www.t-a-o.com - Момичета, ето още един страхотен френски сайт за детски дрешки

  • 56 950
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • някъде
  • Мнения: 979
Мимозка,писах!
Оп,отговорили са ти.

# 76
  • Мнения: 200
Сега казвайте с какви карти поръчвате ,на мен ми излиза Виза и като отворя на нея ми излиза на страницата Сосиете Женерал,дали ще стане с карта към друга банка ?

Самоотговарям си до някъде ,пробвах да платя с Виза Електрон на ПИБ ,но неставааа
Изписва ми :Плащането не е прието от нашата финансова институция .Съжалявам че не можем да се съобразим с вашата молба . #Cussing out

# 77
  • Мнения: 157
Аз платих с Виза Електрон на ДСК и нямаше проблем

# 78
  • Мнения: 934

А къде се проследява състоянието на поръчката?

# 79
  • Мнения: 200
bambimama   bouquet  , а дебитна или кредитна е картата ти ?
Ще чакам и да споделиш като получиш поръчката как са дрешките като качество и размери  Grinning

# 80
  • Мнения: 157
Танчето  ,картата ми е дебитна
scorpios, писах ти на лични

# 81
  • Мнения: 4 429
Жекова,благодаря!Танчето   bouquet отначало го слагах другаде ама после се усетих като стигнах на 3 стъпка ,че е там ,подобно на Редута е.Сега отивам да плащам,че снощи ми спря тока ..Надявам се с кредитна от Алианц става  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 4 429
SOUS-TOTAL
11,99 пижама
FRAIS DE PORT (Livraison postale)
18,00 € доставка
MONTANT TOTAL
29,99 € общо
Незнам на вас как ви дава доставка за три евро,при мен е 18.С някакъв код я смъкнах на 11и нещо.

Жекова на мен ми смъкна доставката на 14,50.опитах няколко пъти ,но това е и така я пуснах.

# 83
# 84
  • Мнения: 367
Да следя и аз темата Peace

# 85
  • Мнения: 318
Дрешките в сайта са чудни! Благодаря на пусналия темата  Hug Ще следя. Бих се включила и в обща доставка, ако има желаещи.

Живея в Кюстендил и мога да направя обща поръчка за Западна България и изобщо мога да направя обща поръчка, куриерската такса мисля  е една и съща без разлика, дали пращам до Варна или София. В провинцията поне пратките идват в пощата и няма разправии с митници! Peace

Мира, ако ти ще правиш мога да се включа и към теб  Hug

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 08:40 от маграт чеснова

# 86
  • Мнения: 537
Има ли вече поръчвали и доволни?
Сайта изглежда много добре подреден.

# 87
Аз също съм готова да се включа в обща поръчка.

# 88
  • Мнения: 766
и аз ще разгледам сайта
Ако има поръчка ще се включа  Peace

# 89
  • Мнения: 157
Момичета, аз направих поръчка на 30.09 и все още нищо не съм получила. Първо им писах, за да ги питам дали потвърждават поръчката ми, защото не беше отбелязана в сайта, а картата ми е приета и сумата е блокирана.Излезе ми поръчката като приета,отговориха ми, но все още нищо не съм получила.Писах на английски да питам какво става, а те ми изпратиха готов отговор,който няма общо с въпроса ми.Сега им писах на френски и пак чакам.

Общи условия

Активация на акаунт