиш.Твоята поръчка кога е изпратена?

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 862
Поръчката ми е от 5.05, а е изпратена на 18.05.Mama_Na_Andrea , още днес ще им пиша за липсващия артикул.Освен това едното ми пуловерче беше без опаковка, с етикет, но мушнато ей така, без плик, без нищо.Според мен проблемът си е при тях, защото очевидно беше, че в пощата тук в БГ не е пипано нищо.И аз едва си отворих плика с дрехите, така яко беше залепен.А с вашите поръчки какво става?

# 729
  • Мнения: 14
Аз вчера нямах известие,надявам се във вторник да я получа най-после.Дано всичко е наред!

# 730
  • Мнения: 81
Аз днес получих известие, че е пристигнал колета от поръчката ми от 6-ти май! Пристигнал е още вчера , но мен ме нямаше! Та сега чааааак във вторник! Нямам търпение вече!

# 731
  • Мнения: 81
Дрешките са вече при мен!
Всичко е страхотно- както винаги!
Аз нямам липсващи артикули, според мен случаят на daskal77 е изключение!
В следващата поръчка, от 8-ми, която чакам пак всеки момент да пристигне, имам изчерпан артикул! Тао ми писаха за това, извиниха ми се, дадоха ми отново код за намаление на доставката, писаха ,че ще възстановят сумата от липсващата жилетчица! Като цяло, според мен, са много коректни!
Когато ми остане време , ще снимам и ще кача снимките.

# 732
  • Мнения: 14
И моите неща са при мен.Всичко е точно:) Нещата са страхотни!

# 733
  • Мнения: 14
Ето и снимки на всичко,което поръчах миналия път и сега на малката Simple Smile  http://lilka1812.snimka.bg/other/t-a-o.504258

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 862
Супер е качеството, спор няма! И аз си харесвам дрешките, но не ми е приятно, че ми липсва едно блузе.Мисля си, възможно ли е някоя мила лелка от БГ пощите да е дърпала и каквото е успяла да докопа от пакета,все й е кяр.Още повече, че едно пуловерче беше без опаковка и ужасно намачкано.Все още чакам отговор за липсвашия си артикул.А също и следвашите намаления! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт