Количка Чико-Съвет?!?

  • 2 135
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 336
Ако не я купиш ти - ще я купя аз!  Laughing Чико за 400 лева със зимен кош и столче за кола не можеш да купиш никъде! Стига да е наистина много запазена  Peace

# 16
  • Мнения: 25
Simple Smile

Тази която искам да купя е закупена преди 3 години за 1100 лв.

Видях фактурата.

Причината да се продава е,че бебето вече не е при майка си.

И все пак се получиха доста различни мнения:)
Немога да си позволя да купя чисто нова от този модел за 1000 лева......
Не искам да купувам следващия модел ама без кошчета....без това и онова за 600 лева....

Искам пълен комплект на добра цена.
А откога е модела-не ме притеснява чак толкова......
Уж е  реномирана марка и разчитам да е здрава.......това ме интересува най вече.

# 17
  • Мнения: 645
Ако не я купиш ти - ще я купя аз!  Laughing Чико за 400 лева със зимен кош и столче за кола не можеш да купиш никъде! Стига да е наистина много запазена  Peace
Peace

# 18
  • Мнения: 1 336
Simple Smile

Тази която искам да купя е закупена преди 3 години за 1100 лв.

Видях фактурата.

Причината да се продава е,че бебето вече не е при майка си.

И все пак се получиха доста различни мнения:)
Немога да си позволя да купя чисто нова от този модел за 1000 лева......
Не искам да купувам следващия модел ама без кошчета....без това и онова за 600 лева....

Искам пълен комплект на добра цена.
А откога е модела-не ме притеснява чак толкова......
Уж е  реномирана марка и разчитам да е здрава.......това ме интересува най вече.


Точно този модел в момента не е 1000 лева, а 850. Има останал същия десен тук ако искаш нова: http://www.911.bg/a2/offers.asp?parent=&id=5168&grid=27609&m=32
Но на друго място едва ли ще я намериш. Колко време я е ползвала - 3 години?

# 19
  • Мнения: 5 401
Здрава е определено!!! Живея в центъра на София, където придвижването е адски трудно. Излизала съм с моята количка всеки ден и при всякакви метеорологични условия (без мъгла), много зор е виждала, но е много запазена и планувам да си я ползвам отново!  Peace

Един съвет - помоли съседката да побуташ малко количката навън...

# 20
  • Мнения: 10
Здравейте,
нека се включа и аз:-)
Количката е модел  2002г. след него излезе малко по-разчупен модел 2003г, а след това и модела на мама Бръмбазела Мрънк .
Цената на количките Чико не се променя особено, моята преди 5 години (модел 2003) я взехме за 1300лв. и я ползвах до 3 години на сина ми. Много съм доволна, лека е, лесно се подържа и е много маневрена. Съвета ми е да я вземеш и сама ще разбереш защо Чико са номер едно за бебешки аксесоари:-)

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
Чак пък номер едно.....отдавна не са...но са добри де....

Виж я на живо, побутай я малко навън, ако ти харесва я взимай, какво знечение има нашето мнение....
Иначе, че за около 500 лв може да намериш в продавалника и други модели и не само чико с кошове - така е....но ако тази ти харесва -нека е тя Simple Smile

# 22
  • Мнения: 25
Ами аз съм си я харесала и май ще я взема:)

Просто исках да чуя и други мнения!

ползвана е 2-3 месеца и досега е стояла в оригиналната си опаковка........

на мен ми харесва-важното е,че е здрава а пък коя година е модела-няма значение.

има модели които са класика и при автомобилите и при детските колички-така казва мажо ми:) Rolling Eyes

# 23
Моята количка също е Chicco. Същия модел като този който ти предлгат само че от 2007 г. Смятам че са много удобни , маневрени и функционални колички. Моята я взехме за 1100 лв. чисто нова, така че смятам , че 400 лв. е доста добра цена , защото виждам че е запазена. Взимай - няма да сгрешиш!
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 160
Един съвет - помоли съседката да побуташ малко количката навън...
Ако количката ти е удобна и е лека - си заслужава парите

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не бих си купила подобно нещо,нищо че е Чико....
Изобщо не ми харесва модела.
За 400лв има доста колички,които са си  и чисто нови при това.
Всеки сам решава. Peace

# 26
  • Мнения: 559
А тя откъде я е купила?Тази количка е произведена преди няколко години и със сигурност по магазините не се продава.Да не би случайно и тя да я е купила втора употреба и само нейното ползване да е 4 мес.?Аз не бих дала 400 лв. за тази количка.В продавалника могат да се намерят и по-добри предложения на тази,че и по-ниска цена.Например новите модели Чико,от последните 2-3 год.,пак със зимен кош и кошче за кола, държат подобна цена в продавалника,даже и за по-малко пари могат да се намерят.Освен това ми направи впечатление,че на пред-последната снимка,където са снимани и 3-те коша заедно,на летния му се вижда само един ъгъл,но той е поне с няколко тона по-избледнял от зимния.Твоята приятелка като е ползвала 4 мес. количката,не я ли е тикала със зимния кош,ако е било малко бебето.Защо летният кош тогава е толкова избелял?
Подкрепям това мнение, на мен от снимките количката ми изглежда доста ползвана, а определено моделът е доста стар. Ние имахме предния модел на тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1659, купувана преди 3г и малко, чисто нова от магазинът на Чико за 970лв. А тази която ти предлагат определено е по-стара. Според мен цената е висока за толкова ползвана количка. Но ако снимките лъжат и количката наистина е в отлично състояние.............. Аз иначе от самия модел бях много доволна.  Успех и здраво бебче   bouquet

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 13:06 от Do4ka

# 27
  • Мнения: 4 292
А не бих я взела, защото не ми харесва, колкото и невероятно да звучи. И друг път съм казвала, че не ме кефят малките двойни колелца. Но... ако се дистанцираме от моя личен вкус, количката си струва, на мен ми изглежда запазена. Пък и е с три коша.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Имам Чико и като цяло съм доволна от нея. Лека е и се управлява много лесно, но е без зимен кош.
Аз лично не бих си купила тази количка, модела не ми харесва, а и изглежда е доста ползвана.
Не бързай, имаш още време да разгледаш. Поне разнообразието на модели и марки колички е голямо. За 400 лв. може да си намериш доста добра и нова количка.

Общи условия

Активация на акаунт