ИЗМАМАТА НА СЕЗОНА - ВЕНИ ТУР

  • 38 069
  • 207
  •   1
Отговори
# 15
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Дадоха по Канал 1. Тъпата шефка на Вени турс каза,че хората били виновни ,че се държали зле , и за никаква цена хотелът не искал да ги настани  Shocked.  После каза ,че нещата били оправени.На въпрос - каква ще бъде компенсацията за нощта под звездите , г-жата каза ,че щели да ги компенсират с...почивка на българското черноморие. Егати и нахалното същество е тая Венета Незнам си коя.
 Кажете какво става при вас ,оправят ли се нещата?

Не бил искал да ги настани защото те били правели золуми ! А в същото време щяла да ги компенсира с незнам си какво ...  Shocked

 smile3511 smile3514 Banghead newsm61

# 16
  • Мнения: 9 903
за какви зулуми говорим, след като са пристигнали вчера и даже не са били настанени като хората?

# 17
  • Мнения: 7 605
Ужас  Sick

И тук скоро имаШе такъв слу4ай с един туроператор БенТур, стотици немски туристи на улицата в Турция, така 4е такива иzмами, zа съжаление, ги има и иzвън БГ  Sad

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
за какви зулуми говорим, след като са пристигнали вчера и даже не са били настанени като хората?
Точно там е въпроса, зрителите не знаят подробности ,а тъпата собственичка си измива ръцете  Close. Явно разчита ,че нещата ще се замажат и забравят.Ама съд до дупка за такива измамници .

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
и публи4ност, 4е все под прикрити врати им минават на фирмата зулумите, не е първи път това преди месеци е имало пак проблеми!

# 20
  • София
  • Мнения: 11 116
Явно изцепките на Вени тур не са от днес ...
http://www.bradva.com/?a=articles&p=81
http://www.bradva.com/?a=articles&p=597

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 22:35 от жгмъц

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Гледах снощи репортажа за тази гадост. Нямам думи просто.

Затова за пореден път се уверявам, че изборът на агенция трябва да става много-много внимателно, след обстойна проверка, макар че лично аз не съм попаднала все още на читавата такава, която да предлага 100% професионализъм в този тип почивки.

# 22
Здравейте аз съм нова във форума и искам да кажа,че направо съм изумена от случилото се.през юни ходихме в Омер със Тур.агенция на Вени Тур всичко си беше наред,а за мястото да не говоря една малка приказка.Да обаче сега трябва пак да замина ,а как ще стане след този ужас.И в крайна сметка издънките идват от наша  бъл страна.

# 23
  • Мнения: 24 467
Информирана ли е Комисията за защита на потребителите? Какво е тяхното отношение по въпроса и какви мерки са предприети?

# 24
  • Мнения: 958
Аз пък почвам да се чудя, на нашите медии. Кво чакат някой да умре за да излъчат репортаж ли  #Cussing out
Само Канала ли е излъчил нещо ?! Аз лично писах до Нова и Днес, а гледам че никъде няма нищо.

# 25
  • Мнения: 1 183
УЖАС
Има ли някакво развитие по въпроса? Как е минала тази нощ?

# 26
  • Мнения: 4 519
Аз пък почвам да се чудя, на нашите медии. Кво чакат някой да умре за да излъчат репортаж ли  #Cussing out
Само Канала ли е излъчил нещо ?! Аз лично писах до Нова и Днес, а гледам че никъде няма нищо.

Нали ги знаеш нашите медии - да проверят,. да се подсигурят, сакън някой после да не ги обвини в непрофесионализъм. В това време хората ще си седят на улицата.  Tired
В крайна сметка хората все още са там, ненастанеи и без паспорти, нали така?  ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 417
Гледах снощи репортажа за тази гадост. Нямам думи просто.

Затова за пореден път се уверявам, че изборът на агенция трябва да става много-много внимателно, след обстойна проверка, макар че лично аз не съм попаднала все още на читавата такава, която да предлага 100% професионализъм в този тип почивки.
newsm10 абсолютно споделям мнението ти, макар че имам съмнения че за да изберат толкова много хора въпросната фирма цената на пакета е била доста по-ниска от на останалите тур оператори. Хора не се лъжете по-най ниската цена, евтино и хубаво няма, винаги има уловка.
Много съжалявам за случилото се и дано има положителен край тая история, надявам се че чрез публикациите тук следващият път по-вече хора ще се информират преди да изберат услугите на тези явно не вчерашни измамници Close

# 28
  • Мнения: 405
аз гледах новините по канал 1 снощи. те казаха, билонещо като детски лагер,на който много родители пратили децата си.а от съфорумката,пуснала темата бях разбрала,че повечето хора са семейно,а не е някакъв лагер.кое е вярно?
а по темата:ми те по новините просто го казаха,като че ли обявиха курса на долара.все едно изобщо не става въпрос за бг.повече емоция вложиха,като казваха някакво вълшебно оледало.просто нямам думи... #Crazy

# 29
  • Мнения: 2 759
...евтино и хубаво няма, винаги има уловка...
                     Има, разбира се. Но за съжаление в Бг често има уловки.

Общи условия

Активация на акаунт