Съвет за количка?

  • 25 467
  • 236
  •   1
Отговори
# 180
нашата е на пег перего и съм много доволна

# 181
  • Мнения: 3 743
Аз пък не съм много доволна от Пег Перего, заради двойните задни гуми /трудно се качва по стълби/. За мен е по-удобно ако са единични задните, с цяла дръжка, а предните да са двойни, въртящи и с амортисьори Peace

# 182
  • Мнения: 1 232
За количката на Bebeideal / промоционалната/ питам, тези които я имат може ли да кажат, дали се сваля брезента на самата количка? Получих я по куриер, разпечатах я и нещо мирише на мръсно. Успях да сваля брезента на бебешкото столче, но на лятната количка не успях.

# 183
  • София
  • Мнения: 44 358
Ако не може нищо не пречи да я изпереш под душа Wink

# 184
  • Мнения: 1 232
Ако не може нищо не пречи да я изпереш под душа Wink
Вече го направих и не я повредих.

# 185
  • София
  • Мнения: 44 358
Simple Smile спокойно не се повреждат така лесно Simple Smile))
Аз  така си ги пера моите Simple Smile

# 186
  • У дома !
  • Мнения: 700
Моята количка е Chicco-комбинирана количка Duo Ct 0.2.Цената и е 550лв.Включва столче за кола,което може да се поставя директно върху рамата,оборудвана е със зимно чувалче и дъждобран.Има голяма кошница за вещи и подвижна табла от пред.Теглото и е около 10кг.Много съм доволна!Препоръчвам я на всички!

# 187
kvi sa tiq chipolino-mipolino?Nai-qkata koli4ka e bugaboo cameleon.Ima si vsi4ko i e nai lekata i udobna koli4ka v sveta,krasiva,manevrena,kompaktna i ne prili4a na skasan 4uval

# 188
  • Мнения: 1 102
Добро утро, и аз може ли да се присъединя към темата с един въпрос за количка?
Очакваме бебе в края на януари, Бебе Конфорт Лоола с покривало за крака ще ми свърши ли работа? Не ми се купува кош за новородено, столче за кола си имаме на Чико, количката трябва да е компактна за багажник защото често пътуваме.

# 189
  • Мнения: 3 743
Моята количка е Chicco-комбинирана количка Duo Ct 0.2.Цената и е 550лв.Включва столче за кола,което може да се поставя директно върху рамата,оборудвана е със зимно чувалче и дъждобран.Има голяма кошница за вещи и подвижна табла от пред.Теглото и е около 10кг.Много съм доволна!Препоръчвам я на всички!

И такава имах удоволствието да пробвам. Наистина е страшно маневрена и удобна. Само две забележки имам: прозрочето на сенника не е много удобно за наблюдение на бебето /поне за миньончета като мен/; и самият сенник не е добре захванат отзад и според мен му духа малко на бебчо /Пег Перего много добре са се справили в това отношение с поставянето на цип на сенника и отникъде не духа/ Peace

# 190
  • Мнения: 1 232
Имам въпрос.
От каква възраст детето може да се вози седнало в количката?

# 191
  • София
  • Мнения: 44 358
напълно седнал - когато почне да седи по принцип - след 6-тия месец....
от 4-тия - може леко надигнат, 5-тия малко по...като постепенно овеличаваш времето...ако заспи - сваляш до легнало.

# 192
  • Мнения: 4 303
Да си разкажа аз моите преживявания с избора на количка, по-точно - с купуването и!  Rolling Eyes
Та значи, въпреки всички съвети на Angel_Dust, решавам аз, че ще е Чиполино Джема. Да, обаче дъщеря ми избърза с 23 дена и в един момент аз се оказах без количка.  Mr. Green И Джема няма никъдееее...Викам си, ок, ще поръчам, има време докато почна да я изкарвам.
Отивам в един магазин и поръчвам зелената Джема (щото там най-евтина). Това става вторник, на седми октомври. Обещават ми, че ще ми е доставена в събота. Идва събота и се оказва, че нямало внос на зелената, съответно не взели никаква. И аз, какво да правя, поръчвам розова, която трябва да пристигне вторник, следващата седмица. Отивам аз в магазина на деня, вече леко изнервена, че изпускам хубавото време, и продавачките ми заявяват, че не знаели дали шефката им изобщо е ходила за стока.  newsm78 Да съм дошла на следващия ден. Това и правя, нямам кой знае какъв избор, но количка няма, шефката също. И телефона не си вдига, отгоре на всичко.  Mr. Green
След културно, до колкото е възможно, теглене на майните, почвам да обикалям магазините да избирам друга количка в, горе долу, същия ценови диапазон, защото междувременно ме светнаха, че Джемата е спряна от внос, тъй като била несполучлива.  Twisted Evil След голямо гледане и чудене,  Laughing все пак се спрях на Cangaroo Excess. В единия магазин я имаше и в наличност и то зелена. Да, ама пусто като ме човърка дяволчето, викам си: " Бе я аз да видя какво пише из нета за тази количка..."  Laughing
И така, днес вече убедена, че това ще е количката, отивам във въпросния магазин да я купувам и, о ужас - тя продадена!  ooooh!
И се почва пак - поръчайте, еди кога си ще дойде... Да, ама на мен вече ми се реве. Искам количка, баси. И то веднага!
За всеки случай отидох в друг магазин, с надеждата нещо да ми хареса, та да купя най-накрая, но вместо това поръчах Кенгуруто с три коша, защото ми я предложиха с 40 лв. по-евтина от другото място.
Та, количка ще имам в понеделник, а до тогава ще ползвам взета назаем. Та до там с претенциите ми. Кеф, а?  Mr. Green

П.П. Между другото, споменах ли, че много мразех марката Cangaroo?

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 16:48 от Клото

# 193
  • Мнения: 1 152
Клото в Дибо на Симеон предлагат колички на Cangaroo, а и консултантите са толкова отзивчиви, не ги мързи, и до 1-2 дни правят доставка. По-рано трябваше да споделиш. Моята Виктория от там ще я купя.  Grinning И аз не харесвах тази марка, и още не съм супер навита, но реших да не вкарвам толкова пари в количка 3 в 1.

# 194
  • Мнения: 4 303
Сасано, не съм от София. При нас има само няколко магазина за колички и избора не е кой знае какъв.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт