Любими стари, детски/недетски сериали

  • 92 415
  • 248
  •   1
Отговори
# 225
# 226
  • Мнения: 4
Сега ще ви изброя флчета за дето се сещам Пещерата на златната роза,Банани с пижами,Малкото пони,Приказките на Братя Грим,Синбад Мореплавателя,Розовата пантера,Смърфовете,Грижовните мечета,Том и Джери,Малката русалка,Бъгс Бъни,Мики Маус,Мечо Пух,Аладин,Цар Лъв,Скуби Ду,Плодчетата,1001 Далматинци,Маската,Семейство Адамс,Попай Моряка,Чип и Дейл,Костенурките Нинджа,Преключенията ня Папирус,Пинокио, Всички кучета отиват в рая,Югио,Малчовците,Красавицата и звяра,Ласи,Испектор Гаджет,Гръм в рая,Касандра,Вдовицата в бяло(първата версия),Картофчетата,филмчетата по FOX KIDS,Cartoon Network, The great mouse detective,Courage the caverly dog,Dexter,Top cat,Семейство Флинстоун,Пепеляшка

# 227
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
На мен ми харесваха чешките (или бяха полски) екранизации на Андерсеновите приказки (игрални филми) - Огнивото, Новите дрехи на царя и други но сега не се сещам, че съм на работа и е нервно  Simple Smile

# 228
  • Мнения: X
http://www.youtube.com/watch?v=7JK48LjSSf0

А този филм помните ли го?  Wink  Беше чешки и се разказваше за изгубени музикални инструменти от една картина.... Като малка много му се радвах.


А Куба, Бартек  и Мецанка кой ги помни?  Grinning

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 14:07 от Анонимен

# 229
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Куба, Бартек и Мецанка по скоро - Кой не ги помни?  Grinning
Любимо филмче! Щерка ми също му се наслаждава, макар и на немски.  Simple Smile

# 230
  • Мнения: 2 450
   Ето една подобна тема,има включени стари детски песни и филмчета.   http://sites.google.com/site/galinajordanova/za-decata

# 231
  • Мнения: 3 675
Да попитам има ли ги някъде тези сериали в торент сайтовете-децата на сириус и чоки.Като малка много ме впечатлиха и искам да ги гледам отново.Къде ги има?

Тази тема я бях забравила направо.Сега се сещам, че имаше едно анимационно филмче с едно бяло кученце, но заглавието ми убягва.Май полско или чешко беше.Изчетох всичко, което сте изписали, явно всички сме имали едни и същи любими филми.

Сега пускам на детето Картун Нетуърк, изобщо няма хубави филми, като се изключи Мързелград и Барби

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 16:06 от gitadam

# 232
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Аз имам спомен за един филм "Тренировката" (шведски мисля). Беше за един слаб местен отбор по ръгби. В града им пристига една балерина и ги учи на такива неща   Rolling Eyes, че накрая вземат купата като играят балет по игрището  Laughing Много ми беше харесал. Дано се сетите за него от това което разказах.

# 233
  • София
  • Мнения: 5
Да попитам има ли ги някъде тези сериали в торент сайтовете-децата на сириус и чоки.Като малка много ме впечатлиха и искам да ги гледам отново.Къде ги има?

Децата на Сириус се нарича Children of the Dog Star, новозеландско е и го има на тракера theempire.bz - мисля, че още са отворени за членство.

Chocky и Chocky's Children ги има на thebox.bz, който е само за британска продукция. Там със сигурност приемат нови членове.

Имай предвид и за двата тракера, че има квота за трафика и ако паднеш под коефициента, който не го помня колко е, но го пише във FAQ, ще ти замразят правото да теглиш. Във FAQ-а са обяснили как се избягва това.

# 234
  • Мнения: 2 040
А Куба, Бартек  и Мецанка кой ги помни?  Grinning

Да знаеш как ме върна назад с това филмче.  Simple Smile

Другият ми любим мечок беше Ръкспин.

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аз имам спомен за един филм "Тренировката" (шведски мисля). Беше за един слаб местен отбор по ръгби. В града им пристига една балерина и ги учи на такива неща   Rolling Eyes, че накрая вземат купата като играят балет по игрището  Laughing Много ми беше харесал. Дано се сетите за него от това което разказах.

Филмът беше австралийски. За първи път го гледах 1986 година, така че е правен преди нея Simple Smile И нищо повече не мога да кажа. Но още помня как ръгбистите биха, играейки "Лебедово езеро" на стадиона Simple Smile

# 236
  • Мнения: X
http://www.youtube.com/watch?v=7JK48LjSSf0

А този филм помните ли го?  Wink  Беше чешки и се разказваше за изгубени музикални инструменти от една картина.... Като малка много му се радвах.


А Куба, Бартек  и Мецанка кой ги помни?  Grinning

Ох, много ми бяха любими и често си спомням за тях  Heart Eyes

# 237
  • Мнения: 265
Как се казваше филмчето за Куба, Бартек и Мецанка?

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Как се казваше филмчето за Куба, Бартек и Мецанка?
Плюшените мечета

# 239
  • София
  • Мнения: 5
Как се казваше филмчето за Куба, Бартек и Мецанка?
Плюшените мечета



Не беше ли Трите мечета?

Общи условия

Активация на акаунт