Първи/ранни признаци за бременност у кърмачката

  • 10 277
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
smooth,съжалявам  мила  Sad
yanast  много благодаря за инфото  Hug

# 16
  • Мнения: 287
smooth ,много съжалявам за загубата! Cry Колкото и неуместно да е :всяко зло за добро!  bouquet Вярвам ,че следващият път всичко ще върви по план. Heart Eyes
Иначе ние не правим опити за бебе ,но всичко се случва! Simple Smile За сега наистина е по-добре да няма положителен тест ,защото мъжа ми е силно против второ дете в скоро време.  Confused Иначе вътре в себе си много ми се иска и една прекрасна принцеска да си имаме вкъщи. Heart Eyes
Наскоро видях в подписа на една мама с бебе на 3 месеца :правим си момиченце! Възхитих й се!Пожелавам й успех!  bouquet
AnetaH ,тихо да не ме разкъсат от въпроси августките! Laughing

# 17
  • Мнения: 350
Хубавото от цялата работа е , че незнайно защо след кюретажа ми се увеличи кърмата  newsm78
Защото с отстраняването на несполучливата бременност спадат нивата на хормоните на бременността, които потискат хормоните, нужни за производството на млякото  и съответно лактацията се възстановява (а даже може и да се засили значително, ако абортът е в късни седмици, тъй като тогава се случва същото както при раждане и изведнъж се увеличават рязко нивата на пролактина).
Успех следващия път Hug

Да, аз имах  щастието след злополучното събитие да имам кърмаче. Представяте ли си при късните аборти, когато тръгне кърма, а бебе няма......не ми се мисли за мъката на тези жени. Господ да пази!

Благодаря ви, много сте мили! Дано скоро  се похвалим, че сме бременни кърмачки !  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 369
да, забравих, но един от главните признаци е чувствителността на гърдите.
вече не позволявам на малкия да докосва другата гърда като суче, а понякога и го залъгвам с нещо друго за да няма ам-ам...

# 19
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Аз вече не си спомням детайли, но вечер бях като бита с мокър парцал и кафето не ми беше вкусно (това го имаше и при първата бременност) Не знам дори и кога си направих тест, но зачеването го помня, защото беше в деня преди важен изпит  Laughing 

Общи условия

Активация на акаунт