Любими стари, детски/недетски сериали

  • 92 448
  • 248
  •   1
Отговори
# 60
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Хайди,Малка къща в прерията !Всички изброени до тук са ми любими!
Следите остават newsm10!
Богат Беден !

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 443
близнаците , за които аз питах май бяха Лия и Лий.

Е,аз съм в грешка значи.Филма,за който говоря е една от първите сапунки,кубински ли беше,не помня-за 2-ма разделени близнаци.Доста бозлив.

# 62
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
ААААААААААААА

Сетих се за едно руско филмче - две серии бяха, но беше велико

Звездния принц ли беше  newsm78 - с едно мноооооооого красиво русо момченце, аз направо бях влюбена в него, като малка. Наблюдаваха го от небето една красива чурнокоса жена и двама мъже с нея, на един екран го гледаха. Имаше някакъв камък - от рода на днешните Сваровски камъни, дето момченцето го носеше и хвърляше отблясъци. Имаше и някакъв цигански цирк и една циганка играеше много хубаво, а жената-наблюдателка от небето, потропваше с крак...

Действието се развиваше в рицарските времена ...

# 63
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Приказка за звездното момче  Peace

http://www.youtube.com/watch?v=SNDexUGO4QQ&feature=related

ето така са питали за същия филм в друг форум: "Здравейте! Преди много години когато бях малък си спомням, че имаше един детски сериал, който се казваше ако не се лъжа "Звездният принц". Май беше руски този сериал. В него ставаше дума за едно малко момче дошло от друга планета на земята. Неговата майка сащо идва на Земята, за да го търси и това продължава с години. Когато го открива, момчето не я познава (тя е остаряла вече) и се държи много грубо с нея! Спомням си, че филмчето имаше много хубава музика.Помните ли този сериал? А някой знае ли как е заглавието му на оригиналният му език? Благодаря ви!"

# 64
  • Мнения: 1 949
Това филмче " Звездният принц" е по приказката на Оскар Уайлд. Наистина е много хубаво... Както и всичко по О.Уайлд  Heart Eyes

# 65
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Ама пък и музиката му е един път!

Намерих го в замундата
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=138328&hit=1

# 66
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Няко знае ли от къде мога да си изтегля - Жената зад щанда ???

и аз го искам  Peace

искам и "Ние, които ходим в училището" и "Болница на края на града"

Никой от тях го няма в замундата

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 443
ААААААААААААА

Сетих се за едно руско филмче - две серии бяха, но беше велико

Звездния принц ли беше  newsm78 - с едно мноооооооого красиво русо момченце, аз направо бях влюбена в него, като малка.

И аз и аз  newsm76 (аз пък в кой ли не бях  Mr. Green) Имаше една голяма бенка над устната май.И много плаках като изгони майка си  newsm45

# 68
  • София
  • Мнения: 210
А помните ли руската версия на "Тримата мускетари"? Голям хит беше. Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 203
Ееееййй как ме подсетихте за "Следите остават"! Grinning Това ми беше мн любима книга - в едно беше с "Произшествие на тихата улица". С голям кеф съм ги чела сигурно 10 пъти.

# 70
  • Мнения: 836
... Малка къща в прерията...

Еййй, този може ли да се изтегли отнякъде?

# 71
  • Мнения: X
Имаше едно филмче, като че ли пак чешко "Господин Тао" -главният герой беше някакъв странен господин с бомбе, който правеше разни фокуси.
Другото, което ми беше много любимо беше:"Часът на Джим Хенсън" с приказки, само че разказни от него. Героите бяха пресъздадени с много фантазия и изобщо много кадърно. Спомням си например кучето на разказвача, който винаги се появаваше в началото на всяка приказка, как гледаше точно като живо- абе много готин дзвер беше. Също имаше една зверски изпипана героиня- Тролопа, в една от приказките... целият сериал беше много фенски. Ако го намеря отнякъде бих си го свалила да си го имам и да си го гледам пак.

# 72
  • Мнения: 1 265
г-н Тао би се харесал и на съвременните деца с удоволствие би го гледало детето ми , но в Замундата /или някъде другаде/ има само непреведени серии, а тези които бяха на времето бяха с отличен бг дублаж.

# 73
  • Мнения: X
Имаше и един бълграски сериал, който май го даваха по Сънчо. "Няма никой вкъщи" се казУваше, еех спомени, спомении.

# 74
  • Мнения: X
А руската версия на Питър Пан, спомняте ли си я?
Аз пък бях влюбена в този Питър Пан!  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт