Отговори
# 45
  • Мнения: 70
Добро утро  Hug

Честито на месечинковците

Хиксита
, тенкю за почерпката. Преядох и препих направо.

Това мойто не искаше да спи след 6ч., та вдигнах тревога вече по едно време и майка ми дойде да ме смени (да не се оплаквам много много нали Embarassed). Ама нали работя вече от вкъщи и не идва да съм  smile3507 така сутрин. Сега Дари е на разходка, а за работя и пиша при вас  Embarassed

Дидиморке
, и на Дари и стърчат ушенцата, едното малко повече, не бяха така в началото, но те са малко големички и много меки и тя като се върти постоянно и ги прехлупва. Ще взема вече една лента да и слагам да ги притиска, може направо от тези розовите с панделка тамън да не я мислят повече за момче.

pepa_ilkova
, бързо да оздравявате.

tanzen
, все така да ги взимаш изпитите.

Емма, Ние къпем Дари към 20.30-21ч., но напоследък се опитваме да и дръпнем още по-рано къпането. А и тя сама си го прави дори, защото от 1 седмица след 18ч. става толкова кисела, че по-добре да я къпем, яде и да ляга. За режим за спането не мога да кажа, всеки ден различно. Но съм забелязала че спи повече следобяд, а пък другите 1-2 дрямки са много кратки и по различно време.

И аз много съм се чудила каква искам да стане щерката, и като че ли и на мен ми се иска да е човек на изкувството. Мен така ме влечаха разни неща, и рисувах дори, ама после вятъра ме духна в съвсем друга посока. Баща и се кани да я прави фолкпевица ама ще си има работа с мен първо  box

Да ви се похваля, уредихме си нощувките в Златни пясъци, в едно хотелче Кабакум ще бъдем, много приятно изглежда. Но ще сме само за 3 дни, че мъжо не можа да си издейства повече отпуска. Я да ви питам, вие по кое време пътувахте за морето, защото Дари нали не се буди нощем и не знам в колко да тръгнем, дали няма да и разбием съня  newsm78 Приемам съвети всякакви  Simple Smile

Леле че дълго стана  ooooh!

Хайде лек ден от мен

# 46
  • Мнения: 134
здравейте   bouquet
честито на днешните месечинки !!!  Gift
Танзен честита ти 6-ка   bouquet браво все така да се справяш (и да ми се обадиш другия път като идваш или пиши тук предварително ,даже може да спретнем софийската среща с теб тогава )  Hug
иначе и аз съм заспала недоспала  smile3507 ей тая работа с нощното кърмене ще ме съсипе и ние така като ба'т Сами през 1 час сме скачени  smile3504 нямат наяждане тея деца ако верно му сложа едно кюфтенце в марля да смуче дали ще мълчи а ?  newsm12
какви искам да станат децата ми ? ами не съм много сигурна  newsm78 и аз като Емма искам да са " хора " на първо място ,но и както мъжът и смятам ,че които е научен на труд той цени парите и другите около него та хем не искам да са бачкатори като баща си ,хем не искам да са лигльовци  Rolling Eyes да стават каквито искат само да не тръгват по-кривите пътеки  Praynig то още аз не знам какво искам да правя  newsm78 в смисъл знам конкретно за професията но имам много колебания кога,как,при кого ????????????  Rolling Eyes
и по-повод разговора ще ви напиша нещо което го преписах от едно тефтерче на баща си преди хилядаааааа години
търси в живота ЧОВЕК
бъди в живота ЧОВЕК
живота е хубав и лек
когато намериш
и бъдеш ЧОВЕК !!!


и още едно пак от същите архиви

зла е съдбата на малките дяволи
малките винаги жертва са ставали
малките плащат за всички беди
дявол ли си ГОЛЯМ БЪДИ !!!


лек и спорен ден   bouquet

# 47
  • Мнения: 6 713
Добро утро и от нас! Hug

Честити месечинки на Мартин, Михаил, Константин, Александрина, Калоян, Денис, Стефчо, Кристиана и Илия!!!
  bigdance2 newsm18  bigdance2 newsm18  bigdance2 newsm18
Много бебета на 3-то число брей! Crazy Hug Hug

Awake, много сладки снимки! Да питам това кой парк е? Мамите в София къде се разхождате вие?
Дидимора, е ние сме същите, плюнчим и пръскаме надалече! Mr. Green
Пепа, да сваляте Т бързо! Praynig
Сисе, браво, браво Wink
Емма, твоя синковец ша ма убий! Пликченца викаш! Да запомня, ако се засватосваме какви подаръци да носим! hahaha hahaha
Лорелай, Танцен, пишете по-честичко! Hug
СкорпитУ ,   bouquet

Къпем се към 20.00 часа, не по -късно вече, че малкото почва да мрънкоти Яко ooooh!
Пръцкаме от време на време, за миризми мисля, че няма, ние пък сме изискана дама пък! Crossing Arms Joy

Хич не съм мислела щерката каква да стане, каквото си реши детето, да сме живи и здрави само! Praynig Hug
Я, сега аз да питам, щерката май има запек от моркова, горкото мъчи се да пръцка, да продължавам ли със захранването или да спра за малко?? newsm78 newsm78


# 48
  • Мнения: 1 080
Emma, и Фил тъй пърди - чак буди комшийте и много му смърди някой път пръднята - ама само ако не е акал скоро, ако е акал през деня - не фунти така здраво...
ЛУРДЕС, ти само зеленчуково ли си давала - аз решавам тоя проблем с някакво плодово пюре, а иначе можеш да дадеш тиква следвашия път или..............оф де да знам - аз да не давам акъли, че не съм много веща!!!
А за моят син и това какъв ще стане - искрено искам да си има мечта и да я осъществи. Аз не успях да стана, такава каквато исках - айде поне той!!! Дано наистина да има стремежи някакви, а не да бута на едно място!!!
 Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 242
пак аз няма да се оттървете
 ужким шяхме да излизаме отивам да я взема а тя заспала,еми нека спи.
 Ей Емма абе аз съм недоразбралата за това с торбетата,то това ми е една от опциите -вечно разбрала недоразбрала,карай ама ти няма да ми се сърдиш нали си убав човек.
На въпросите ти- и ние се къпехме към 9-10,ама много зор взе да ни дава както казваш след 8 и го изместихме,пък сега зима ще идва,времето се смалява и ние ще почнем по-рано да лягаме така че и това е добра опция.
 За спането- същата работа ,в часове,времетраене и всио.
 За пръцкането -ооооо и питаш,мадами не мадами,преди всичко сме човеци и това си е човешко,пръцкаме си и се уригваме къде ни дойде,то не е голям човек да си стисне дупето и да каже "ей са не е момента и да го преглътне".И на миризма го докарва,ей а пък имам една комшийка и винаги като я види такава уригня и дава че вече си мисля че нарочно го прави ми опитва се явно да и каже да се разкара  hahaha
 Лурдес пробвай да дадеш круша или диня,кайсия,нещо такова.
 Ценителката ГОЛЯМ ЧОВЕК СИ ТИ признала съм ти го. Hug

# 50
  • Мнения: 378
Момичета, минавам транзит, защото съм спала само 2 часа тази нощ. Баткото ми е болен за 4! път това лято с Т около 40 градуса. ooooh! Tired. Горкото дете, ще лудна вече с него.
С мъничката нямам проблем. Нощем се храним около 3 ч. , след това в 6.30.
Къпем се към 8 вечерта, защото след това започва едно мрънкане и и се спиии... Заспива между 9 и 9,30.
Маги, нещо наистина не можем да се организираме, все има някой да отсъства или да е болен....

Честито на месечинките! Само ЗДРАВЕ им пожелавам!!!  bigdance2 Tada newsm18

# 51
  • Добрич
  • Мнения: 52
Ей,Акварелче,приятна почивка!

Ема,мноооого пърдим откакто сме на картофено пюре,а мирише така все едно се е насрал.Всеки път се лъжа.Май снахите ще се откажат от нас LaughingКъпем се в 8,30 и в 9 по леглата.



Ох,много ми е мъчно като чета пак колко болнички в отбора-бързо оздравяване ви пожелавам Hug

Лурдес,и ние се спекохме така от моркова,после дадох морков +ябълка и се отпушихме Peace

# 52
  • Мнения: 319
Аз нахраних и приспах мялкия сега при вас Grinning
По съвет на Съни поръчах бънджи от Продавалника за 15 лв. от една мама от В. Търново PeaceДнес каза,че ще ми го прати!Преставяте ли си от толкова детски магазини във Варна не успях да открия този модел бънджи Tired
Къпем се към 21 часа...пърдиме яко,ама не мирише грам Thinking
arodoet2 и аз ако имах момиченце щях да го насоча към балета...понеже това беше и все още си е моята мечта  Tired ама май няма да се реализирам!Танцувах 12 год. и много исках да си отворя школа за класически балет и да уча малките деца на любов към изкуството!
Като по малка в музикалното исках да бъда като една какичка от горните класове...възхищавах й се /тя сега е прима балерина на варненската опера/ ето я и нея ЦЪК


Извинявайте,че така се увлякох...

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 12:22 от sisee

# 53
  • Мнения: 134
Ценителката ГОЛЯМ ЧОВЕК СИ ТИ признала съм ти го. Hug
Благодаря за милите думи  Hug от една порода сме   bouquet

cow много гадно дано по-бързо се оправяте   bouquet Hug и да не ви се случва вече

апък ние не пърдим  newsm78 пръцкал е от време на време ама сега аз ли не чувам не мирише явно  Joy
иначе се къпем различно зависи кога къде сме и колко е часа ,за заспиването   newsm78 спи по-всяко време става примерно яде ,сменяме памперса ,будува средно от половин час до час и половина и заспива ,вечер обаче мрънка много и задължително на ръце се приспиваме .

# 54
  • Мнения: 1 080
Какви искахте да станете като бяхте малки?!?
А може и зададен така:
Какви искате да станете като порастнете?!?

# 55
  • Мнения: 319
Това дете ще ме вкара в лудницата.......

# 56
  • Мнения: 134
Какви искахте да станете като бяхте малки?!?
А може и зададен така:
Какви искате да станете като порастнете?!?


Докторица  Mr. Green ама пусти мързел  Rolling Eyes
а като стана "голяма" искам да имам магазинче за цветя, опаковки и подаръци !!!

Сиси що така бре ? какво те ядоса Дани ?

# 57
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Това дете ще ме вкара в лудницата.......
Що бе? Дани си е едно малко ангелче просто!  Peace

# 58
  • Мнения: 6 713
Какви искахте да станете като бяхте малки?!?
А може и зададен така:
Какви искате да станете като порастнете?!?


Археолог Rolling Eyes

Сисе, , защо така? То и аз съм за там вече   Stuck Out Tongue Winking Eye

Мамчета, я кажете като заспят бебоците ходите ли като у нас както ходим ето така:    tiptoe  tiptoe  tiptoe, или не?? newsm78

Не ми излизат емотиконите, само ги редактирам Thinking

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 13:58 от ЛУРДЕС

# 59
  • Мнения: 1 080
Според вас дали вече мога да го нябия
 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514
 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511
Ей не издържам - ей!!!
От сутринта от 7:30 до сега не е спрял  да реве..................
Ще си посегна!!!
#Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт