Брюлаж

  • 12 209
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Aми аз , чесно казано не мога да си обясня защо става така , майка ми и баща ми имат страшни коси...И кристали съм слагала и вакси ... изобщо отчаяла съм се... Питам Мимс дали си от варна и аз съм от Варна , и ми беше интересно твоята приятелка от Варна ли е тука ли си прави процедурата  Hug

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 01:19 от teo_tedy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 423
 Ще я питам утре и ще ти пиша на лични

# 17
  • Мнения: 19
Благодаря предварително.Чакам с нетърпение Wink

# 18
# 19
  • Мнения: 19

Чела съм я темата , даже ако някой я е чел до края вижда , че и там съм питала...

# 20
  • Мнения: 824
Сори,не съм искала да ти "спирам"темата,а мислех,че така ще си дадеш по-бързо отговор на въпросите.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 638
От това, което си написала ми се струва, че най-разумно е просто да спреш да правиш каквото и да било с косата си.
Подстрижи само 1см, колкото да махнеш връхчетата.
Каква ти е косата: суха,мазна, нормална? Ако е мазна -  мий я само с шампоани за нормална коса! Слагай кристали на връхчетата и маска веднъж седмично.
Остави я да си почине! Забрави за лакове, гелове, вакси, пяна... само шампоан и балсам. Не я реши прекалено често и когато е прекалено мокра!
Гарантирам ти, че ако спреш да я подлагаш на всевъзможни процедури - косата ти ще се пооправи. За съжаление не мога да ти гарантирам, че това ще се случи до май месец, макар че времето не е чак толкова малко.

# 22
  • Мнения: 19
Сори,не съм искала да ти "спирам"темата,а мислех,че така ще си дадеш по-бързо отговор на въпросите.

Не се извинявай , не го примай все едно се заяждам само казвам..

# 23
  • Мнения: 19
От това, което си написала ми се струва, че най-разумно е просто да спреш да правиш каквото и да било с косата си.
Подстрижи само 1см, колкото да махнеш връхчетата.
Каква ти е косата: суха,мазна, нормална? Ако е мазна -  мий я само с шампоани за нормална коса! Слагай кристали на връхчетата и маска веднъж седмично.
Остави я да си почине! Забрави за лакове, гелове, вакси, пяна... само шампоан и балсам. Не я реши прекалено често и когато е прекалено мокра!
Гарантирам ти, че ако спреш да я подлагаш на всевъзможни процедури - косата ти ще се пооправи. За съжаление не мога да ти гарантирам, че това ще се случи до май месец, макар че времето не е чак толкова малко.

Не , бала ми не е тая година , но трябва да порасне ПОНЕ 12 см , а докато се обърна вече ще е време за него.Колкото до косата ми мазна е в корените и мн суха в крайщата , макар че е доста блестяща по цялата дължина пак си цъфти.  Tired  Cry Доволна съм за момента от шампоана и балсама , не съм видяла такъв жесток цъфтеж (все още да чукна на дърво) , но усещам че е доста суха в крайщата , което от своя страна предполага че скоро пак ще се наложи да я режа ,а не искам...  Cry Cry Cry Cry Cry

# 24
  • София
  • Мнения: 1 638
12см израстват за по-малко от една година. Просто спри да я третираш. Ако не я боядисваш би било още по-добре.

# 25
  • Мнения: 2 759
                       С 'овчата' маска не ми цъфна накъдрена, боядисана, зимно време при диви атмосферни условия... Дори на фризьор не ходих 9 месеца... Но пък някой трябва да ти отреже краищата читаво.

# 26
  • Мнения: 3 695
много страшно звучи този брюлаж  Shocked представих си се как оставам без коса  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 19
Не я боядисвам, това е нещо което и с пистолет в главата няма да направя  #Crazy #Crazy .Отдавна съм спряла да я мацотя с маски и какви ли не "4удеса" , и затова всъщност пуснах темата , това е последната ми надежда..Мерси за съветите  Hug

# 28
  • Мнения: 2 759
                      Нееее, аз имах предвид, че прекалено третирана коса не ми цъфна, като ползвах въпросната маска. Но сега, година след като спрях да я правя не мога да се оттърва от цъфтеж... Хем не я боядисвам, и я режа на 30 дни... Вече се съмнявам и в ножицата на фризьорката  Tired. Трябва пак да започна май...

# 29
  • София
  • Мнения: 38 493
Има някаква градска легенда, че косата расте по-бързо ако се постригват /или горят - все тая/ краищата.
Това НЕ Е ВЯРНО! Казвали са го специалисти. Корените /от където расте косата/ не се влияят от краищата.
Така че просто авторката да остави косата си на мира и да не я постригва поне до бала.

Общи условия

Активация на акаунт